FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali si Zmarandescu - 29 zile de arest

«1141516171823»
alexmk1703.04.2009 11:18

Hai ca s-a dat inregistrarea de la 112 si unu care cica e taximetrist!

 

Deci, baiatul asta o sa aiba niste probleme grave! Acum ca exista vocea se va afla cine este si tare mi-e ca el si familia lui vor avea problemeeeee graveeeeeeee! Asta e cand te mananca! Sa speram ca-l vor gasi astia din clanul Becali si cred ca acum nu vor gasi cadavrele, deci nu vor putea fi condamnati pentru crima :laugh: ! Ma intreb daca e stelist, saracu! Ca daca e javra sau jidan, nu ne va parea rau sa scapam de le si familia lui!

 

Traiasca Republica Socialista Abuz Romania! Traiasca tovarasul Traian basescu! :clap:

 

Trei culori cunosc pe lume, amintind de-un brav popor.....

 

As fi cantat Desteapta-te romane, dar eu sunt ca Mutu si nu-l stiu!

 

 

 

PS: Dupa ce am glumit, sau nu (vai de fraierul ala care a sunat la 112 si suna a tigan), sa revenim la lucrurile serioase:

 

Sa incurajam echipa! Acum e momentul sa fim alaturi de echipa! forzateaua

bibi8003.04.2009 11:20
Hai ca s-a dat inregistrarea de la 112 si unu care cica e taximetrist!

 

Deci, baiatul asta o sa aiba niste probleme grave! Acum ca exista vocea se va afla cine este si tare mi-e ca el si familia lui vor avea problemeeeee graveeeeeeee! Asta e cand te mananca! Sa speram ca-l vor gasi astia din clanul Becali si cred ca acum nu vor gasi cadavrele, deci nu vor putea fi condamnati pentru crima! Ma intreb daca e stelist, saracu! Ca daca e javra sau jidan, nu ne va parea rau sa scapam de le si familia lui!

 

Traiasca Republica Socialista Abuz Romania! Traiasca tovarasul Traian basescu!

 

Trei culori cunosc pe lume, amintind de-un brav popor.....

 

As fi cantat Desteapta-te romane, dar eu sunt ca Mutu si nu-l stiu!

 

 

 

PS: Dupa ce am glumit, sau nu (vai de fraierul ala care a sunat la 112 si suna a tigan), sa revenim la lucrurile serioase:

 

Sa incurajam echipa! Acum e momentul sa fim alaturi de echipa!

esti rasist?

Stanici03.04.2009 11:29

As merge si eu la parchet sa il sustin dar sunt unul din nebunii aia care si-au platit lumina si nu vorbesc cu "haoleo".

bibi8003.04.2009 11:32
As merge si eu la parchet sa il sustin dar sunt unul din nebunii aia care si-au platit lumina si nu vorbesc cu "haoleo".

si eu am platit lumina daca asta te intereseaza,si nu am nici un avantaj de la el si nici nu am avut dar inainte de toate tin cu dreptatea si asta nu e drept

axl03.04.2009 11:35
inainte de toate tin cu dreptatea si asta nu e drept

Ce nu e drept, Mielul Mistic al lui Dumnezeu?

Nu-i drept ca Gigi a fost arestat pentru ca i-a sechestrat si batut pe aia?

Atunci ce e drept?

Fane03.04.2009 11:35

@bibi80

Nu cred ca-l interesa pe Stanici daca ai platit tu lumina sau nu.

Stanici03.04.2009 11:35
si eu am platit lumina daca asta te intereseaza,si nu am nici un avantaj de la el si nici nu am avut dar inainte de toate tin cu dreptatea si asta nu e drept

 

Si unde gasesti tu dreptate in schimbul ala de terenuri din care statul roman (deci si tu si eu) a iesit bine de tot in pierdere?!! Unde gasesti tu dreptate in a face rost de teren moca de la primaria Vadu Rosca pentru a construi locuinte DATE IN FOLOSINTA, nu donate alora, faza din care a ramas si proprietar al terenurilor si cu un segment electoral destul de maricel??! Mai, mai, ce drept esti tu...

Marius03.04.2009 11:36

Ca tot e soare afara:

 

bodanelu03.04.2009 11:36

ce treaba are lumina si haleo cu faptul ca Becali e arestat?

