FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - FC Steaua 0 - 1 (0 - 1)

«13456»
b0RMA17.04.2009 14:42

UITATI-VA LA Semedo SI LA Nicolita:(

Ce cauta pe teren?

Wow:

40 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (23 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)

17 Membrii: acelasiyo, b0RMA, zloty, One-Man Show, Getodacu, Daniel-Ionut, str8_gangsta, kytty, psr, Hugocopterul, Alexandru H., cornisa58, cotnari2, mircea_10, dax47, greenyes, weeezer

 

cornisa5817.04.2009 14:44

Ce joc doamne sper sã mai rezistãm trei minute cã gazul nu mai pot nici sã se retragã sunt și cu un om mai puțin în teren și noi nu mai putem înscrie u gol echpã de Liga Campionilor frumos nu am ce zice

One-Man Show17.04.2009 14:44
UITATI-VA LA Semedo SI LA Nicolita:(

Ce cauta pe teren?

 

Monede de 5 mii sa-l sune pe Gigi la bulau

MoWeed17.04.2009 14:45

Trist....am ajuns sa ne aparam cu o echipa in inferioritate numerica...

Hugocopterul17.04.2009 14:45

doamneeee 3 jucatori liberi pe dr si Banel paseaza inapoi:|pun bani pt ochelarii lui gafata si daca gasim o oferta la 1 cumparata sa ne dea 2....sa ii dam si lui Banel o pereke:)

One-Man Show17.04.2009 14:46
doamneeee 3 jucatori liberi pe dr si Banel paseaza inapoi:|pun bani pt ochelarii lui gafata si daca gasim o oferta la 1 cumparata sa ne dea 2....sa ii dam si lui Banel o pereke:)

 

Nu-i ia tiganu'! S-a invatat cu D&G! A uitat cand venea la antrenamente cu tramvaiu'..

dax4717.04.2009 14:46

D E M I S I A !

 

Panaramelor ! Nu meritati nici 1000 lei salariu, sunteti de tot rahatul. Sunteti o rusine pt Steaua ! Ce draq cautati pe teren ? Habar nu aveti fotbal. Plecati la dat cu sapa, la maturat strazile, ca la fotbal n-aveti treaba.

zloty17.04.2009 14:47

Biiineee Laca : "3 puncte muncite blablablablalbla...plm"

Apropo , fotbal mai jucam si noi?

Hugocopterul17.04.2009 14:48
Nu-i ia tiganu'! S-a invatat cu D&G! A uitat cand venea la antrenamente cu tramvaiu'..

 

bine zis....:))venea nemancat la antrenamente... :bananadance: hai ca am castigat-o si p asta...trasa de par

cornisa5817.04.2009 14:48
Biiineee Laca : "3 puncte muncite blablablablalbla...plm"

Apropo , fotbal mai jucam si noi?

:steag_cruce_invers:

Foarte trist .

:steag_sah_mic:

SzabiStelistu17.04.2009 14:49

astazi Steaua era TOJA!!!el a dat pase exceptionale....numa ca daca altii nu stiu sa marcheze ce sa faca omu???asta este......tre sa mai suportam asta pana la vara...ca la vara cred ca vor veni multi jucatori!!!altfel nu se poate!!poate si-a dat seama si Gigi becalinho!!

One-Man Show17.04.2009 14:50
bine zis....:))venea nemancat la antrenamente... :bananadance: hai ca am castigat-o si p asta...trasa de par

 

Daaa! Cei mai buni suntem! "Baietii si-au revenit, au muncit pentru victorie, am luat 3 puncte. Tensiunile raman pe teren, afara suntem prieteni. 3 puncte pentru Steaua, dar si pentru patron. Free Gigi!"

 

Auzi Laca?! Ai fost, ai facut.. Acum fa-ne un bine si lasa-ne dracu! :finger:

Urli17.04.2009 14:52

cat le mai suporta pamantul pe ciorile astea de Lacatus si Nicolita ?

redondo17.04.2009 14:53

In sfarsit...am castigat un meci!

mountytoma17.04.2009 14:53

genial maestrul Lacatus. il scoate pe toja care a mai jucat ceva, si l-a bagat pe distrugatorul Semedo. distrugatorul jocului nostru, evident. apoi,ca sa inchida gura unora, il baga pe bicfalvi. dar il scoate pe Stancu, astfel ca Steaua noastra intr-un meci cu locul 17 din Liga I, o echipa in 10 oameni, joaca cu trei inchizatori!

 

Lacatus, du-te tata la capsuni in spania! ca de nu, ma duc eu la spitalul noua in curand!

Nyghty17.04.2009 14:54

Pff...Sa ma scuzati daca o sa scriu prostii in postul asta...Dar asa enervant final de joc n-am mai vazut de o groaza de timp! Pai cum ba bulanele,ai mingea,vezi ca sunt colegi liberi langa careu si pe tine te mananca calcaiele si driblezi(macar de facea ceva spectaculos,da' trebuie sa imi reamintesc ca vorbim de Bulanel Nicolita...)...Asta e,un joc foarte bun,ca de obicei,specific echipei in ultimul timp...Ce pot sa spun...Cica ar trebui sa ma bucur pentru o victorie cu un gol cand tu,Steaua,ajungi sa tragi de timp cu o echipa ca Mediasul care mai era si in inferioritate numerica...Groaznic...:wall:

Era sa uit: Multumim echipei pentru prima victorie din deplasare dupa atatea etape! :worthy:

One-Man Show17.04.2009 14:56

Acum 2 minute mi-am ars abonamentul. :shit:

SzabiStelistu17.04.2009 14:57
Acum 2 minute mi-am ars abonamentul. :shit:

felicitari :P

Nyghty17.04.2009 15:00
Biiineee Laca : "3 puncte muncite blablablablalbla...plm"

Apropo , fotbal mai jucam si noi?

 

Mare dreptate ai...Ai facut rezumatul la postul meu de mai sus inainte sa-l scriu :beer2: By the way...Nu credeti ca la fiecare bilet cumparat ar trebui sa ne dea si un pahar cu apa cu o pastila anti-stres(daca e derby,chiar o cutie)?

P.S:A fost eliberat Jiji(zloty,alta veste nu puteai sa ne dai) :cursing: ...Cate socuri mai suferim azi??? :death: Si...inca nu v-ati aruncat televizorul pe geam? :chair: ...(Zilele noastre de liniste s-au sfarsit :thumbdown:)Na,ca nu are voie sa declare ceva :yeahh: Deci...macar glasciorul subtirel al lui nea Jiji nu-l vom auzi.

zloty17.04.2009 15:06

Aoleu a scapat scursura de la beci :chair:

cornisa5817.04.2009 15:07
Acum 2 minute mi-am ars abonamentul. :shit:

 

mãcar arde frumos ???

SzabiStelistu17.04.2009 15:08

off doamne ce o luam de la CFR :-s........

MALDINI17.04.2009 15:09

pffffffffffff :(( Jiji e liber :((

BAF-kimi17.04.2009 15:10

da, ciobanu' e liber :(((((((((((((((((((((((((((((((

MALDINI17.04.2009 15:11

Poate "se schimba" si el dupa mini vacanta asta ... cine stie ... ? :D

«13456»