FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CS Otopeni - FC Steaua 0 - 1 (0 - 0)

«134567»
danimarcu26.04.2009 17:48
suntem praf in aparare

In rest stam bine.Jucam de la egal la egal cu ei,desi suntem in deplasare... :whistle:

radusteaua2326.04.2009 17:54

ai dreptate :D

cred in steaua mea26.04.2009 18:00
In rest stam bine.Jucam de la egal la egal cu ei,desi suntem in deplasare... :whistle:

 

Desi sunt CS Otopeni.

radusteaua2326.04.2009 18:10

meci de x prima repriza 0-0 :wall::cursing:

SzabiStelistu26.04.2009 18:11

eu nici nu ma mai enervez:)) stiu ca joaca asa echipa,si pana cand nu pleaca Lacatus,nu vom juca fotbal!!

Robinson Rufay Zapata26.04.2009 18:15

Ce m-am plictisit. Noroc ca trebuie sa scriu fazele jocului altfel cu siguranta acum dormeam .

radusteaua2326.04.2009 18:15

Lacatus , Gigi , Argaseala. daca fotbal nu jucati voi din ghecea sa plecati :cursing:

gio_stgloria26.04.2009 18:17

prevad gol kapetanos minutul 85

SzabiStelistu26.04.2009 18:24

eu prevad un 0-0 :))

radusteaua2326.04.2009 18:27

si eu ca loam bataie :thumbup:

rLz26.04.2009 18:37

infect jucam ... nici macar de B nu avem valoare dupa felul in care jucam...

 

deci am ajuns sa ma uit la meci cu volum 0 ca nu mai suport ce comentarii au astia

sar putea sa dam vreun gol din greseala dar am observat ca de mult nu mai pot sa ma bucur la gol sa tip ca un nebun

radusteaua2326.04.2009 18:48

daca Dinamo va bate o sa aveti capete sparte :death:

 

Lacatus fumeaza vb lu astia ultima tigara pleaca si lasane si ial si pe Gigi cu tine

MALDINI26.04.2009 18:54

Vai de capu' nostru ... am ajuns de rasu' lumii ! :wall::chair::wall:

daniel_1026.04.2009 18:57

imi pare rau ca zic ca sunt stelist,dar tin si 50 la suta inca cu Steaua dar nu i si suport impreuna cu toata echipa si conducere,o sa se alea praf cel mai nasol sezon poate prindem europa dar...cred

One-Man Show26.04.2009 18:58

baietii, ajung si eu tarziu cu o rugaminte la voi: dati-mi si mie un link unde se poate vedea meciul. multumesc frumos!

radusteaua2326.04.2009 19:02

decat sa ne facem de ras mai bine pierdem si europa la cum jucam nu meritam :chair:

 

pana la urma ne da gool otopenii :))))

 

Joga Bonito26.04.2009 19:12

umilinta...

MALDINI26.04.2009 19:12

AStet o demisie in seara asta..poate 2...3...

cred in steaua mea26.04.2009 19:13

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Kakapetanoooooos

radusteaua2326.04.2009 19:15

tot kapetanossssssss

 

iar ne a scos kapetanoss iar are noroc Lacatus

Joga Bonito26.04.2009 19:16
umilinta...

 

sugi **** Becali!

 

Steaua Bucuresti e un fel de fantoma in clipele astea.

One-Man Show26.04.2009 19:16

in pm.. cat de greu va era sa dati un copy/paste la un link ma?! trai-v-ar!

zloty26.04.2009 19:16

Acuma tu Oaie spurcata alaturi de marele tau antrenor,va duceti frumos de mana si il pupati ciocanul lui de grec ,pentru ca fara golurile lui eram la retrogradare.

 

Un sfat pentru. Tiago pleaca , pleaca cat de repede poti si dute undeva unde esti apreciat .

cred in steaua mea26.04.2009 19:16
sugi **** Becali!

 

Steaua Bucuresti e un fel de fantoma in clipele astea.

 

Steaua Bucuresti e o amintire placuta in sufletul nostru.

Robinson Rufay Zapata26.04.2009 19:18

Si totusi victorie. Din nou Kapetanos grecul cu picior de lemn dupa spusele lui Becali.

«134567»