 

discutati la subiect dragii mei. Be Happy :clap::drunk::punk::)

bijoux_bz03.04.2009 11:39

ideea e ce facem maine la meci? eu propun o coregrafie cu ciobanu in catuse si un mesaj de genu: te vrem asa mereu !!! sau : Ramai acolo !!!

bibi8003.04.2009 11:39
Si unde gasesti tu dreptate in schimbul ala de terenuri din care statul roman (deci si tu si eu) a iesit bine de tot in pierdere?!! Unde gasesti tu dreptate in a face rost de teren moca de la primaria Vadu Rosca pentru a construi locuinte DATE IN FOLOSINTA, nu donate alora?! Mai, mai, ce drept esti tu...

eu vb despre faza cu rapirea. era acolo el? eu am vazut doar 2 masini si pe uni ca fugeau atat si nimic mai mult.nu am vazut ca sau tras focuri de arma sau ca iau bagat in portbagaj voi ati vazut asta?eu nu.daca era sa faca bani din corectitudine avea acum un logan si un loc de munca pe santier si poate statea cu chirie. asta cred eu.

MoWeed03.04.2009 11:43
daca era sa faca bani din corectitudine avea acum un logan si un loc de munca pe santier si poate statea cu chirie. asta cred eu.

Si tu crezi ca este normal ca dobitocul asta sa fure statul si sa se lafaie in bani si oamenii cinstiti sa traiasca de pe o zi pe alta?

axl03.04.2009 11:44
Si tu crezi ca este normal ca dobitocul asta sa fure statul si sa se lafaie in bani si oamenii cinstiti sa traiasca de pe o zi pe alta?

Porci capitalisti!

zyder03.04.2009 11:45

Inainte de toate vreau sa precizez:imaginea cu Becali cu catuse,tras la fata, nebarbierit si cu cacatel in fund mi-a adus fericire in suflet si mi-a inseninat viitoarele sarbatori.

 

abuz,stat mitienesc,dreptate,free Becali,haoleu Becali arestat,ce ne facem,stat de kkt...intrebare:va veni voua acuma toate astea sau aceste sentimente le aveati si cand Becali trimitea gorilele cu zmara si electrosocuri in galerie sau cand jandarmeria macelarea galeria in groapa??

 

In alta ordine de idei sa speram ca Becali va ramane in puscarie pana va fi deflorat.

 

ps:Marius esti mortal cu videourile rad cu lacrimi.

Stanici03.04.2009 11:46
eu vb despre faza cu rapirea. era acolo el? eu am vazut doar 2 masini si pe uni ca fugeau atat si nimic mai mult.nu am vazut ca sau tras focuri de arma sau ca iau bagat in portbagaj voi ati vazut asta?eu nu.daca era sa faca bani din corectitudine avea acum un logan si un loc de munca pe santier si poate statea cu chirie. asta cred eu.

 

 

Omule, esti incredibil! Adica esti de acord ca a facut o gramada de lucruri ilegale dar nu esti de acord cu motivul pentru care e la racoare. Duamne.... sa stii ca un om a facut ilegalitati dar sa nu fii de acord cu trimiterea lui la zdup...

bibi8003.04.2009 11:47
Si tu crezi ca este normal ca dobitocul asta sa fure statul si sa se lafaie in bani si oamenii cinstiti sa traiasca de pe o zi pe alta?

ca de obicei deviezi de la problema. acum discutam strict despre faza cu rapirea.

si daca e sa vb pe drepte de ce numai el? toti au furat si fura statul de ce numai el sa plateasca?

MoWeed03.04.2009 11:50
ca de obicei deviezi de la problema. acum discutam strict despre faza cu rapirea.

si daca e sa vb pe drepte de ce numai el? toti au furat si fura statul de ce numai el sa plateasca?

Din partea mea sa plateasca toti. Dar acum pe principiul ca nu platesc toti mai bine nu plateste nici unul? Daca el e tampit si ia la misto procurorii e treaba lui. Si-a facut-o cu mana lui

Nu deviez de la problema, doar raspund tampeniilor care le-ai zis tu. Nu tu ai zis ca daca era cinstit avea un logan si statea cu chirie?

