FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid 1 - 2 (0 - 0)

«12348»
f234567k11.05.2009 08:19

Ce tot va place ma atat la Toja asta? Aspectul fizic? Ce-a ajuns din "salvatorul" echipei, cum era numit in august...

fredysteaua11.05.2009 08:32

radoi86 oameni ca tine nu au ce cauta in forumul unei echipe atat de respectate!

zici de toja ca e parazit? intra tu in teren si joaca mai bine

ca m-am saturat de dastia ca tine prin peluze care incep sa injure toti jucatorii de la A la Z pt tine cine e bun?? sa vina Messi si C.Ronaldo la Steaua asa vrei? dar parca aud cand rateaza odata C.Ronaldo ca zici ca e parazit si asta !

mai bn taci si veziti de treaba ta

daniel_1011.05.2009 08:46

sper intru-n 1-0 pentru Steaua

Melku11.05.2009 09:00

Singurul lucru de care ma tem in meciul asta este influenta lui Lacatus asupra echipei. Noi meciurile pe care le-am pierdut, le-am pierdut pe lipsa de valoare a lui Lacatus ca antrenor pentru ca daca stam si comparam loturile, noi nu avem unul asa de slab, jucatorii sunt intr-o forma slaba datorita ingenuozitatii tactice a domnului Legenda. Cum Hizo este un antrenor mult mai experimentat decat Lacatus, am mari emotii.

razvaneL0911.05.2009 09:33

stie cineva programul caselor de bilete ?

 

 

 

 

 

LE: FC Steaua anunta ca biletele pentru partida cu Rapid Bucuresti pot fi cumparate incepand de marti, 12 mai.

 

Programul caselor de bilete: ­­

­

Marti - Vineri : 12:00 - 18:00

 

­Preturile biletelor pentru aceasta partida vor fi urmatoarele:

 

FOTOLII - 100 LEI

 

TRIBUNA 0 - 50 LEI

 

TRIBUNA I - 30 LEI

 

TRIBUNA II - 20 LEI

­

P­ELUZE - 10 LEI

Bombonel9411.05.2009 10:45
Steaua - Rapid, programat vineri, de la ora 21.30, din cadrul etapei a XXXI-a a Ligii I, va fi a doua partida pe care Florian Meyer o va conduce in acest an intr-un campionat strain, dupa meciul Metalurg Zaporoje - Dinamo Kiev 1-3, disputat la 15 martie 2009, in campionatul Ucrainei.

 

sursa: onlinesport

 

meciul e la 21:00

Virgil11.05.2009 10:48

Corect. Meciul incepe la 21:00.

Simona.maria11.05.2009 11:38

Steaua-RAPID,deci va fi un meci pe cinste si in acelasi timp spectacol,nu ca la cel cu Dinamo.FORZA Steaua!

majearu8611.05.2009 12:24

Cu putin noroc si cu daruirea jucatorile batem ciorile.Ma multumesc si cu un 1-0.

Nu vreau sa ii vad mutra lui Lovin in teren, sper sa aiba minte Laca sa nu il bage.

 

Merge cineva din pitesti la meci sau iar fac deplasarea de unul singur?

SzabiStelistu11.05.2009 14:19

hai mai sa fim seriosi....tinerii au avut posibilitatea sa demonstreze in cupa,cu sportul...si ce au facut???0-2 ...au pierdut....de ce credeti uni ca ne putem baza pe ei la un derby cu rapidul.....si despre toja.....cum a mai zis cineva mai devreme....e un diamant.......dar mai este de lucrat pe el......Dayro...e inca tanar,si cred ca daca ar fi cineva potrivit la Steaua,el ar putea fi un mare jucator.....bine inteles daca ar avea un antrenor,care poate sa-l antreneze ....deci aman 2 sunt fotbalisti buni,care au nevoie de un antrenor bun,si vor confirma.....daca din vara va veni un antrenor priceput,experimentat,ca Dan Petrescu,si cei doi vor fi pastrati,zic ca vor fi 2 jucatori de baza in angrenajul echipei....dupa cum am inteles Tiago Gomes va fi pastrat si el....foarte bine!!acest baiat este foarte bun,dar mai are de lucrat la viteza:D oricum da pase excelente,si neva fi de folos....HAI Steaua pronostic :3-0(kapetanos,Dayro,Stancu)

liquid squad11.05.2009 15:52
Macar cu "saracii" astia sa batem , daca nu chiar ne meritam soarta avuta cu Dinamo.

