FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Timisoara - Steaua 1 - 0 (1 - 0)

«12345610»
Robinson Rufay Zapata22.05.2009 18:22

Ce ametiti sunt astia in aparare. Doooooaaaamneeeeeeeee!!!

adioprea22.05.2009 18:22
Nu se poate cat il lauda astia de la Antena1 pe Becali .. ca ce grozav joaca Rusu (din 2 in 2 minute),

ca jucam mai bine decat in meciurile trecute, etc, etc ....

:sick:

 

aceeasi echipa era si pe timpul lui Lacatus, dar acum in lipsa lui kapetanos la bagat pe rusu, probabil Laca il baga pe petarda de Litu, in rest nu putea oierul sa schimbe sistemul de joc

SzabiStelistu22.05.2009 18:22

da jucam mai bine...1-0 pentru Timisoara :)) ce organizati santem :D

andrey_ptm_steaua22.05.2009 18:24

sa ma pish pe ea de aparare..hai Timisoara macar sa va primiti alea 6 pct si sa nu ia cainii campionatul

handrei22.05.2009 18:27
aceeasi echipa era si pe timpul lui Lacatus, dar acum in lipsa lui kapetanos la bagat pe rusu, probabil Laca il baga pe petarda de Litu, in rest nu putea oierul sa schimbe sistemul de joc

 

Mai corect ar fi zis in lipsa unor atacanti in lot ;)

Bombonel9422.05.2009 18:37

unii mai sus va ca spun ca rusuu nu joaca nimic...cred ca nu va uitatii la meci..:-?

zloty22.05.2009 18:42

Din pacate am pierdut prima repriza, va intreb am ratat ceva?

cred in steaua mea22.05.2009 18:49

Cat ii scoru' ?

D4v1dstelist22.05.2009 18:51

Ghici?1-0 pentru ei logic.Oricum,mai bine Balint decat Jiji....

gio_stgloria22.05.2009 18:51
Cat ii scoru' ?

1-0 pt Timisoara , gol Parks minutul 32

cred in steaua mea22.05.2009 18:52

Bun, bun Gigi ca antrenor :drunk:forzateauafular-campionii

SzabiStelistu22.05.2009 18:52

1-0 Timisoara.....jucam la fel de penibil :)) Becali marele antrenor

 

gio_stgloria22.05.2009 18:56

scor final corect 1-1 gol Banel Nicolita. :steag_sah_mic:

zloty22.05.2009 19:01
scor final corect 1-1 gol Banel Nicolita. :steag_sah_mic:

Deci o sa fie 2-0 daca da Banel gol nu? Ca la poarta cealalta nu vad cum sa dea indianul asta gol

zamainmenu22.05.2009 19:05

La anul vom ocupa un loc format din doua cifre.

gio_stgloria22.05.2009 19:06
Deci o sa fie 2-0 daca da Banel gol nu? Ca la poarta cealalta nu vad cum sa dea indianul asta gol

mai vedem noi ... eu simt golul asta, da nu ma mai uit la meci ca ma supar degeaba.

ros-albastru4ever22.05.2009 19:10

pana acu,"antrenoru" fecali si-a aratat clasa... echipa este exact dupa fatza si infatisarea ciobanului,adik mizerabila in joc ... si pana la urma e mai bine...nu prindem europa,jegu infect nu mai ia niciun ban de la UEFA si poate se duce dracu invartindu-se

valentin2day22.05.2009 19:15

am jucat mult mai bine ca timisorenii, dar din nou avem ghinion

zloty22.05.2009 19:18

Ar trebui jucat Tiago mai in fata , e cam singuru capabil de o pasa decenta.

ros-albastru4ever22.05.2009 19:25

PENIBILI!! Nicolita,Toja si Semedo sunt absolut penibil...ce sa mai,o panarama de echipa,asta e Steaua in momentu asta...

Stanici22.05.2009 19:28

Imi doresc sa ii batem iar cu 8-1, fmm de tarani plini de complexe de inferioritate si sa pierdem cu 3-0 la masa verde dupa aia.

Urli22.05.2009 19:30

*** asta de Nicolita ce mai cauta la Steaua ?

1on22.05.2009 19:33

Tiago are o stea tatuatã de jur-împrejurul cotului drept.

valentin2day22.05.2009 19:35

** Banele ,o centrare buna n-ai dat

ros-albastru4ever22.05.2009 19:37

"...cred ca 90% din centrarile lui Banel Nicolita sunt inutilizabile..." ... eu as spune ca 100% sunt asa

«12345610»