L-am vazut azi in parcul Herastrau impreuna cu lotul rapidului...se relaxau ca urmeaza meciu cu Rennes.Aflat la o distanta considerabila mi-am permis sa-i trag o injuratura pentru ce a facut si ca vine el in Ghencea :lol: .
L-am vazut azi in parcul Herastrau impreuna cu lotul rapidului...se relaxau ca urmeaza meciu cu Rennes.Aflat la o distanta considerabila mi-am permis sa-i trag o injuratura pentru ce a facut si ca vine el in Ghencea :lol: .
L-am vazut azi in parcul Herastrau impreuna cu lotul rapidului...se relaxau ca urmeaza meciu cu Rennes.Aflat la o distanta considerabila mi-am permis sa-i trag o injuratura pentru ce a facut si ca vine el in Ghencea :lol: .
Trebuia sa arunci cu o banca in el ceva.... :lol: :lol: :lol:
Poate si-o fura de la un francez... Ce mi-ar place... si sa fie si unul de culoare... :twisted: :twisted: :twisted:
Daca nu il asteapta Radoi la primavara in Ghencea :twisted: :twisted:
Mai frumos e sa piarda de unu singur meciul..poate se intoarce roata si cu asta...ca am vazut ca pentru rosenborg s-a intors.
http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/1797
Articol despre Mirel Radoi preluat de la GSP!
si intr-adevar aseara si-a aratat valoarea.. a jucat o repriza cu piciorul varza.. asta caracter...dedicat echipei
Ieri alaltaieri il injurati si ii doreati numai de bine. Putini erau acei oameni care il apreciau pentru ceea ce este. Ce schimbatori sunteti si voi.
PS: Sorine, nu eu am inceput comparatia cu Tamas, nici macar nu o vad relevanta. Dar nici nu puteai sa te astepti sa tac cand se spuneau acele chestii. Pana una alta sunt doi jucatori cu stil diferit, fiecare bun in felul lui. Sper ca nu stergi acum...
Mirel Radoi !!!...
de 15 min incerc sa pun intr-o propozitie toate superlativele pt acest OM...,sunt prea multe si parca nu mai au acelasi efect daca sunt scrie ...
Asa ca ma rezum la : R E S P E C T no.6 M I R E L R A D O I !!!
BAFTA
FORZA Steaua !!!
sper sa si-o primeasca si el .. cu varf si indesat ... si nu numai de la Radoi...
Fii sigur de asta.
Bun simt si eleganta...e ce am retinut aseara din prestatia capitanului la Realitatea Sportiva...Ne va parea foarte rau dupa el...
Si mie mi-ar parea foarte rau ca Mirel sa plece de la Steaua ... dar nu simtiti ca ar cam fi momentul ca Radoi sa se transfere la o echipa in strainatate ( prin strainatate inteleg Spania, Italia, Anglia sau Germania, nu China, Coreea sau Dumnezeu stie ce republica ex-sovietica pierduta undeva prin Asia ) ? Stiu ca Steaua are nevoie de el, dar pentru ca Radoi sa devina un jucator cu adevarat mare ( la nivel international ) eu cred ca are nevoie de un transfer. Oricum, Goian joaca bine si desi inca nu este la acelasi nivel cred ca va putea suplini plecarea lui Radoi in ceva timp.
Bun simt si eleganta...e ce am retinut aseara din prestatia capitanului la Realitatea Sportiva...Ne va parea foarte rau dupa el...
Ce am inteles eu e ca nu prea vrea sa plece sau cel putin nu se grabeste.
Cam greu sa plece pana la vara... Chiar si atunci sunt putine sanse daca nu va juca pt nationala...
Cam greu sa plece pana la vara... Chiar si atunci sunt putine sanse daca nu va juca pt nationala...
Ar putea pleca la Tomisoara... :lol:
Cam greu sa plece pana la vara... Chiar si atunci sunt putine sanse daca nu va juca pt nationala...Ar putea pleca la Tomisoara... :lol:
Poate daca da Iancu 10mil euroi... ![]()
Tu crezi ca 10 mil stau pe garduri?De unde sa-i scoata Iancu banii astia?
Nu a spus Iancu ca are 35mil buget ??? :lol:
era vb de 35 de mil de lei vechi...:lol:
Nu a spus Iancu ca are 35mil buget ??? :lol:
Pai si chiar daca ar avea, crezi ca ar da atata pe Radoi, cand poate sa-si ia trei jucatori buni de prin Brazilia sau mai stiu eu ce tara din America Latina?
Eu sunt gata sa pariez oricat ca Radoi nu va pleca la Timisoara. :wink:
Radoi nu va pleca nicaieri pana la vara... Iar atunci in nici un caz la o echipa din tara...
Poli nu are cum sa ia un jucator mai bun decat Caramarin din tara... :lol: :lol: :lol:
ma da cat tupeu pe Hagi sa il ceara pe Radoi... :lol:
Poli nu are cum sa ia un jucator mai bun decat Caramarin din tara... :lol: :lol: :lol:
ma da cat tupeu pe Hagi sa il ceara pe Radoi... :lol:
Hagi vrea un jucator ca Radoi..incredibil...pai in loc sa doreasca un jucator de nationala ca Tamas...el il vrea pe Radoi... :lol:
Radoi este cel mai bun jucator de la Steaua si sa vazut lipsa lui pe teren * poate ia venit mintea din vacanta si se impaca cu nea piti,trebuie sa recunoastem avem nevoie de el la nationala ![]()
Radoi este cel mai bun jucator de la Steaua si sa vazut lipsa lui pe teren * poate ia venit mintea din vacanta si se impaca cu nea Piti,trebuie sa recunoastem avem nevoie de el la nationala![]()
Dar nu are Piturca nevoie de el :cry:
nu are nevoie de el :?: sau tine la orgoliul lui :?:
nu are nevoie de el :?: sau tine la orgoliul lui :?:
Cat timp are atata incredere-n Tamas....da dovada ca nu are nevoie de el...oricum nationala pierde si cu Piturca...e in joc pielea lui...