Hai ca s-a dat inregistrarea de la 112 si unu care cica e taximetrist!
Deci, baiatul asta o sa aiba niste probleme grave! Acum ca exista vocea se va afla cine este si tare mi-e ca el si familia lui vor avea problemeeeee graveeeeeeee! Asta e cand te mananca! Sa speram ca-l vor gasi astia din clanul Becali si cred ca acum nu vor gasi cadavrele, deci nu vor putea fi condamnati pentru crima :laugh: ! Ma intreb daca e stelist, saracu! Ca daca e javra sau jidan, nu ne va parea rau sa scapam de le si familia lui!
Traiasca Republica Socialista Abuz Romania! Traiasca tovarasul Traian basescu! ![]()
Trei culori cunosc pe lume, amintind de-un brav popor.....
As fi cantat Desteapta-te romane, dar eu sunt ca Mutu si nu-l stiu!
PS: Dupa ce am glumit, sau nu (vai de fraierul ala care a sunat la 112 si suna a tigan), sa revenim la lucrurile serioase:
Sa incurajam echipa! Acum e momentul sa fim alaturi de echipa! ![]()


