Daca ar fi un capitan adevarat, Radoi ar incerca sa faca ceva si in conflictul ciobanului cu suporterii, si in conflictul ciobanului cu Elton si Thereau. Dar Mirel nu face nimic. Si cred ca ar fi singurul care l-ar putea face pe boierul fara B sa se razgandeasca in privinta celor doi straini.
Prin urmare, pentru mine Radoi este Olaroiu 2! Sau un slugoi la patrat...
P.S.: recunosc, asa cum mi-a reprosat cineva, ca nu il sufar pe Radoi. Asa cum e de cativa ani, chiar nu pot sa il sufar!
