FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rugby

«1789101118»
STARforce30.10.2010 19:21

S-a terminat 16-9 si cateiii si-au luat adio de la cupa....Ma bucur ca totusi am fost mai multi decat la hochei!

 

 

HAI LA SEMIFINALA!!!!

andrey2706.11.2010 20:34

maine jucam cu Timisoara pe arcul de triumf :D

 

cat e biletul stie cineva ??

Daniel-Ionut06.11.2010 20:38

Probabil ca 5 lei.

andrey2707.11.2010 13:58

eu si cu inca 3 baieti de la PN am fost cam singurii suporteri ! De ce ???

sandusuddD07.11.2010 14:24
eu si cu inca 3 baieti de la PN am fost cam singurii suporteri ! De ce ???

 

 

De baietii ....

Mihai Nita07.11.2010 14:48
De baietii ....

:))

pytycrys28.11.2010 21:04

Duminica viitoare jucam finala cu Baia Mare la Arcul de Triumf?

Asa scrie pe site-ul Stelei de Rugby.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.11.2010 10:22

Ceva bilete?

andrey2730.11.2010 16:04

Se Merge La Meci ?? (organizat ma refer)

pytycrys01.12.2010 21:19

Duminica la 4 la Arcul de Triumf finala Steaua- Baia Mare.

Puneti si voi un post pe prima pagina sa vada lumea.

albanezul02.12.2010 00:05
Se Merge La Meci ?? (organizat ma refer)

am auzit ca ne strangem in piata victoriei si de acolo facem corteo d-ala.

punem o teava mare in fata si mergem ca italienii.

leoSUD02.12.2010 17:23
am auzit ca ne strangem in piata victoriei si de acolo facem corteo d-ala.

punem o teava mare in fata si mergem ca italienii.

imi place cand esti sarcastic, dar nu prea.

Se merge la meci sau nu ?

pytycrys03.12.2010 13:39

5 lei biletul la peluza si tribuna a II-a.

SuperstaR1803.12.2010 14:53

Daca pot sa dau o sugestie: sunt cateva meciuri interesante ale diferitelor sectii de la CSA in viitorul apropiat, iar pe prima pagina sunt "n" articole si comentarii pe forum despre FCSB - Liverpool. Si dupa aia ne plangem ca de ce nu stie lumea despre meciurile de handbal, baschet, rugby si ca se duc toti cocalarii pe stadion.

 

Poate adminii/moderatorii/redactorii reusesc sa puna si ei 2-3 linkuri sau articole care sa indemne lumea sa vina la meciurile CSA-ului ca o alternativa la cele ale echipei(bleah) de fotbal.

 

Zic si eu :P poate duce la ceva constructiv ideea...

 

 

Costi03.12.2010 15:04

www.Steaua.ro

meciurile importante au intrat de fiecare data pe fcsteaua.ro

leoSUD03.12.2010 15:48
5 lei biletul la peluza si tribuna a II-a.

La meciul de marti cu Dinamo moscova la baschet intrarea este 5 lei ?

Daniel-Ionut03.12.2010 16:12
La meciul de marti cu Dinamo moscova la baschet intrarea este 5 lei ?

 

Tu vezi ca este topicul sectiei de rugby?

5 si 10 lei este biletul pentru finala cu Baia Mare de duminica la RUGBY!

leoSUD03.12.2010 16:24

ah, greseala mea. n-am vazut.. scuze :*

andrey2704.12.2010 20:49

mai sunt bilete pt finala ?

leoSUD05.12.2010 00:15

cumperi de la intrare bilet.. asa a fost si data trecuta :D

sper sa nu ploua mainee :D:steag_cruce_invers:

andrey2705.12.2010 08:15

stiu frate ca se cumpara de la intrare...la seminifala tot asa a fost..da nu a fost nimeni la meci (care sa cante sau ceva) si nici nu recunoscusem pe nimeni..am fost eu si inca 3 baieti :-j

Daniel-Ionut05.12.2010 09:00

Cadou pentru finala :notangel:

steauabm.jpg

Lari05.12.2010 15:33

Ne-au batut cu 13-6. La pauza, era 6-3 pentru noi...

 

Din punctul meu de vedere, ne-au fost superiori in mod evident in repriza a doua. Pacat!

Image1205_1734_TV88_.jpg

Image1205_1735_TV88__1_.jpg

Image1205_1735_TV88__2_.jpg

Image1205_1737_TV88_.jpg

Image1205_1737_TV88__1_.jpg

Image1205_1745_TV88_.jpg

andrey2705.12.2010 17:03

Pacat,baietii s-au miscat bine cel putin in prima repriza.

 

Felicitari celor prezenti la meci !

f234567k05.12.2010 17:14

Pacat ca nu s-a facut dreptate astazi dupa cele doua infrangeri consecutive si nemeritate cu Baia Mare din finala campionatului. Cum sa nu ti se rupa sufletul cand vezi cat de afectati erau baietii astazi dupa meci? Sper ca incurajarile suporterilor de dupa meci le-au mai ridicat macar putin moralul.

Sa nu uitam de lipsa de profesionalism din partea Federatiei Romane de Rugby. De mult nu am mai vazut un asemenea circ la bilete. Poate se ocupa cainele de Alin ca pe viitor sa nu mai fie astfel de probleme.

 

HAI Steaua

«1789101118»