FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - FC Steaua 0 - 1 (0 - 1)

«123456»
axl14.04.2009 10:18

De ce mama dracului aveam eu impresia ca meciul e azi si mi-am facut programul in functie de el?!

Virgil14.04.2009 10:59

Pentru ca, probabil, esti cu capu-n nori. :laugh: Miercurea viitoare avem meci tare. Cu CFR-ul.

mountytoma14.04.2009 17:13

meciul cu gaz metanul va fi probabil ultimul al lui Lacatus pe banca Stelei, o palarie mult prea mare pentru el ca antrenor. mi-e teama ca luam bataie la scor, avand in vedere ce joaca aia si ce jucam noi.

 

tot meciul cu Farul am turbat privind cum se ascundeau toti jucatorii nostri de cel care avea mingea! nu aveau cui sa paseze ca se fofilau toti! incredibil! strigator la cer! iar cum aia de la gaz metan alearga si se misca in draci, vom avea parte de o noua suferinta. asta daca nu jucam cumva cu 6 fundasi si 4 mijlocasi defensivi de la inceput :-(

cristy.steaua2114.04.2009 19:39
inca nu, vedem la fata locului ;)

 

am vazut k s-au epuizat in 3 ore... :|

Ste@ua2315.04.2009 16:47

Mi-e greu sa mai sper intr-o victorie la Medias.Este un meci in deplasare,ne vom chinuii din nou,ne va lua din nou somnul la meci.Poate se trezesc Lacatus si jucatorii,macar acum.Ar fi momentul pentru o victorie,mai ales ca am inceput sa nu mai batem nici acasa.Poate revenirile lui Goian si Kapetanos ne va aduce un plus in joc,o sclipire.

 

 

Hai Steaua! :steag_cruce_invers:

b0RMA15.04.2009 20:12

ce bine ar fi fost sa avem un Bostina,un Cristocea,un Paraschiv,un Iacob,un Nicolita de pe vremuri,un Olaroiu pe banca,Protasov antrenor secund si MM Stoica presedinte:)Stiu stiu....vise !

dalexandru2015.04.2009 20:55

Pana nu se schimba capul pestelui nu ma intereseaza incotro da din coada.

gabinho15.04.2009 23:33

ma doare inima insa 1 solist. asta e! Steaua 1–1 CS Otopeni , Steaua 1–1 Gloria Buzãu , Steaua 1–1 Farul Constanța . Daca acasa nu batem aceste mari echipe ale ligii I...apai in deplasare sa fim norocosi daca nu ne luam rusinea.

 

Steaua mea a murit pe un camp la Urziceni (vezi meciul de cupa cu sportul :ce_oameni: )

dee16.04.2009 08:09

...

@ Stanci

stergerea acestui mesaj e cea mai mare INSULTA pe care mi-ai adus-o vreodata!

un pumn incasat ti l-as fi iertat, insa asta nu o sa o uit NICIODATA!

ramai cu "Steaua ta" si distruge-o asa cum iti place sa faci mereu: drept, orgolios,egosit!

Nu era vorba de nicio galerie stelista, ci am sustinut opinia unui roman stelist,care a gandit in aceeasi maniera, fara a jigni pe nimeni!

Fii tu stelist pana la moarte, NOI SUNTEM ROMANI si stelisti dincolo de moarte!

D4v1dstelist16.04.2009 09:19

Cand vad ce meciuri facea Steaua mai de mult,chiar si pe vremea lui Jiji,ma minunez.Dar,acea echipa avea si niste jucatori extra,nu ca si acum.Doar anul acesta,inca Goian si Radoi,jucatori ai Stelei adevarate ne-au pastrat numele si onoarea in tur.Acum,gata.Goian,nu prea a mai aratat mare lucru,Radoi s-a dus.Si totusi,la Steaua 2004-2006 aveam niste juatori....un Dica extraordinar,peste nivelul lui Radoi,fara suparare,un Goian,un Dorinel Munteanu,si acel Cristea care salvat la faza cu Valencia.

Acum,speranta Stelei se afla doar la Stancu si Kapetanos,singurii jucatori care mai pot arata ceva.Mizez la un 2-0 pentru Gaz Metan.Si inca nici nu e cel mai rau scor,ca astia joaca fotbal,nu ca Pandurii.

Sergyu1616.04.2009 12:32

La ce joaca echipa aici e 1 solist. Am vazut ca si Gazul se misca binisor acasa.

daniel_1016.04.2009 14:58

1-0 ar fi bine :hai_steaua: :hai_steaua:

Daniel-Ionut16.04.2009 16:45
1-0 ar fi bine :hai_steaua::hai_steaua:

 

:chair: Rau, foarte rau am ajuns, sa cersim un 1-0 cu Gaz Metan :spank:

Sper ca maine sa mearga vreun server ceva... sa vad si eu GSP-ul :blink:

radusteaua2316.04.2009 18:08

meci de x cel mult pentru Steaua , gaz metan joaca bine fata de noi nu va pierde meciul sigur

MFlo17.04.2009 07:10

Victorie? Egal? Infrangere? Castigam sigur si daca nu macar sa fim la fel de dezamagiti cum au fost suporterii lui Liverpool de rezultat si nu de ce au aratat jucatorii pe teren.

SzabiStelistu17.04.2009 07:30

stie cineva daca pot sa vad meciul prin internet???multumesc anticipat!

Robinson Rufay Zapata17.04.2009 08:09
stie cineva daca pot sa vad meciul prin internet???multumesc anticipat!

 

www.rojadirecta.com , instaleaza sopcast ca sa iti mearga

Ronnie17.04.2009 12:14

Zapata- Golanski, Goian, Ghionea, Marin- Tiago- Nicolita, Stancu, Toja, Ochirosii- Kapetanos

 

LE: Lovin in locul lui Ochirosii!!!

Daniel-Ionut17.04.2009 12:15

GSPTV

In mod normal in acest meci trebuiau cel putin 3 goluri pentru Steaua...

Acum... :huh:

Melku17.04.2009 13:01

Prost se vede, si mai am si net prost :))

crysty1417.04.2009 13:09
Melku17.04.2009 13:15

Mersi, modemul meu Vodafone gafaie :))

bijoux_bz17.04.2009 13:26

gol 1-0 pt noi ieee!!!!!

Melku17.04.2009 13:31

Declaratie dupa meci "Este o victorie de moral" :)))))

crysty1417.04.2009 13:33

Victorie?Nu fii asa sigur.

 

Ba, n-am mai vazut meci as de plicstisitor si de prost de muult timp...

«123456»