Ce tot va mai faceti probleme ca Dinamo ar putea fi invinsa de Gloria.Nu i-ati vazut aseara contra egalei Feyenoord-ului?
Si Gloria cine mai e de cand a venit antrenor Sabau ?
Zero Barat.
Singurul lucru serios,ar fi sa privim numai in gradina noastra si sa avem grija sa nu ni se usuce castravetii.
Numai astfel putem ajunge primii la linia de sosire.
si inca ceva...ar mai trebui aduse niste rasaduri... :wink:
Bine spus...niste rasaduri proaspete n-ar strica deloc...mai ales ca unele n-au prea prins si s-au cam ofilit...o fi din cauza inundatiilor?... :?
