Ba voua nu vi s-a luat sa fiti prosti? Fiecare jucator are calitatile lui: Nicolita viteza, Radoi daruirea, Ogararu dribling si plasament, Goian lovitura de cap si plasament si pot continua cu toti. Asa si Dica are calitatile lui pasa si dribling.D-aia sunt 11 jucatori intr-o echipa, ca altfel ar fi fost unul. Asa ca mai terminati cu aberatiile. Asa era contestat si anul trecut dar marca meci de meci. Dica e un jucator f. bun, pe jocul Stelei si nu trebuie contestat niciodata.
Dica are are driblingul din nastere,daruirea nu-i un talent nativ ci poate veni pe parcurs.
Tie ti se pare ca Dica te respecta cand il vezi ca nu-si da silinta sa alerge dupa mingi?
Ai vazut primul gol al lui Nicolita cu Betis?daca era Dica sigur se ferea de acea minge care la lovit pe Nicolita in piept(care totusi a insistat)
De cate ori s-a accidentat Dica de cand joaca la Steaua?daca imi spui o singura accidentare te asigur ca n-am sa ma mai leg de el(dar sa fie una credibila,nu una din aia ca n-a fost incalzit)
toti de la Steaua au fost accidentati cel putin o data(pana si portarii),Dica nu,cum iti explici?
il vreau pe Dica cu calitatile care le are(si sunt multe)dar si putina munca,altfel nu se poate.Ai auzit vorba asta,"nascut talent,mort speranta"?