FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mirel Radoi

«14567844»
alina_mihaela19.11.2005 11:08

pana acum tamas a jucat binisor,dar Radoi nu joaca numai fundas din cate stiu eu joaca si mijlocasi si o face bine*oricum si in aparare are loc langa Chivu si tamas :wink:

alina_mihaela19.11.2005 11:11

nu este in joc numai pielea lui ci si calificarea Romaniei la un turneu final ar fi un dezastru sa mai pierdem o calificare :wink:

redandblue20.11.2005 07:52
pana acum tamas a jucat binisor,dar Radoi nu joaca numai fundas din cate stiu eu joaca si mijlocasi si o face bine*oricum si in aparare are loc langa Chivu si tamas   :wink:

Tu ai vazut cum joaca Tamas si la Dinamo si la nationala?...e varza...nici nu se compara cu Mirel.

I.N.Money20.11.2005 08:46
pana acum tamas a jucat binisor,dar Radoi nu joaca numai fundas din cate stiu eu joaca si mijlocasi si o face bine*oricum si in aparare are loc langa Chivu si tamas   :wink:

Radoi joaca unde-l pui...si in poarta..e un jucator polivalent...rar exista asa jucatori...chiar in lume..

redandblue20.11.2005 08:57
pana acum tamas a jucat binisor,dar Radoi nu joaca numai fundas din cate stiu eu joaca si mijlocasi si o face bine*oricum si in aparare are loc langa Chivu si tamas   :wink:

Radoi joaca unde-l pui...si in poarta..e un jucator polivalent...rar exista asa jucatori...chiar in lume..

Si tamas joaca unde il pui:in bar,in discoteca,in club...ca pe teren e super varza...

zarboss20.11.2005 16:59

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

alina_mihaela20.11.2005 17:36
:oops: fratilor nu imi sariti in cap :!: nu l-am comparat nici un monent pe Radoi cu tamas :!: logic ca Radoi este mai bun decat tamas :!: daca nu eram de parerea asta nu ma aflam pe aici
redandblue20.11.2005 17:40
:oops: fratilor nu imi sariti in cap :!: nu l-am comparat nici un monent pe Radoi cu tamas :!: logic ca Radoi este mai bun decat tamas :!: daca nu eram de parerea asta nu ma aflam pe aici

Alinutza calma fata ca nu-ti sare nimeni in cap...

alina_mihaela20.11.2005 17:47

e nu... toti au sarit cu gura pe mine...daca eram de parere ca tamas e mai bun eram pe la Dinamo inscrisa :oops: dar asta nu o sa se intample NICIODATA.CU Steaua PANA LA MOARTE :!:

Motanu D20.11.2005 17:50

Tamas ar trebui sa-i care sacul cu mingi lui Radoi la antrenament. Cei doi nu pot fi comparati. Unul e un mare jucator pe teren, celalalt un mare jucator... pe ring...

Ce gol a dat Mirel...

alina_mihaela20.11.2005 17:53

ai drepate...tamas este bun pe ringul de box ,dar nea piti nu vede asta...superb gol este putin spus

I.N.Money20.11.2005 18:01

M-am cam speriat cand s-a accidentat....era tragic pentru noi sa pateasca ceva....insa am vazut ca Radoi a revenit azi in stil mare cu un super gol dupa accidentare.... :twisted:

redandblue20.11.2005 18:02
M-am cam speriat cand s-a accidentat....era tragic pentru noi sa pateasca ceva....insa am vazut ca Radoi a revenit azi in stil mare cu un super gol dupa accidentare.... :twisted:

Asta denota ca e un mare jucator...

alina_mihaela20.11.2005 18:07

si eu m-am speriat ...dar a avut o revenire asa cum ne-a invatat:IN FORMA BUNA ,IN STARE SA ISI DEA SUFLETUL PE TEREN SI CU UN GOL SUPERB

zarboss20.11.2005 18:21

mare jucator !!!!!!!!

alina_mihaela20.11.2005 18:24

:wink:

sorin_77720.11.2005 19:23

Chiar se simte absentele lui... Piti esti un antrenor ORB-it de orgoliu... RUSINE PITI!!!

alina_mihaela20.11.2005 19:28

ficare cu ce il doare. orbit de orgoliu nu se mai gandeste si la binele nationalei. in loc sa-l ia pe Radoi prefera sa ia alti jucatori care dau cu"stangul in dreptul".

Motanu D20.11.2005 19:30
ficare cu ce il doare. orbit de orgoliu nu se mai gandeste si la binele nationalei. in loc sa-l ia pe Radoi prefera sa ia alti jucatori care dau cu"stangul in dreptul".

 

DE fapt dau cu dreptul in stangul. Ca stangul nu stiu sa-l foloseasca...

alina_mihaela20.11.2005 19:32

tot pe acolo e...stangul in dreptul,dreptul in stangul... ce sa mai zic unii chiar sunt VARZA

alina_mihaela20.11.2005 19:34

sau nu avem de unde sa stim ,poate nea piti ii considera jucatori buni :D

Motanu D20.11.2005 19:37
sau nu avem de unde sa stim ,poate nea Piti ii considera jucatori buni :D

 

De fapt giovanni ii considera buni de vanzare.

alina_mihaela20.11.2005 19:40

da... se poate...ca la noi la nimeni.

sincer? mi-am schimbat impresia despre nea piti .in vara cand am vb cu el parea alt om ...acum a orbit de tot,de tot

Motanu D20.11.2005 19:42
da... se poate...ca la noi la nimeni.

sincer? mi-am schimbat impresia despre nea Piti .in vara cand am vb cu el parea alt om ...acum a orbit de tot,de tot

 

Mai degraba devine [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] dinamovist sau F.Baresi interist decat Piti alt om !

alina_mihaela20.11.2005 19:46

:D:D:D:D:D:D:D

da se poate...sa speram ca o sa i treaca supi pe Radoi cat mai repede si o sa-l vedem cat mai curand la nationala

«14567844»