suntem praf in aparare
In rest stam bine.Jucam de la egal la egal cu ei,desi suntem in deplasare... ![]()
suntem praf in aparare
In rest stam bine.Jucam de la egal la egal cu ei,desi suntem in deplasare... ![]()
ai dreptate ![]()
In rest stam bine.Jucam de la egal la egal cu ei,desi suntem in deplasare...![]()
Desi sunt CS Otopeni.
meci de x prima repriza 0-0 ![]()
![]()
eu nici nu ma mai enervez:)) stiu ca joaca asa echipa,si pana cand nu pleaca Lacatus,nu vom juca fotbal!!
Ce m-am plictisit. Noroc ca trebuie sa scriu fazele jocului altfel cu siguranta acum dormeam .
Lacatus , Gigi , Argaseala. daca fotbal nu jucati voi din ghecea sa plecati ![]()
prevad gol kapetanos minutul 85
eu prevad un 0-0 ![]()
si eu ca loam bataie ![]()
infect jucam ... nici macar de B nu avem valoare dupa felul in care jucam...
deci am ajuns sa ma uit la meci cu volum 0 ca nu mai suport ce comentarii au astia
sar putea sa dam vreun gol din greseala dar am observat ca de mult nu mai pot sa ma bucur la gol sa tip ca un nebun
daca Dinamo va bate o sa aveti capete sparte ![]()
Lacatus fumeaza vb lu astia ultima tigara pleaca si lasane si ial si pe Gigi cu tine
Vai de capu' nostru ... am ajuns de rasu' lumii ! ![]()
![]()
![]()
imi pare rau ca zic ca sunt stelist,dar tin si 50 la suta inca cu Steaua dar nu i si suport impreuna cu toata echipa si conducere,o sa se alea praf cel mai nasol sezon poate prindem europa dar...cred
baietii, ajung si eu tarziu cu o rugaminte la voi: dati-mi si mie un link unde se poate vedea meciul. multumesc frumos!
decat sa ne facem de ras mai bine pierdem si europa la cum jucam nu meritam ![]()
pana la urma ne da gool otopenii
))
umilinta...
AStet o demisie in seara asta..poate 2...3...
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Kakapetanoooooos
tot kapetanossssssss
iar ne a scos kapetanoss iar are noroc Lacatus
umilinta...
sugi **** Becali!
Steaua Bucuresti e un fel de fantoma in clipele astea.
in pm.. cat de greu va era sa dati un copy/paste la un link ma?! trai-v-ar!
Acuma tu Oaie spurcata alaturi de marele tau antrenor,va duceti frumos de mana si il pupati ciocanul lui de grec ,pentru ca fara golurile lui eram la retrogradare.
Un sfat pentru. Tiago pleaca , pleaca cat de repede poti si dute undeva unde esti apreciat .
sugi **** Becali!
Steaua Bucuresti e un fel de fantoma in clipele astea.
Steaua Bucuresti e o amintire placuta in sufletul nostru.
Si totusi victorie. Din nou Kapetanos grecul cu picior de lemn dupa spusele lui Becali.