FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali si Zmarandescu - 29 zile de arest

«1151617181923»
bibi8003.04.2009 12:02
Niste principii extraordinare: fiecare pentru el insusi, fura de la stat cat poti ca e normal; doar ti-ai urmarit interesul.

Tu ai o gandire limitata, nu crezi decat ceea ce vezi seara la Dan Diaconescu pe 0TV

nu ma uit la diaconescu daca asta te intereseaza. nu vezi ca sant persoane care recunosc ca asta e un abuz? si totusi se bucura. cea mai mare prostie dupa parerea mea. o sa imi dau cu parerea de cate ori vreau ai ceva impotriva?

anti gigi03.04.2009 12:02

sa mi spun si eu parerea:....daca era sa fie arestat,Gigi Becali trebuia sa fie arestat pt schimbul de terenuri nu pt pt inscenarea asta,pt ca oricat l am ura pe Becali totul este o facatura,el plateste acu pt gura lui proata si pt ca s a luat de basescu si popoviciu,eu va spun din propria experienta ca politia si procuratura sunt mai hoti decat hotii,sa fim cinstit si sa spunem ca si noi daca aveam banii lu Becali procedam la fel...ne indreptam rapid spre un stat politienesc si cine nu e de acord cu baietii destepti risca sa pateasca ca prostu de Becali.......pt Steaua arestarea lui Gigi Becali e un lucru bun,poate asa maestrul Lacatus reuseste si el sa faca odata echipa si sa i lase pe banca pe Lovin,Nicolita si Dayro moreno,daca acestia joaca inseamna ca el este un antrenor extrem de slab si ca Gigi i a trimis echipa din inchisoare,in incheiere spun ca protestele impotriva lui Becali ca finantator al Stelei ar trebui sa continue si sa nu l uitam pe Argaseala.....poate punem de un sondaj:cine scapa primul sapunul,Gigi sau zmarandescu?

bibi8003.04.2009 12:03
oricare ar fi principiile tale ele dispar din momentu in care il sustii pe cioban

 

si zic asta strict din pc de vedere al unui suporter pt ca acest site este pana la urma site-ul suporterilor

 

nu poti emite pretentii ca ai principii si sa sustii in acelasi timp un interlop

am principiile mele. daca nu sant de acord cu voi asta ma face un om fara ele?

MoWeed03.04.2009 12:05
o sa imi dau cu parerea de cate ori vreau ai ceva impotriva?

Absolut nimic; am zis eu asta?

 

LE:

nu poti emite pretentii ca ai principii si sa sustii in acelasi timp un interlop

Mare dreptate ai aici twetwet

bibi8003.04.2009 12:08
Absolut nimic; am zis eu asta?

nu ai zis asta dar asta cred eu ca altfel nu imi imaginez de ce santeti atat de porniti

marius787903.04.2009 12:10
si poate loganul era luat in rate. de ceva timp evit sa mai intru aici si sti de ce? pentru ca santeti niste oameni cu gandire limitata.vreti sa aveti numai voi dreptate cum se gaseste cineva sa nu va dea dreptate incepeti sa aruncati cu jigniri.poate sant tampit dar am niste principii pe care nimeni nu poate sa mi le ia

 

 

ai mare dreptate,daca ai alta parere in secunda 2 esti jignit.sunt 2-3 baieti pe aici care le stiu pe toate......ca tine au renuntat multi.eu am facut greseala sa nu fiu de acord cu sustinerea lui Zapata si am patit acelas lucru ca tine.

MoWeed03.04.2009 12:11

@bibi80

 

Suntem atat de porniti pentru ca tu ne-ai jignit prima data si de atunci zici numai prostii

zbang03.04.2009 12:12

Imi fac scarba toti jegosii care s-au dus sa il sustina pe infractorul Becali George si toti "suporterii" cu 3-20 postari care apar pe aici si il sustin pe infractorul Becali George in numele drepturilor omului! Unde pana mea erati, bai martalogilor, cand intra anchetatul zmarandescu in galerie de-l scoteau pe ala pe umar mai mult mort decat viu? Unde erai, bai cocalarule de zbang, cu casca ta de csomonaut obosit, ca-mi vine sa-ti zic un cuvant care incepe cu f, se refera la procreare si are legatura cu decedatii familiei lu matale?