 

bibi8003.04.2009 11:50
Omule, esti incredibil! Adica esti de acord ca a facut o gramada de lucruri ilegale dar nu esti de acord cu motivul pentru care e la racoare. Duamne.... sa stii ca un om a facut ilegalitati dar sa nu fii de acord cu trimiterea lui la zdup...

incredibil e sa crezi ca numai un singur om face ilegalitati in tara asta si sa devii obsedat de o persoana care pana la urma sia vazut interesul. cred ca si tu ai fi facut la fel.CORECTULE care esti

Marius03.04.2009 11:51

Tristete maxima... Doamne cum plang astia :)))))

 

6f8y6935.jpg
w800.png

MoWeed03.04.2009 11:54
incredibil e sa crezi ca numai un singur om face ilegalitati in tara asta si sa devii obsedat de o persoana care pana la urma sia vazut interesul. cred ca si tu ai fi facut la fel.CORECTULE care esti

Sa stii si tu: nu toata tara asta e formata din cocalari care ar face orice pentru bani. Unii(ce-i drept sunt tot mai putini) au un sistem de valori.

Nu un singur om face ilegalitati, dar despre un singur om vorbim acum

bibi8003.04.2009 11:55
Din partea mea sa plateasca toti. Dar acum pe principiul ca nu platesc toti mai bine nu plateste nici unul? Daca el e tampit si ia la misto procurorii e treaba lui. Si-a facut-o cu mana lui

Nu deviez de la problema, doar raspund tampeniilor care le-ai zis tu. Nu tu ai zis ca daca era cinstit avea un logan si statea cu chirie?

si poate loganul era luat in rate. de ceva timp evit sa mai intru aici si sti de ce? pentru ca santeti niste oameni cu gandire limitata.vreti sa aveti numai voi dreptate cum se gaseste cineva sa nu va dea dreptate incepeti sa aruncati cu jigniri.poate sant tampit dar am niste principii pe care nimeni nu poate sa mi le ia

MoWeed03.04.2009 11:57
poate sant tampit dar am niste principii pe care nimeni nu poate sa mi le ia

Niste principii extraordinare: fiecare pentru el insusi, fura de la stat cat poti ca e normal; doar ti-ai urmarit interesul.

Tu ai o gandire limitata, nu crezi decat ceea ce vezi seara la Dan Diaconescu pe 0TV

diamond_man03.04.2009 11:58

Ba fratilor, io acuma am reusit sa aflu cat sta fecalu' la bulau...Ca atare, abuz-neabuz, Base-neBase, dracu lacu, io ma apuc serios si temeinic de baut de bucurie, si abia astept meciul maine, ca sa ne distram impreuna in peluza, si sa facem misto de bou...Stiu ca e un abuz, o merita, sunt altii si mai nemernici, da' cand stiu ce ne-a facut in ultimii ani, nu pot sa nu ma bucur de orice rau care i se intampla...Ca sa nu mai zic ce bine-i sta cu bijuterii, il prind, ca sa zic asa...

bibi8003.04.2009 11:59
Sa stii si tu: nu toata tara asta e formata din cocalari care ar face orice pentru bani. Unii(ce-i drept sunt tot mai putini) au un sistem de valori.

Nu un singur om face ilegalitati, dar despre un singur om vorbim acum

sincer chiar cred ca romanul in ziua de azi ar face orice pentru bani.nu mai intanlesti o persoana cinstita.cel putin eu nu am intanlit de mult o astfel de persoana. cred ca de cand eram la gradinita.

twetwet03.04.2009 12:02
si poate loganul era luat in rate. de ceva timp evit sa mai intru aici si sti de ce? pentru ca santeti niste oameni cu gandire limitata.vreti sa aveti numai voi dreptate cum se gaseste cineva sa nu va dea dreptate incepeti sa aruncati cu jigniri.poate sant tampit dar am niste principii pe care nimeni nu poate sa mi le ia

 

oricare ar fi principiile tale ele dispar din momentu in care il sustii pe cioban

 

si zic asta strict din pc de vedere al unui suporter pt ca acest site este pana la urma site-ul suporterilor

 

nu poti emite pretentii ca ai principii si sa sustii in acelasi timp un interlop

 

«1141516171823»