Un meci asupra caruia terenul si-a pus amprenta , o prestatie destul de slaba a echipei noastre.Dar cele trei puncte ma bucura.
Tu esti normal cind faci afirmatiile astea? Cine si-a pus amprenta???? Jiji asupra lui seche sau invers? Voi sinteti exact ca hotul care striga "hotii".Aia de la Bacau parca regretau ca li s-a dat 11 m.
