yo no sa uit meciul cu Dinamo(cand a dat pe langa minge...si a dat gol..ZICU park) si meciul cu Rapid(Cupa UEFA) .... :evil: :evil:
Dar meciurile din UEFA de anul trecut cand juca cu masca pe fata poti sa le uiti?
nu le-am uitat...dar tocmai in meciurile mari si importante a gafat... :cry:
gafa din meciul cu rapid trebuie lasata in urma... io-s de parere ca daca cineva face o greseala, dar pana la urma tot noi aveam castig de cauza, cum a fost cazul lui Ghionea, atunci greseala a fost bine venita. la urma urmei, ne-am calificat, nu? n-avem de unde sa stim ca daca ramanea 1-0, ne era mai bine... adica da, era mai bine, pt moment, dar poate curgea altfel jocul, cine stie... asa e totul perfect. cat despre greseala cu rabicii, poate se revanseaza maine
