FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CS Otopeni - FC Steaua 0 - 1 (0 - 0)

«1234567»
danimarcu25.04.2009 13:50
O DA...ce mai are si Szekely?

E accidentat.A se citi:"Laca il va folosi doar cand ii va porunci Jiji"...

D4v1dstelist25.04.2009 17:46

    Pacat de Szekely,dar de Banel nu-i nimic ca doar incurca! :sleep:

darkye25.04.2009 18:06

Banel si Lovin nu prea au ce cauta la Steaua parerea mea....cu echipa care ne a ramas in teren eu zic ca batem la cel putin 2 goluri diferenta :)fular-campionii

dalexandru2025.04.2009 19:37

Oricum echipa e cum e... Lovin isi merita banii pentru ca e printre putinii stelisti din echipa, nu are ce cauta in teren dar pana se va curata clubul de venetici, locul cred ca e la Steaua, nu el ar trebui sa plece primul.Cu Otopeni batem sigur. Hai Steaua!!!!!!!

Daniel-Ionut26.04.2009 06:22

Se anunta un cutremur mai mare ca aseara, daca nu castigam cu Otopeni :cursing:

Fyzzaraya26.04.2009 06:56

Astazi vom castiga si vom trece pe locul 5 fularultras:steagcruce: si..oricum..in Stefan cel mare anul asta nu va trece nimic :finger: FORZA STEAUAAAAAAA!!!

300px_SteauaCrests.jpg

daniel_1026.04.2009 07:08
:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: 2-0
FCSB * Ady26.04.2009 08:31

Sper sa batem 3-0 4-0 . Tot mai sper sa controlam jocul si sa inscriem si noi din niste faze fixe. :)

 

fular-campioniifular-campioniifular-campioniifular-campionii

b0RMA26.04.2009 08:45

Aseara,m-a intrebat un prieten:"cu atatia suspendati si accidentati,ce rezerve o sa avem la meciu asta?"...Buna intrebare

pytycrys26.04.2009 09:51
Aseara,m-a intrebat un prieten:"cu atatia suspendati si accidentati,ce rezerve o sa avem la meciu asta?"...Buna intrebare

Bicfalvi, A. Ionescu, Ogararu / Golanski , Rusu/Kapetanos , Pedriel , Lungu, cred ca si Filip.

 

 

On: Sper sa castigam, 2 solist.

Printisor26.04.2009 11:15

azi ...cei ce vor sta in galeria Stelei vor fi adapostiti de ploaie =))...cei care vor mere la tribuna [printre care si yo =))], vom fi uzi leoarca :)))...pan la urma 4 Steaua orice =)), bine ca stau aproape de stadion si ma schimb imediat de haine =))

 

 

 

Pronostic pt diseara.... 1-3 :)

_yang26.04.2009 11:24
Bicfalvi, A. Ionescu, Ogararu / Golanski , Rusu/Kapetanos , Pedriel , Lungu, cred ca si Filip.

 

 

On: Sper sa castigam, 2 solist.

De asemenea, la Bucuresti au ramas si Mihaita Plesan, Banel Nicolita, Janos Szekely, Lucian Filip, Ovidiu Petre si Ifeaniy Emeghara din motive medicale. Aici

Deci fara Filip si Plesan pe banca...

Ronnie26.04.2009 13:26

Rusu a jucat vineri la Constanta cu Steaua 2, deci nici el nu va face parte din lot.

davidescu26.04.2009 13:37

:steag_cruce_invers: Steaua bate cu 2-1 ...goluri toha si Semedo ..Forza Steaua .....MEREU THE BEST...

Se joaca pe Astra?la ploiesti nu?

 

 

fularsteaua2

Daniel-Ionut26.04.2009 14:45
:steag_cruce_invers: Steaua bate cu 2-1 ...goluri toha si Semedo ..Forza Steaua .....MEREU THE BEST...

Se joaca pe Astra?la ploiesti nu?

 

 

 

fularsteaua2

 

Toja :)

redondo26.04.2009 15:01
:steag_cruce_invers: Steaua bate cu 2-1 ...goluri toha si Semedo ..Forza Steaua .....MEREU THE BEST...

Se joaca pe Astra?la ploiesti nu?

 

 

 

fularsteaua2

Semedo :)

Daniel-Ionut26.04.2009 15:07
Semedo :)

 

Pai Semedo e scris bine... :)

redondo26.04.2009 15:23
Pai Semedo e scris bine... :)

Radeam de faptul ca-i vede ca marcatori.

Daniel-Ionut26.04.2009 15:29
Radeam de faptul ca-i vede ca marcatori.

 

Mi-am dat seama :)

swamp26.04.2009 15:34

 

 

Cine cunoaste pe cineva din galeria care se deplaseaza spre Ploiesti , anuntati baietii ca sunt asteptati in gara de vest de un grup de 100 de insi. Sa fie cu bagare de seama !

Daniel-Ionut26.04.2009 15:35

Zapata - Ogararu, Baciu, Tudose, P. Marin - Semedo, Tiago, Bicfalvi, Toja - Stancu, Kapetanos

Melku26.04.2009 17:22

ceva link-uri?

crysty1426.04.2009 17:23
radusteaua2326.04.2009 17:28
radusteaua2326.04.2009 17:38

suntem praf in aparare

«1234567»