FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nicolae Dica

«12345640»
Melku27.12.2005 15:31

Nicolae Dica...imi aminteste foarte mult de Neaga de la inceput numai ca are totusi un plus,amandoi jucatori talentati dar mai greu cu munca...deh....e greu sa alergi pe bani

dbd27.12.2005 15:46

dar nu au venit amandoi de la Arges ???

Melku27.12.2005 16:18
dar nu au venit amandoi de la Arges ???

 

ba da :D

dbd27.12.2005 16:21
:) asa o fi stilul lor ...astora de acolo...dar trebui sa recunoastem ca cei de acolo au si talent...
Melku27.12.2005 16:26

si inca cu carul...

dbd27.12.2005 16:37

dar mai e cineva ca Dica si Neaga veniti de la Arges ?

Melku27.12.2005 18:23

Codrea :mrgreen:

Bogdan4Steaua27.12.2005 18:31
dar mai e cineva ca Dica si Neaga veniti de la Arges ?

 

Poate vine Prepelita. Dar deja deviem in offtopic... :D

Catalyn0727.12.2005 19:20

Dica, e singurul de la Steaua care merita nr. 10. Uitai-va numai la golul care l-a dat cu Dinamo ! Fara el, atacul ar fi praf....nu ca acum ar fi cine stie ce :))

cristianotopeanu28.12.2005 04:14
dar mai e cineva ca Dica si Neaga veniti de la Arges ?

 

Poate vine Prepelita. Dar deja deviem in offtopic... :D

 

 

 

Off-topic este atunci cand....amesteci scoala cu fotbalul sau fetele cu fotbalul :D. In cazul de fata, e vorba tot de fotbal, pana la urma. Cum sa facem sa ne referim DOAR la subiect ? E imposibil, nu ?

dbd28.12.2005 07:47

da mai dar am amestecat topicurile...aci e vorba de Dica ...nu de transferuri... :lol: :):D

Motanu D28.12.2005 07:54

Si care-i problema. Si moderatorii si adminii pot sa fie offtopic. Doar ca ei nu-si dau singuri BAN ! :twisted: :twisted: :twisted:

dbd28.12.2005 07:55

pai dar asta ar fi culmea...

armanovici28.12.2005 07:58

Cand o sa jignesc pe cineva promit ca o sa fiu primul care va bana userul armanovici!

cristianotopeanu28.12.2005 19:40

Eu as bana toata lumea, sa fiu doar eu pe site .... sa scriu mesaje, sa ma contrazic.... sa ma autobanez... si-asa fac tot ce vreau aici, nu ? :D

dbd29.12.2005 09:09

ia zi cristianotopeanu acu nu esti off ??? :wink: :lol: :lol: :lol:

Alex...01.01.2006 19:53

Dica e baza in atac,jucator bun cu experienta care gaseste rezolvare la orice situatie, din pacate joaca fara daruire cateodata...

cristianotopeanu01.01.2006 19:55
ia zi cristianotopeanu acu nu esti off ??? :wink:  :lol:  :lol:  :lol:

 

 

Daca tu consideri un raspuns adresat cuiva ca fiind "off", hai sa iti sterg si mesajul tau care nu are nici o legatura cu subiectul Ce zici ?

andrei_8721.02.2006 19:06

Dica e preferatu meu inca d cand era nou-venit la FC Arges. fusese park un pic prin b p la international pitesti.

e cel mai tare!cateva vise am avut si eu si s-au implinit toate: Dica, Nicolita si Cristocea la Steaua!

strezahuzum24.02.2006 11:08

Din pacate, ieri Dica a prins iar una din zilele lui in care ne scoate peri albi ... a ratat exasperant, si desi a avut cateva incercari de a iuti jocul, aportul sau a fost, per total, cam slab. Trezirea, domnu' Dica, si inca repede ca incepe campionatul si acusi vine si Betis.

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 18:31

Date oficiale:

 

Data nasterii : 09.05.1980

Locul nasterii : Pitesti

Post : mijlocas

Nr tricou : 10

Email : N***@***

Debut in divizia A : 12.08.2000

Jocuri in divizia A : 146

Jocuri la Steaua : 58

Jocuri in sezonul curent : 15

Cartonase galbene in sezonul curent : 1

Cartonase rosii in sezonul curent : 0

Minute jucate in sezonul curent : 1310

Goluri marcate : 63

Goluri marcate pentru Steaua : 29

Goluri marcate in sezonul curent : 11

Selectii la echipa nationala : 0

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

Selectii la echipa nationala : 8

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

vertigo_str826.02.2006 16:54

sunt multzi jucatori buni pe care ia dat FC Arges cum ar fi Neaga ,mara ,Mutu ,Dica ,codrea ,Vali nastase,Coman,vintila,jean barbu,Vladoiu,dobrin,etc lista ar fi lunga si mai sunt catziva pusti care vin tare din urma

Mirel_Radoi26.02.2006 18:02

Dica e golghetarul Stelei dar mie mi se pare mai bun Radoi.Pe siteul oficial s-a stabilit ca Radoi are cele mai multe voturi. 33%

bodanelu26.02.2006 18:14
Dica e golghetarul Stelei dar mie mi se pare mai bun Radoi.Pe siteul oficial s-a stabilit ca Radoi are cele mai multe voturi. 33%

 

e o diferenta intre amandoi! Dica e atacant, Radoi e mijlocash defenziv. unul joaca ceva, celalat altceva...

Radoi se daruieste mai mult!

sarpe26.02.2006 19:03

Sa va spun mie Dica mi se pare un jucator foarte slab da cu mult noroc. Nu alearga dupa o pasa nu da pase nu face nimica pe teren. Mai toate golurile pe care le da, le da ba ca ii face portaru advers pasa ba ca se loveste mingea de 30 de jucatori inainte sa intre in poarta. Zic ca mai bine Steaua ar cauta un adevarat numar 10 cu tehnica si viteza atuuri care ii lipsesc clar domnului Dica.

«12345640»