FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

România - Serbia 2 - 3 (0 - 2)

«1234569»
Lari28.03.2009 17:48

Echipele de start:

 

România: Lobonț - Contra, Tamaș, D. Stoica, Raț - Codrea, Rãdoi, Cociș - Costea, Marica, Mutu. Selecționer: Victor Pițurcã.

 

Serbia: Stojkovic - Ivanovic, Vidic, Dragutinovic, Obradovic - Krasic, Stankovic, Milijas, M. Jovanovic - Pantelic, Zigic. Selecționer: Radomir Antic.

 

Alex88pl28.03.2009 19:19

mda...inceput bun:-<

STARforce28.03.2009 19:44

si continua shters

White_R28.03.2009 19:45

Cica e prea tare gazonu ca sare minge din ei :)))))))))))) 5-0 se termina

SzabiStelistu28.03.2009 19:46

2-0 .....gata mondiale.....asta este .....cik mondiale =))))ce vrei cu o nationala ca asta.....nu e de mondiale ...

Sunnyblack28.03.2009 19:48

asta este so gata meciul pt noi.

 

bagamias **** in tot

White_R28.03.2009 19:49

BINE CA NU JOACA IN Ghencea TAMPITII ASTIA CA FACEAU DE RAS STADIONUL !

valentin2day28.03.2009 19:49

Pana si Mutu a fost cam praf

sunt la moda autogolurile

SteauaB28.03.2009 19:49

Mai este ceva de comentat?

Sunnyblack28.03.2009 19:52
Mai este ceva de comentat?

 

pitel ia steaua2 (nationala) si dute la nani..

Catalyn0728.03.2009 19:53

ce ma bucur :X meritam din plin nationala asta. Meritam din cauza conducatorilor oligofreni din fotbalu asta, datorita faptului ca inca mai exista fotbalisti ca Tamas sau Cocis si antrenori ca Piturca. meritam din plin

AmuntBoy28.03.2009 19:55

lol

 

uite ca exista echipa care joaca mai penibil ca Steaua lui Lacatus

maye28.03.2009 19:56

Absolut firesc!Suntem mult sub ei!

Am remarcat doar 3 lucruri dupa repriza asta:

1.Avem cei mai slabi fundasi centrali.

2.Avem cei mai cretini comentatori.

3.Avem cei mai retardati gabori.

Nu mai sper nimic!

Protasov28.03.2009 19:56

@Catalyn

As adauga eu Codrea, Contra. Este pacat, Piturca are la dispozitie material mai bun de atat.

 

Late edit: retrag ce am zis despre Contra. A facut o repriza a II-a fantastica.

strezahuzum28.03.2009 19:57

Wow, dar ce magnific joaca nationala, ce joc incredibil presteaza baietii astia, acum cand neica nimeni aia de la Steaua au fost lasati acasa. </sarcasm>

 

Bine ca nu-s baietii de la Steaua pe teren. Nu ca nu o luam pe coaja si cu ei, dar daca erau pe teren Goian, Ghionea, Oga sau Ov. Petre stim noi cine ar fi fost scos vinovat pt infrangere. Mai bine asa, sa se poata admira pe deplin talentele unor "vedete" gen Tamas, Dorel :)) , Codrea sau Cocis.

Catalyn0728.03.2009 19:58
uite ca exista echipa care joaca mai penibil ca Steaua lui Lacatus

 

tragic sau nu, dar m-a bufnit rasu :D

White_R28.03.2009 20:00
lol

 

uite ca exista echipa care joaca mai penibil ca Steaua lui Lacatus

 

Steaua ii batea pe sarbi...Steaua joaca praf doar cu Lovin ...in rest joaca dar atacantii nu-s prea eficienti...in perioada celor 8 egaluri consecutive aveau 2 bari pe meci....plus la Steaua mai e si gafata...dar in rest Steaua joaca fotbal pe langa isteria asta retardata a nationalei

 

Catalyn0728.03.2009 20:03

Daca stiam ca jucam asa, barem stingeam lumina aia o ora

yonyk28.03.2009 20:04

echipa noastra lasa de dorit:((:((:((...dar suntem totusi romani si trebuie sa'i sustinem...in orice situatie ...asa k Hai Romania..:x:x:x:x

White_R28.03.2009 20:10

revin ciobanii

Sunnyblack28.03.2009 20:10
echipa noastra lasa de dorit:((:((:((...dar suntem totusi romani si trebuie sa'i sustinem...in orice situatie ...asa k Hai Romania..:x:x:x:x

 

suntem romanii dar iei oare joaca pt Romania<????????

84ava28.03.2009 20:12

Un popor demn si mandru,o natie cu personalitate si orgoliu: Serbia.

Noi,ramanem la nivelul la care singurul motiv pt care vii la nationala e acela de a-ti vedea familia,gagicile si cluburile pe care saptamanal le frecventai.

 

SzabiStelistu28.03.2009 20:21

ma astia is penibili...cum dracu ataci de la inceputul reprizei si aia au o faza si da gol...a fost gol din offside dar in fine.........nici nu meritam la mondiale!

yonyk28.03.2009 20:25
suntem romanii dar iei oare joaca pt Romania<????????

joaca nu joaca asta e nationala nostra si trbuie sa o sustinem...orice ar fi suntem romani...si asta n'o putem skimba...deci HAI Romania!

thomasvictor_marian28.03.2009 20:25
Absolut firesc!Suntem mult sub ei!

Am remarcat doar 3 lucruri dupa repriza asta:

1.Avem cei mai slabi fundasi centrali.

2.Avem cei mai cretini comentatori.

3.Avem cei mai retardati gabori.

Nu mai sper nimic!

eu zic ca sii mijlocasii si atacantii si antrenoru si echipa tehnica .................nu mai stiu ce sa scriu.

«1234569»