FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rugby

«14567818»
Adrian15.02.2010 20:10

Sportiv mah!

 

De aia a trecut peste tot in 6 luni. Sportiv adevarat!

Lari07.03.2010 20:14

Trofeul Memorialul Revolutiei a ramas in Ghencea:

 

Daniel-Ionut05.04.2010 17:16

Maine de la ora 15:00 pe terenul 2 de rugby, meci intre Steaua U16 si o echipa din Anglia.

Care mergi? :D

zob7913.04.2010 13:41
''Cand eram bolnav, toti imi ziceau să nu mă mai intorc la sport, să mă protejez, să nu apară alte probleme, dar in mintea mea era un singur lucru: să revin acolo, in linia a doua a gramezii"

 

Bravo lui, ii urez multa bafta.

 

Maine este anuntat titular in meciul contra RCM Timisoara

Daniel-Ionut23.04.2010 16:34

Vine careva maine? :hmmm:

MihaitzaM1423.04.2010 18:02

ce sa faci la un meci de rugby ?:))

 

 

Daniel-Ionut23.04.2010 18:08

Hai ca asta a fost buna :D

Sa citesti ziarul si sa iti bei cafeaua ma ;)

sabin130724.04.2010 09:59

CSA Steaua Bucuresti - CS Stiinta Petrosani 95-0, in cadrul Grupei B a Diviziei Nationale de Seniori

bogdanbog24.04.2010 10:10
ce sa faci la un meci de rugby ? :))

 

Eventual, sa joci o sarba, sau, cel mai bine, ar fi, sa iti dai 2 capace si sa nu mai aberezi pe aici. Te duci sa vezi un sport de echipa adevarat, cum acei baieti se izbesc ca la razboi, dar in acelasi timp isi poarta si un respect reciproc, te duci sa o vezi pe Steaua, adevarata Steaua, CSA-ul, te duci sa-i incurajezi. Acum ai inteles ce poti sa faci la un meci de rugby???

Daniel-Ionut24.04.2010 10:46

95-0 ba ce 98...

Sa va pun si poze, sa nu va pun... :hmmm:

bogdanbog24.04.2010 11:00

Pune ma, daca tot ai. :)

Daniel-Ionut24.04.2010 11:15
sabin130724.04.2010 13:10

Ba Daniel-Ionut, incearca, ba, sa ai alta atitudine, ba. Ba, macar schimb-o pe asta de copil razgaiat.

Daniel-Ionut24.04.2010 13:32

Pai 95-0 a fost ma!

De unde 98, ca a ratat ala lovitura de dupa eseu.

 

Ma calugaresc, scriu scurt si la obiect daca insisti :)

sabin130724.04.2010 13:53

Aia ultima batuta fix pe mijloc, inainte de fluierul final? E posibil; mai ales ca acum am cautat o confirmare si cu greu , am gasit-o. Deci asa e, 95-90.

Nu-mi permit sa insist, era doar o sugestie. :)

Daniel-Ionut24.04.2010 15:16

Ala, ala... sau penultimul nu mai stiu exact, a fost pe centru, si a dat inexplicabil pe langa... cred ca vantul a fost de vina.

Padrese24.04.2010 15:38

Hai ca va lamuresc eu - Rezultat

POZE

Padrese11.05.2010 12:54

Sambata de la ora 11:00 Steaua va juca derby-ul grupei B a Diviziei Nationala la Rugby, impotriva Farului.

Cred ca ar fi frumoa daca am reusi sa ne strangem intr-un numar cat mai mare pentru a-i incuraja pe baieti.

 

Intrarea va fi libera, iar daca vreti o bere, barul din spatele tribunei este deschis.

Daniel-Ionut11.05.2010 13:03

Ala mereu e deschis :P

saptemai11.05.2010 20:18

ba, gata, PREZENT si la rugby. cine vine sa fie pregatit de cantat.

f234567k11.05.2010 20:46

si eu, si eu

Padrese13.05.2010 11:14

nu stiu de ce dar am un presentiment ca mai mult de 50 de oameni nu vor veni.

Daniel-Ionut13.05.2010 11:17

Nu stiu de ce dar am un presentiment ca o sa ploua la ora meciului :no:

Padrese14.05.2010 09:07

O sa fie si mai frumos daca ploua.

 

HAIDETI LA MECI!

f234567k15.05.2010 13:36

Victorie grea dar frumoasa.

«14567818»