 

DE UNDE APAR JEGURILE ASTEA?

 

Foarte frumos din patea ta vis-à-vis de un stelist umil ca mine. 

 

 

1. Nu l iubesc pe Becali si nici nu l voi iubii... (si citeste inainte sa comentezi sau sa judeci pe cineva)

 

2. Sunt o victima a sistemului (am avut 80 de dosare penale ca fiind presupus ca nu am permis de conducere din cauza unui "militian" care a uitat sa bage-n baza dedate datele permisului meu in urma unei contraventii minore.) Treci prin ce am trecut eu si ai sa vezi cum ii judeci. 

 

3. Noi ne razboim intre noi (daca cu adevarat esti unul dintre noi) si asa vom fi invinsi. "Divide et Impera".

 

4. Nu mai injura ca nu esti mai departe de Becali si de manierele lui.

 

Cred ca fara prietenii de langa tine esti...

 

PS

 

Nu trebuie sa fiu in peluza ca sa iubesc Steaua...

 

 

bibi8003.04.2009 12:14
@bibi80

 

Suntem atat de porniti pentru ca tu ne-ai jignit prima data si de atunci zici numai prostii

cu ce v-am jignit dami un ex

 

 

Foarte frumos din patea ta vis-à-vis de un stelist umil ca mine. 

 

 

1. Nu l iubesc pe Becali si nici nu l voi iubii... (si citeste inainte sa comentezi sau sa judeci pe cineva)

 

2. Sunt o victima a sistemului (am avut 80 de dosare penale ca fiind presupus ca nu am permis de conducere din cauza unui "militian" care a uitat sa bage-n baza dedate datele permisului meu in urma unei contraventii minore.) Treci prin ce am trecut eu si ai sa vezi cum ii judeci. 

 

3. Noi ne razboim intre noi (daca cu adevarat esti unul dintre noi) si asa vom fi invinsi. "Divide et Impera".

 

4. Nu mai injura ca nu esti mai departe de Becali si de manierele lui.

 

Cred ca fara prietenii de langa tine esti...

 

PS

 

Nu trebuie sa fiu in peluza ca sa iubesc Steaua...

aici cine nu e de acord cu ei nu are viata buna tine minte ce iti zic ca sant stan -patitul

zyder03.04.2009 12:15

eu zic ca bibi ii Argaseala "unzarcover"...te sfatuim ceva bibi acuma cand mai avem o mica bucurie lasa-ne sa ne bucuram si noi nu ne mai dispera cu principiile tale acuma ca ti s-o nazarit tie sa fi pro Becali...

Stanici03.04.2009 12:16

sUntem, bibi, scrie dracului corect! Cat despre principii.. ce principii poti avea tu, care zici ca infractorul Becali ar trebui lasat in pace pentru ca a sechestrat niste oameni (hoti, nehoti, oamenii aia beneficiaza si ei de protectia legii), folosindu-se de mijloace specfifice interlopilor? Cum sa ti se para normal sa fie in libertate un asemenea infractor?!!

bibi8003.04.2009 12:18

cum permiteti stimati moderatori ca un membru sa fie facut jeg sub nasul vostru? aha va faceti ca nu vedeti

 

sUntem, bibi, scrie dracului corect! Cat despre principii.. ce principii poti avea tu, care zici ca infractorul Becali ar trebui lasat in pace pentru ca a sechestrat niste oameni (hoti, nehoti, oamenii aia beneficiaza si ei de protectia legii), folosindu-se de mijloace specfifice interlopilor? Cum sa ti se para normal sa fie in libertate un asemenea infractor?!!

nu stiu ma sa scriu caoect ca sAnt romanes ai ceva impotriva?

MoWeed03.04.2009 12:18

Unde vezi tu ca te-a facut cineva jeg mah?

