FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rugby

«18910111218»
Lari05.12.2010 17:20

Pai tu de la ala ai pretentii? :death:

f234567k05.12.2010 17:24

Daca tot se da salvatorul rugbyului romanesc(nu neg ca a reusit sa ii convinga pe jucatorii din Franta sa revina la nationala si a mai facut cateva lucruri bune) si se da in atat in spectacol de fiecare data, ar trebui sa se ocupe de orice detaliu :D. Banuiesc ca o sa aiba un 2011 mai fericit tinand cont ca Steaua nu a castigat nimic anul asta.

Lari05.12.2010 17:35

Petrache are merite imense pentru calificarea la Mondialele din septembrie, din Noua Zeelanda.

 

Dar nu despre Nationala era vorba acilea. ;)

 

Dupa cum veti vedea in interviul care sta sa vina, Marin Mot refuza cu eleganta sa vorbeasca despre arbitraj. Iar ce s-a intamplat in finala campionatului spune multe.

 

Pe mine m-a uluit si scandalul cu rugby.ro, pornit tot din dementa astuia (din cate am pricepit io)...

red&blue_boy05.12.2010 17:38

Pacat,pacat ca am pierdut,desi la pauza erau sperante intr-un succes...

Lari05.12.2010 18:18
f234567k05.12.2010 19:04

Foarte mult bun simti pentru domnul Mot!

Multa sanatate, Daniele!

leoSUD05.12.2010 19:46

In a 2-a repriza nu am iesit din jumatatea noastra.. doar la sfarsit :|

De cate ori ne mai bat astia ?:|

Tavi stelistu bm06.12.2010 12:30

leoSUD : "De cate ori ne mai bat astia ?" , am fost la meci ieri si sincer Steaua a jucat foarte bine au luptat baietii cum trebuie . La faza cu "de cate ori ne mai bat" eu personal cred ca la noi la Baia Mare e doar o chestiune de moment , Steaua a fost buna la rugby tot timpu , Baia Mare acum doar de ceva veme , un an doi , dar cred ca intr-un an doi o sa si dispara "bunatatea" asta din rugby-ul baimarean , si in scurt timp Steaua va fi din nou campioana . La Baia Mare o sa se strice treburile , cei buni o sa plece unde o sa fie mai bine , dar la Steaua o sa ramana echipa buna , iar daca ramane asa , nimeni nu o sa le stea in cale .

andrey2706.12.2010 13:09

Si eu am fost la meci,din cate stiu si leo a fost,si intr-adevar baietii au luptat,au incercat,insa in acest moment baia mare este mai buna a dovedit-o si anul trecut si acum, dar cum ai spus si tu tavi este o chestiune de moment.

leoSUD06.12.2010 14:49

Sper sa fie o chestiune de moment.. cum a fost ci cu CFR la fotbal.. doar o chestiune de moment.

Dar cand te bat de 2 ori in campionat, cand te bat la finala campionatului + la finala cupei, mai este ceva de comentat ?

Nu spun ca nu am jucat bine, am jucat chiar extraordinar.. baietii chiar meritau sa castige.

Asta e.. poate la anu.

Sud194726.03.2011 08:20

Azi la 16:00, pe Stadionul Arcul de Triumf: CSM Bucuresti - CSA Steaua :steag_cruce_invers:

Lari26.03.2011 15:48

28-12 :thumbup:

 

Lari26.03.2011 19:09

Interviu cu Dumbrava dupa meci:

 

Danut Dumbrava dupa CSM Bucuresti - CSA Steaua... de Nila179

STARforce27.03.2011 02:18

Meci bun facut de baieti dar pacat ca nu sunt sustinuti asa cum ar merita...

 

Sambata 2 aprilie ora 4 avem meci iar acasa cu Timisoara,poate totusi ne facem si noi simtita prezenta!

pytycrys01.04.2011 18:02

Maine la 13:00 toti la meci, s-a schimbat ora.

Toti la meci!

 

leoSUD02.04.2011 00:52

Ciorbistilor come to Arcu de Triumf.

daaani.02.04.2011 12:46

ce meci ... :) bine ca au castigat baietii ..cam greu dar totul e bine cand se termina cu bine . Hai Steaua !

Bogdan02.04.2011 15:13

De ce nu se mai joaca in Ghencea si se joaca pe stadionul national de rugby?

f234567k02.04.2011 15:25

Ghencea e in renovare. Sper sa schimbe tribunele alea de lemn pe care risti sa iti rupi gatul in orice moment.

zob7902.04.2011 21:37
Sud194716.04.2011 06:31

La 11 avem meci cu Dinamo.

pytycrys06.05.2011 18:18

Duminica la 11 derby cu Baia Mare la rugby, pe stadionul Olimpia. Banuiesc ca stadionul Olimpia e cel de la Pierre de Coubertin , nu? :)

S.S.Lazio06.05.2011 19:04

stadionul olimpia e la 2 statii de mall vitan :)

pytycrys06.05.2011 19:06

A, deci e celalalt. Ok :)).

Destinatia - > Vitan!

STARforce06.05.2011 19:11

Sa ma ... pe cei care au avut aceasta idee originala ca sa jucam la ............

 

 

M-am cenzurat ca imi vin spumele!

«18910111218»