Sclavi , oi ce or fi trebuie omorati!Pe bune.
Astia ne trag tara in jos , sclavii brand-urilor , oile unicului idol ales.
Nu se mai poate!Am o scarba enorma in mine.Jucatorii ca de obicei lasa capul in jos spre cel care ii face praf de fiecare data cand gresesc iar despre viermii cu fri Jiji:un Paste fericit alaturi de idolul vostru.
Voi ati vazut FOLBAL baaa?
DA! Becali a gresit cand a vorbit urat de NOI! Dar pentru ai da clasa ,va trebuie clasa..GOLANILOR...
ce sunteti! Dar sa vezi circul ala ... las-o dracului!
Sa va fie violate si/sau omorate prietenele,mamele, copii si poate o sa intelegeti!!!
NU VA DORESC.Ati vazut CIRCUL....???circul juridic,BA
CEI CARE AU STRIGAT sclavi
SA LE FIE RUSINE.
apropo...
rapidu...
ce ziceti...???
asa
fara bani.. va place...?
merge ,,,, nuuu???
Da cu "valencia" cum a fost?
Ca pe urma a fost alt FOLBAL(dupa calificare, cu ceilalti spanioli,frumos joc...,pentru ei,,.!!)
Dar cine a fost STINDARDUL pt Romania de ceva ani...!!!
aaaaaaaaaa
CINE A FOST .... ca a fost...
pentru Steaua nu trebuie sa fie la trecut, dar este
se vede scaderea
NNNUUU....???
sau sunteti prea orbi?
asa ECHIPA asa suporteri..
ce divizare.
ECHIPA nu joaca nimic,dar nici suporterii nu arata nimic.
Anul acesta as vrea sa NU ajungem in CUPE
sa fie la altii,dar fara sforarii de la militie.....................
asta trebuie sa vedeti
trebuie sa fiti mandri ca Becali nu a fost prins cu aranjament de meci..
ca a fost urmarit...
de asta sa fiti mandri...
SA VA GANDITI CA SAU CASTIGAT CAMPIONATE ,CHIAR DE illuce INTR-O PERIOADA NEAGRA A ISTORIEI FOTBALULUI ROMANESC ,CAND VA UITATI LA Pro TV LA ioanitoaia la SHOW!AAAAAAAAAAAAAAAAA
CE CUPE ,,,
CE CAMPIONATE...
EEEEEEEEEEE
CE REGIEEEEEEEEE
CU TOT CU GALERIE...pardon .federatie...ssssiii........???????
Liga ba ANIMALELOR.
TREBUIE SA FITI MANDRI CA NU ATI CASTIGAT NIMIC ATUNCI!
TREBUIE SA FITI MANDRI CA NU AVETI MECIURI CU ECHIPE OBSCURE SI PE CARE NU ATI PUTUT SA LE DOVEDITI!!?>????
TREBUIE SA FITI MANDRI DE ISTORIA ACESTEI ECHIPE,care acum marturisesc,ca sunt prea mic sa scriu destre EA.
ISTORIA ACESTEI ECHIPE A FOST SCRISA DE OAMENI CU CARACTER,CU SUFLET.................A FOST SCRISA DE Armata ROMANA .SA NU UITATI ASTA ,CA POATE ATI JURAT CFEDINTA TARII ,DECI ATI FOST IN Armata...
sa nu uitati ca o singura ECHIPA a ramas in istorie pana acum...
Uniti-va pentru binele ECHIPEI.
Criticati jocul.
dar si antrenorul.
AL MEU RESPECT PENTRU JUCATORUL...
Lacatus!
dar....
stiu ca nu-s alti jucatori..,dar accentueaza ceva la ei.
ECHIPA trebuie sa fie ofensiva. fara mingi date inapoi.
sa faca si ei un dribling,ceva ,pentru a destabiliza ..
sa fie incisivi..
sa traga PE POARTA
sa nu mai centreze.....
cu Banel
ca nu prea avem..cu ce...
CU CE SA DAM CU CAPU'
dar nici centrarile nu-s de calitate...
mai taiate ,mai cu efect,mai jos....
mai rapide.
dar cu 2 (DOUA) VARFURI....mici
ASA SA REVENIM la imbecilii de la peluza.MA da SCLAVI sunteti voi,CERSETORILOR.oameni de nimc ce sunteti.
spermatozoizi avortati.
TREBUIE SA VA FIE RUSINE
UITATI-VA LA OAMENII CU PARUL ALB SI PE URMA ACTIONATI.
CAINI SPURCATI CE SUNTETI.
va lasati prea usor influentati,retardatilor.
protestul trebuia sa fie impotriva' sistemului' si nu asupra lui Becali,nefericitilor.
acu... lideri de galerie ..ce-s aia...
NISTE CACATI CU OCHI!
PENTRU O ECHIPA UN SINGUR SUFLET BATE:ACEST SUFLET ESTE ROS-ALBASTRU.
S-A VAZUT SEPARATIA. VOUA TREBUIE SA VA DEA DE GANDIT, CELOR DIN galerie.
GANDITI-VA CA SUNTETI PREA PUTINI ZIC eu. O TARA E MARE PENTRU VOI.
Pentru sfarsit...
-nu va mai duceti sa sustineti echipa,decat daca o veti sustine cu adevarat,dar doar culorile ROS-ALBASTRE.
-personal as vrea sa le fie rusine celor care au scandat impotriva suporterilor ECHIPEI Steaua
aaaaaaaaaa
apropo
ce ziceti de un bilet de ....50 lei la peluza!
AAAAAAAAAA
acu nu uitati :Steaua NU UITA ASTAZI VREM VICTORIA!!

-