Recoba03.04.2009 12:20

Gigi o merita ...indiferent ca l-a luat pentru un mtiv dobitoc...asta e ....trebuia sa vada si el ca nu e Dumnezeu pe pamant...sa simta si el ce inseamna catuse pe incheieturile alea firave....la cat a suferit de el in ultimul timp cu "badigarzi " in sus si in jos....ma bucur nespus pentru ce pateste acum...asta ne e tara...da uite ca din cand in cand pica si "intangibilii" . Nu pot sa uit ce fata cand l-au adus la politie...imaginea aia a lui cu catusele m-a facut cel mai fericit...

bibi8003.04.2009 12:23
Unde vezi tu ca te-a facut cineva jeg mah?

pe zbang mai uitete si pe la alti

 

Gigi o merita ...indiferent ca l-a luat pentru un mtiv dobitoc...asta e ....trebuia sa vada si el ca nu e Dumnezeu pe pamant...sa simta si el ce inseamna catuse pe incheieturile alea firave....la cat a suferit de el in ultimul timp cu "badigarzi " in sus si in jos....ma bucur nespus pentru ce pateste acum...asta ne e tara...da uite ca din cand in cand pica si "intangibilii" . Nu pot sa uit ce fata cand l-au adus la politie...imaginea aia a lui cu catusele m-a facut cel mai fericit...

asta numesc eu gandire limitata

Stanici03.04.2009 12:23

Bai asta, scrie ca lumea sau te dau afara. Intra cainii in plm si isi fac impresie gresita despre stelisti, cum ca suntem analfabeti!

 

P.S. : chiar te banuiam ca ai fi tigan, seninatatea cu care treci peste niste infractiuni era cel putin dubioasa.

zbang03.04.2009 12:23
cu ce v-am jignit dami un ex

 

 

aici cine nu e de acord cu ei nu are viata buna tine minte ce iti zic ca sant stan -patitul

 

 

 

 

Multumesc frumos pentru quote. Dar maniera de a-mi scrie si de exprimare contra mea ma face sa cred ca multi nu iubesc Steaua asa cum o spun. Daca analizezi in doua trei pagini aici in forum vazi foarte repede lupta intre noi si nu lupta contra belelelor de la Steaua. 

 

Cred ca adminii si moderatorii sa faca ceva sa ne uneasca mai mult, nu sa ne dezbine.

 

 

MoWeed03.04.2009 12:26
Cred ca adminii si moderatorii sa faca ceva sa ne uneasca mai mult, nu sa ne dezbine.

Ai vrea cumva sa-l pupam in c*r pe Jiji ca sa unim stelistii mai mult?

 

LAZIO03.04.2009 12:30

ramai acolo Gigi si fa-ne pe toti fericiti de pasti , dc il iei si pe mitica cu tine promit sa va trimit la amandoi oua rosii la mititica.

ai ajuns in sfarsit acolo unde iti este locul si tu si gorilele tale , Dumnezeul pe care il invoci la nesfarsit nu doarme.

bibi8003.04.2009 12:30
Bai asta, scrie ca lumea sau te dau afara. Intra cainii in plm si isi fac impresie gresita despre stelisti, cum ca suntem analfabeti!

 

P.S. : chiar te banuiam ca ai fi tigan, seninatatea cu care treci peste niste infractiuni era cel putin dubioasa.

Stii ceva, ma doare fix de voi; cu amenintari de astea nu ma sperii tu. ca m-ati mai dat si din cauza lui Banel. Si mai vb de Becali ca face abuzuri.

zyder03.04.2009 12:31

Argaseala(bibi) iti intelegem disperarea dar opreste-te ca ne provoci greata

 

bibi8003.04.2009 12:33
Argaseala(bibi) iti intelegem disperarea dar opreste-te ca ne provoci greata

disperati sUnteti voi; altfel nu imi explc de ce reactionati asa

MoWeed03.04.2009 12:35

Altul....gata v-ati plictisit de stat la judecatorie?

 

Jiji nu face parte din familia Stelei, Jiji nu este nici macar in aceeasi specie cu oameni ca Alecsandrescu.

Jiji nu a fost si nu este stelist; mai stii cand declara ca ar prefera sa retrogradeze Steaua decat sa plateasca el pentru greselile lui.

 

Tocmai mah, ne luam soarta in mainile proprii. Soarta noastra este sa-l alungam pe acest cancer din Ghencea

bibi8003.04.2009 12:35

mersi moweed

ARKA03.04.2009 12:35

Uite-l ma si pe asta :rolleyes: . Sambata la meci sa refrenul sa fie "Becali la puscarie"!

«1151617181923»