Pai tu de la ala ai pretentii? ![]()
Pai tu de la ala ai pretentii? ![]()
Daca tot se da salvatorul rugbyului romanesc(nu neg ca a reusit sa ii convinga pe jucatorii din Franta sa revina la nationala si a mai facut cateva lucruri bune) si se da in atat in spectacol de fiecare data, ar trebui sa se ocupe de orice detaliu
. Banuiesc ca o sa aiba un 2011 mai fericit tinand cont ca Steaua nu a castigat nimic anul asta.
Petrache are merite imense pentru calificarea la Mondialele din septembrie, din Noua Zeelanda.
Dar nu despre Nationala era vorba acilea. ![]()
Dupa cum veti vedea in interviul care sta sa vina, Marin Mot refuza cu eleganta sa vorbeasca despre arbitraj. Iar ce s-a intamplat in finala campionatului spune multe.
Pe mine m-a uluit si scandalul cu rugby.ro, pornit tot din dementa astuia (din cate am pricepit io)...
Pacat,pacat ca am pierdut,desi la pauza erau sperante intr-un succes...
Foarte mult bun simti pentru domnul Mot!
Multa sanatate, Daniele!
In a 2-a repriza nu am iesit din jumatatea noastra.. doar la sfarsit ![]()
De cate ori ne mai bat astia ?![]()
leoSUD : "De cate ori ne mai bat astia ?" , am fost la meci ieri si sincer Steaua a jucat foarte bine au luptat baietii cum trebuie . La faza cu "de cate ori ne mai bat" eu personal cred ca la noi la Baia Mare e doar o chestiune de moment , Steaua a fost buna la rugby tot timpu , Baia Mare acum doar de ceva veme , un an doi , dar cred ca intr-un an doi o sa si dispara "bunatatea" asta din rugby-ul baimarean , si in scurt timp Steaua va fi din nou campioana . La Baia Mare o sa se strice treburile , cei buni o sa plece unde o sa fie mai bine , dar la Steaua o sa ramana echipa buna , iar daca ramane asa , nimeni nu o sa le stea in cale .
Si eu am fost la meci,din cate stiu si leo a fost,si intr-adevar baietii au luptat,au incercat,insa in acest moment baia mare este mai buna a dovedit-o si anul trecut si acum, dar cum ai spus si tu tavi este o chestiune de moment.
Sper sa fie o chestiune de moment.. cum a fost ci cu CFR la fotbal.. doar o chestiune de moment.
Dar cand te bat de 2 ori in campionat, cand te bat la finala campionatului + la finala cupei, mai este ceva de comentat ?
Nu spun ca nu am jucat bine, am jucat chiar extraordinar.. baietii chiar meritau sa castige.
Asta e.. poate la anu.
Azi la 16:00, pe Stadionul Arcul de Triumf: CSM Bucuresti - CSA Steaua ![]()
28-12 ![]()
Meci bun facut de baieti dar pacat ca nu sunt sustinuti asa cum ar merita...
Sambata 2 aprilie ora 4 avem meci iar acasa cu Timisoara,poate totusi ne facem si noi simtita prezenta!
Maine la 13:00 toti la meci, s-a schimbat ora.
Toti la meci!
Ciorbistilor come to Arcu de Triumf.
ce meci ...
bine ca au castigat baietii ..cam greu dar totul e bine cand se termina cu bine . Hai Steaua !
De ce nu se mai joaca in Ghencea si se joaca pe stadionul national de rugby?
Ghencea e in renovare. Sper sa schimbe tribunele alea de lemn pe care risti sa iti rupi gatul in orice moment.
La 11 avem meci cu Dinamo.
Duminica la 11 derby cu Baia Mare la rugby, pe stadionul Olimpia. Banuiesc ca stadionul Olimpia e cel de la Pierre de Coubertin , nu? ![]()
stadionul olimpia e la 2 statii de mall vitan ![]()
A, deci e celalalt. Ok
.
Destinatia - > Vitan!
Sa ma ... pe cei care au avut aceasta idee originala ca sa jucam la ............
M-am cenzurat ca imi vin spumele!