 

trebuie sa batem ciorile,javrele au traso cum au traso da ciorile astea trebuie impuscate

john_8611.05.2009 16:37
trebuie sa batem ciorile,javrele au traso cum au traso da ciorile astea trebuie impuscate

 

Preferam sa batem cainii si sa ne bata tiganii :(

Ionutz8611.05.2009 19:50

Sper intr-o victorie...sper sa nu-mi moara speranta...

red&blue_boy12.05.2009 08:51

As vrea sa batem Rapid,dar nu cred acest lucru,la felul cum jucam.Mi-e ca iar facem egal,suntem campioni la egaluri,am intrecut si pe Brasov.Sper barem calitatea jocului sa fie mai buna ca si cea cu Dinamo.

fredysteaua12.05.2009 09:16

ONTOPIC: sper ca echipa stie ce nevoie avem de victoria asta !!

jucati fotbal !

BandiT12.05.2009 10:32

Nu e avion, dar zboara,

Nu e liliac, e cioara!

Trebuie sa batem!

Forta Steaua!

corado4STEAUA12.05.2009 10:52

Eu sunt de parere ca Toja nu e lasat sa joace asa cum o facea in america, pe postul de mijlocas central!

El se descurca f bine pe spatii mari si are nevoie de atacanti iuti, gen Semedo care sa ii lanseze!

Dar cum cu o floare nu se face primavara, asa si cu Semedo, nu se face o intreaga echipa!

Cat despre Dayro parca zici ca alearga cu atas, e lent, are tactica, nu are forta in sut, nu are forta in general si nici rezistenta nu are!

Daca il aduci pe Cristiano Ronaldo sau pe Messi la Steaua, nici ei nu vor face nimic, pentru ca nu pot fi pe toate posturile ei, de aceea Steaua e echipa de fotbal si nu "jucator" de fotbal cum cred multi!

 

Sper sa ii batem pe cioroi si sa nu fac deplasarea de la Sinaia degeaba!

Bombonel9412.05.2009 12:20

cand am fost sa imi iau bilet..o reportarita de la Pro TV mi'a luat interviu spunandu'mi ca Steaua-rapid se joaca cu portile inkise..

e adevarat?

Lari12.05.2009 12:30

Da, dupa ce incepe meciul, se inchid portile, ca o sa fie stadionul plin.

Melku12.05.2009 12:43

Cu "casa" inchisa o sa se joace :naughty: :naughty: :naughty:

axl12.05.2009 12:46

O sa apara cat de curand o stire cu titlul "Suporterilor stelisti nu le vine sa creada ca Steaua-Rapid se va juca cu casa inchisa".

kata_roby12.05.2009 12:50

Se joaca cu portiile inchise, :| eu azi mi-am laot bilet la Nord :|fularultras

bodanelu12.05.2009 13:03

si cand te da la TV?

Bombonel9412.05.2009 13:24

nuj diseara:))

la Dinamo in prima zii a fost coada:))la rapid in prima zii au fost 5 persoane cand am ajuns acolo:)) :thumbdown::ce_oameni:

Alina1912.05.2009 13:33

Buna .....

Imi puteti spune si mie va rog frumos .... pana la urma daca s-au pus in vanzare bilete Steaua-Rapid? Pentru-ca intelesesem ca se joaca cu "portile inchise" pentru incidentul de vinerea trecuta ???? V-as fii foarte recunoscatoare daca mi-ati putea da si mie un raspuns.

«12348»