Si la ce bun ca nu va face ce ii spune gibonul daca nu stie ce sa faca? Eu oricum nu sunt asa de convins ca are atata sange-n instalatie, cred ca are gura mare si sangele i se va scurge in fata mirajului bancii ros-albastre. Adica vrei sa spui ca el crede ca cercopitecul nu se va baga peste el, dupa ce s-a bagat (sau cel putin a incercat) peste Hagi, Lacatus si Dorinel?Eu vreau sa ramana Gigi in Ghencea, in Ghencea civil.
Panduru dupa tine nu stie ce sa faca? e un fost jucator bun al Stelei, care a avut sansa sa joace la o echipa mare din vest. ca antrenor s-a impus prin personalitate. a antrenat echipe mici deci a trecut de etapa uceniciei in meseria de antrenor. eu cred ca ar fi bun. foarte bun chiar.
in alta ordine de idei, ar fi prea frumos cu Gigi la Ghencea civil!
