FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - FC Steaua 0 - 1 (0 - 1)

«123456»
Melku17.04.2009 13:40
Victorie?Nu fii asa sigur.

 

Ba, n-am mai vazut meci as de plicstisitor si de prost de muult timp...

 

Inseamna ca nu prea ai urmarit meciurile din ultimul timp :)))

weeezer17.04.2009 13:43

Porcarie de meci, porcarie de calitate a transmisiei, porcarie.

crysty1417.04.2009 13:44
:gathering:
b0RMA17.04.2009 13:46

Inca o data 'antrenorul' Lacatus ne-a aratat 'valoarea' sa.Ce naiba cauta Lovin in primu 11 in locul lui Ochirosii??Cand alearga zici ca inoata...

Daniel-Ionut17.04.2009 13:46

Tot Pantelis sa ne salveze... :yeahh:

Totusi... sa nu ne grabim... este doar pauza...

PS: Conduce Steaua la pauza... de cand nu a mai condus Steaua intr-un meci la pauza... :)

dax4717.04.2009 13:46

O fi blat ?

dr.adrian917.04.2009 13:47

"dedicam aceasta victorie lui Gigi Becali" declaratie dupa meci.

free Gigi

SzabiStelistu17.04.2009 13:49

ms frumos <:-P

crysty1417.04.2009 13:49
Inca o data 'antrenorul' Lacatus ne-a aratat 'valoarea' sa.Ce naiba cauta Lovin in primu 11 in locul lui Ochirosii??Cand alearga zici ca inoata...

 

 

Si Toja in centru

danimarcu17.04.2009 13:51
O fi blat ?

Nu stiu daca e blat,dar Mediasul joaca tare timid fata de meciurile precedente de acasa...

Nu se apropie de poarta noastra,fac multe faulturi langa propriul careu si cornere.

Probabil ca vor sa ne dea o mana de ajutor ca niste gazde ospitaliere ce sunt!...

b0RMA17.04.2009 13:51

Joaca bine Tiago in meciu asta :steag_sah_mic:

b0RMA17.04.2009 14:01
O fi blat ?

Asa se pare ;)

One-Man Show17.04.2009 14:02
Joaca bine Tiago in meciu asta :steag_sah_mic:

 

Citez: "Sa vedem de unde il mai ia la vara sa-l bage!" :wave:

Alexandru H.17.04.2009 14:15

Parca se apropie egalarea... :wall:

b0RMA17.04.2009 14:15

Fac furori Vatca si Toja :steag_sah_mic:

One-Man Show17.04.2009 14:17

Cei care mai vedeti meciu' pe net.. Pe unde o mai faceti?! Mi-e nu-mi mai merge rai-TV.. nu mai incarca nimic.. Sa-i umplu de respect pe cei de la UPC (detin monopolu' in N capitalei).

mircea_1017.04.2009 14:19
zloty17.04.2009 14:25

Bah dupa ce ca a fost un meci praf ,mai arbitreaza si prafu asta de balaj

crysty1417.04.2009 14:27

Aia se bat pe acolo...ce dracu meci e asta? :ce_oameni:

Hugocopterul17.04.2009 14:28

Ori e blat ori avem noroc, ca azi e sarbatoare:))si'a nimerit ziua azi toja....Goian si Ghionea mai au putin si se bat=))Imblanziti fiara!!!

zloty17.04.2009 14:30

Asa Laca baricadeazate , pff ce am ajuns

Le. incredibil de prost Balaj asta

One-Man Show17.04.2009 14:33

Puteti sa-mi umpleti frigideru', da' avem antrenor de rahat si trupa de rahat. Goian sare la Ghionea? Sa se duca odata la rusi sau pe la arabi dupa Radoi si sa ne lase.. e din ce in ce mai gloaba!!! Zapata ala.. sa-i traiasca lui! Haideti sa punem bani sa-i luam ochelari ca e mai chior decat Carlos!

dax4717.04.2009 14:33

Cascadorii rasului. Ce simulare a tras ala acolo ca sa obtina penalty :))

 

Toti sunt praf. Ce echipa de terminati.

 

Hai Eric ! Esti singurul care promiti .

Hugocopterul17.04.2009 14:33

arbitru ma jur ca e nebun! nu mai stie la care sa faca blat :spank: a bagat Lacatus autoracu in poarta:)ne alearga astia si cu 1 om in - :)rusinica.....si gafata care vrea sa retina cu pieptul:-/zici ca sunt coji de banna pe teren in ce hal se duc astia

One-Man Show17.04.2009 14:37

Noroc ca centreaza astia mai prost decat Banel! Altfel..

 

Mai baga un portar asta.. Hai sa-i dam bani de frizer ca vede mai prost decat Pitzi din cauza bretonului!

«123456»