FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Rugby

«1111213141518»
TURQOAZ26.11.2011 17:45

Am mai pierdut o finala :( Baia Mare 24-Steaua 12 :wall: asta e poate la anul o sa CASTIGAM !!!

f234567k04.12.2011 03:32

Am vazut ca Timisoara a batut pe Baia Mare in finala Cupei cu Vlaicu si Lucaci in primul 15. Felicitari fostilor stelisti si sa vedem ce o sa facem fara ei :)

f234567k04.02.2012 18:39

Astazi, cand am vazut echipa nationala imbracata in verde, m-am simtit exact ca atunci cand Steaua a jucat in echipamentul ala lesinat, pe Giulesti. Eu inteleg ca sponsorii trebuiesc pupati putin, dar de aici pana la a juca in culoarea bancii respective, mi se pare prea mult, + ca pe tot timpul pauzei au rulat melodii in limba portugheza.

zob7907.04.2012 09:10

Astazi debuteaza noul sezon al Superligii de rugby. In prima etapa Steaua intilneste, in deplasare, pe Poli Iasi. Meciul incepe de la ora 15 si va fi transmis in direct de GSP TV.

zob7907.04.2012 13:36

Scor final: Poli Iasi - Steaua 20-54

Meci de nivel tehnic scazut, cu multe greseli ale jucatorilor nostri inimaginabile la acest nivel. Sa punem erorile pe seama faptului ca azi s-a jucat primul meci oficial al sezonului.

f234567k13.04.2012 16:55

Sambata, 14 aprilie, de la ora 15.00: Steaua v CSM Bucuresti. Meciul are loc in Ghencea. Intrarea este libera.

f234567k21.04.2012 23:51
firme paza22.04.2012 13:41

Arata bine noul design al siteului. Sa vedem ce o sa iasa in meciul cu cainii.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE22.04.2012 18:04

Parca suntem mai slabi ca anul trecut.

blindica22.04.2012 22:32

Dinamo- Steaua 31-23 (rugby) Prima victorie a sezonului pentru dinamovisti :angry:

Viorel Lucaci (Steaua): ''Dupa cum ati vazut, nu prea am jucat nimic, mai avem mult de munca. Cu Dinamo totdeauna este un meci greu. Astazi au fost mai buni ca noi, n-avem ce face.'' ( Digisport )

 

Urmatorul meci pentru Steaua:

 

29/04/2012 15:00 - Ghencea

 

logo_steaua.png V logo_farul.png

zob7923.04.2012 08:04

Felicitari celor 80 de baieti din Sud care i-au facut ieri pe caini sa se simta exact asa cum le e soarta: mereu in deplasare.

 

S.S.Lazio23.04.2012 08:55

ce comentariu de rahat a dat si lucaci ala ...iti raspund eu ..ba da,ba , intotdeauna ai ce face cand e vorba de meciul cu Dinamo . Faci orice sa castigi . Asta e spiritul stelist . Si voi o luati razna la rugby? nu ne ajung fraierii de la fotbal ...

f234567k28.04.2012 15:56

Steaua-Farul

 

Duminica, 29 aprilie, ora 15.00

 

O duminica cu soare, perfecta pentru a urmari un meci interesant de rugby. Pentru cine prefera comoditatea, meciul este in direct pe GSP.

ar3s28.04.2012 21:35

Se duce cineva la meci ?

STARforce28.04.2012 22:47

Eu unul merg...

zob7929.04.2012 17:35

Si eu am fost...si-a meritat :)

Vreme frumoasa, spectacol decent plus aplecarea traditionala a romanului spre haz

f234567k04.05.2012 16:57

Timisoara - Steaua

sambata, 5 mai, de la 15.00

 

Cine nu prinde gsp TV poate urmari meciul pe Steaua.ro

f234567k12.05.2012 00:23

U Cluj - Steaua

sambata, 12 mai, 10.00

 

Partida este transmisa pe RUGBYTV.RO

Daie8615.05.2012 18:34

Echipa sub-17 este la Campia Turzii pentru Turneul Final al campionatului juniorilor (12-27 mai).

Maine joaca cu Gura Humorului...in primul meci a batut Focsaniul cu 45 -5

 

Cat despre echipa mare, ei joaca pe 23 cu Baia Mare

f234567k22.05.2012 10:53
f234567k23.05.2012 22:10

Steaua pierde la ultima faza cu Baia Mare :(

 

http://Steaua.ro/rugby/2012/05/24/Steaua-p...a-cu-baia-mare/

f234567k25.05.2012 13:23

Maine e meci

f234567k02.06.2012 22:48

CSM Bucuresti - Steaua

stadion "Olimpia"

 

123: De la Gara de Nord via Piata Unirii spre CET Sud, via Real Vitan

124: De la Piata Operei via Piata Unirii spre Splaiul Unirii (Auto Cobalcescu), via Real Vitan

135: De la Pipera via Floreasca, Foisorul de foc spre CET Sud, via Real Vitan

223: De la Linia de Centura (Cartier Domus Style)via Mihai Bravu (statia de metrou) spre CET Sud, via Real Vitan

f234567k18.06.2012 22:31
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.07.2012 09:20
«1111213141518»