Ce am spus eu? Ca Steaua nu mai are galerie.Pe langa faptul ca sunt muti,se aud doar la injuraturi.Anul trecut era galagie deoarece venea "poporul"...se jucau meciurile de acasa cu casa inchisa. Acum... Nu mai vorbim ca galeria este absenta prin multe deplasari...Stiu, o sa ziceti ca n-am habar despre ce vorbesc,ca nu stiu eu ce-nseamna capete sparte si deplasari etc.Pe mine ma intereseaza fenomenul ultras,ci nu hooligans,iar pe stadion e tacere maxima.
@Stefanita
Daca esti nascut in 88 normal ca nici tu nu stii ce vrei sa spui cu...sa plece toti.
@Bodanelu
Nu trebuie sa fiu pe stadion ca sa vad ca Steaua nu mai are galerie...se aude.
