S-a terminat 16-9 si cateiii si-au luat adio de la cupa....Ma bucur ca totusi am fost mai multi decat la hochei!
HAI LA SEMIFINALA!!!!
S-a terminat 16-9 si cateiii si-au luat adio de la cupa....Ma bucur ca totusi am fost mai multi decat la hochei!
HAI LA SEMIFINALA!!!!
maine jucam cu Timisoara pe arcul de triumf ![]()
cat e biletul stie cineva ??
Probabil ca 5 lei.
eu si cu inca 3 baieti de la PN am fost cam singurii suporteri ! De ce ???
eu si cu inca 3 baieti de la PN am fost cam singurii suporteri ! De ce ???
De baietii ....
De baietii ....
![]()
Duminica viitoare jucam finala cu Baia Mare la Arcul de Triumf?
Asa scrie pe site-ul Stelei de Rugby.
Ceva bilete?
Se Merge La Meci ?? (organizat ma refer)
Duminica la 4 la Arcul de Triumf finala Steaua- Baia Mare.
Puneti si voi un post pe prima pagina sa vada lumea.
Se Merge La Meci ?? (organizat ma refer)
am auzit ca ne strangem in piata victoriei si de acolo facem corteo d-ala.
punem o teava mare in fata si mergem ca italienii.
am auzit ca ne strangem in piata victoriei si de acolo facem corteo d-ala.punem o teava mare in fata si mergem ca italienii.
imi place cand esti sarcastic, dar nu prea.
Se merge la meci sau nu ?
5 lei biletul la peluza si tribuna a II-a.
Daca pot sa dau o sugestie: sunt cateva meciuri interesante ale diferitelor sectii de la CSA in viitorul apropiat, iar pe prima pagina sunt "n" articole si comentarii pe forum despre FCSB - Liverpool. Si dupa aia ne plangem ca de ce nu stie lumea despre meciurile de handbal, baschet, rugby si ca se duc toti cocalarii pe stadion.
Poate adminii/moderatorii/redactorii reusesc sa puna si ei 2-3 linkuri sau articole care sa indemne lumea sa vina la meciurile CSA-ului ca o alternativa la cele ale echipei(bleah) de fotbal.
Zic si eu
poate duce la ceva constructiv ideea...
www.Steaua.ro
meciurile importante au intrat de fiecare data pe fcsteaua.ro
5 lei biletul la peluza si tribuna a II-a.
La meciul de marti cu Dinamo moscova la baschet intrarea este 5 lei ?
La meciul de marti cu Dinamo moscova la baschet intrarea este 5 lei ?
Tu vezi ca este topicul sectiei de rugby?
5 si 10 lei este biletul pentru finala cu Baia Mare de duminica la RUGBY!
ah, greseala mea. n-am vazut.. scuze :*
mai sunt bilete pt finala ?
cumperi de la intrare bilet.. asa a fost si data trecuta ![]()
sper sa nu ploua mainee ![]()
![]()
stiu frate ca se cumpara de la intrare...la seminifala tot asa a fost..da nu a fost nimeni la meci (care sa cante sau ceva) si nici nu recunoscusem pe nimeni..am fost eu si inca 3 baieti :-j
Cadou pentru finala ![]()

Pacat,baietii s-au miscat bine cel putin in prima repriza.
Felicitari celor prezenti la meci !
Pacat ca nu s-a facut dreptate astazi dupa cele doua infrangeri consecutive si nemeritate cu Baia Mare din finala campionatului. Cum sa nu ti se rupa sufletul cand vezi cat de afectati erau baietii astazi dupa meci? Sper ca incurajarile suporterilor de dupa meci le-au mai ridicat macar putin moralul.
Sa nu uitam de lipsa de profesionalism din partea Federatiei Romane de Rugby. De mult nu am mai vazut un asemenea circ la bilete. Poate se ocupa cainele de Alin ca pe viitor sa nu mai fie astfel de probleme.
HAI Steaua