Sportiv mah!
De aia a trecut peste tot in 6 luni. Sportiv adevarat!
Sportiv mah!
De aia a trecut peste tot in 6 luni. Sportiv adevarat!
Trofeul Memorialul Revolutiei a ramas in Ghencea:
Maine de la ora 15:00 pe terenul 2 de rugby, meci intre Steaua U16 si o echipa din Anglia.
Care mergi? ![]()
''Cand eram bolnav, toti imi ziceau să nu mă mai intorc la sport, să mă protejez, să nu apară alte probleme, dar in mintea mea era un singur lucru: să revin acolo, in linia a doua a gramezii"
Bravo lui, ii urez multa bafta.
Maine este anuntat titular in meciul contra RCM Timisoara
Vine careva maine? ![]()
ce sa faci la un meci de rugby ?![]()
Hai ca asta a fost buna ![]()
Sa citesti ziarul si sa iti bei cafeaua ma ![]()
CSA Steaua Bucuresti - CS Stiinta Petrosani 95-0, in cadrul Grupei B a Diviziei Nationale de Seniori
ce sa faci la un meci de rugby ?![]()
Eventual, sa joci o sarba, sau, cel mai bine, ar fi, sa iti dai 2 capace si sa nu mai aberezi pe aici. Te duci sa vezi un sport de echipa adevarat, cum acei baieti se izbesc ca la razboi, dar in acelasi timp isi poarta si un respect reciproc, te duci sa o vezi pe Steaua, adevarata Steaua, CSA-ul, te duci sa-i incurajezi. Acum ai inteles ce poti sa faci la un meci de rugby???
95-0 ba ce 98...
Sa va pun si poze, sa nu va pun... ![]()
Pune ma, daca tot ai. ![]()
Ba Daniel-Ionut, incearca, ba, sa ai alta atitudine, ba. Ba, macar schimb-o pe asta de copil razgaiat.
Pai 95-0 a fost ma!
De unde 98, ca a ratat ala lovitura de dupa eseu.
Ma calugaresc, scriu scurt si la obiect daca insisti ![]()
Aia ultima batuta fix pe mijloc, inainte de fluierul final? E posibil; mai ales ca acum am cautat o confirmare si cu greu , am gasit-o. Deci asa e, 95-90.
Nu-mi permit sa insist, era doar o sugestie. ![]()
Ala, ala... sau penultimul nu mai stiu exact, a fost pe centru, si a dat inexplicabil pe langa... cred ca vantul a fost de vina.
Sambata de la ora 11:00 Steaua va juca derby-ul grupei B a Diviziei Nationala la Rugby, impotriva Farului.
Cred ca ar fi frumoa daca am reusi sa ne strangem intr-un numar cat mai mare pentru a-i incuraja pe baieti.
Intrarea va fi libera, iar daca vreti o bere, barul din spatele tribunei este deschis.
Ala mereu e deschis ![]()
ba, gata, PREZENT si la rugby. cine vine sa fie pregatit de cantat.
si eu, si eu
nu stiu de ce dar am un presentiment ca mai mult de 50 de oameni nu vor veni.
Nu stiu de ce dar am un presentiment ca o sa ploua la ora meciului ![]()
Victorie grea dar frumoasa.