Au avut meciuri mai bune. Meciuri mai proaste ca Steaua in acest sezon a avut doar gloria buzau , pana si ea a facut spectacol cu Vaslui.
Ce ne mai place sa exageram...
Am jucat atat de prost in acest sezon incat Dinamo, Rapid, Craiova si FC Timisoara au facut anti-joc cu noi... Proasta echipa, nu?
Am jucat atat de prost incat, daca cele 5 penalty-uri erau transformate, am fi avut 10 puncte in plus! 10 PUNCTE IN PLUS!!!
Repet ce-am spus mai sus: noi am suferit enorm la finalizare (Craiova a facut puncte pentru ca Napoli a stiut sa antreneze atacantii. Ca joc, prazarii au fost mult sub noi!) si ne-am miscat extrem de prost dupa ce am pierdut mingea. Fapt care a facut ca adversarii sa dea o groaza de goluri pe contraatac. O GROAZA!!!
Plus de asta, atunci cand ANTRENORUL lasa de izbeliste organizarea jocului, iar linia mediana lipseste cu desavarsire, lasa culoare pentru adversari. Asa au luat puncte toate gioarsele de la noi.
Noua ne-a lipsit un antrenor in acest sezon.
Lasati exagerarile presei de tot cacatu' si uitati-va nitel mai detasat la jocurile noastre.