Mda, deci eu vroiam sa ma duc maine sa-mi iau invitatie, dar dupa ce am vazut la stiri acum:
www.prosport.ro/multimedia/jurnal-pro/bilete-gratis-la-otopeni-Steaua-4239197
... slabe sanse.
Culmea Stelistului de provincie: Merg la meciurile de pe Ghencea, dar cand vine Steaua la mine in oras, ajung sa vad meciul la TV ... asta e. E vina mea ca am lasat-o de pe azi pe maine! 
Si referitor la rivalitatea petr0listilor cu noi, ei aveau mare rivalitate cu cRapid, dar cum s-au infratit cu javrele, au prins ciuda mare pe Steaua. Doar asa se explica.
Oricum, sa lasam frustratii cu ale lor si noi sa ne vedem de ale noastre!
