Contra a avut 3 faze bune tot meciul si a stricat ....multe oportunitati in fine,....poate am eu ceva cu el, insa COCIS ....va rog sa analizati sa vedeti cate pase aiurea, si cate mingi a stricat ,...., mie nu-mi mai pasa ce se intampla la NATIONALA , atata timp cat JAVRELE alea doua Dragomir + M. Sandu, sunt acolo sus !!! Totusi, inclin sa cred ca ....selectia la LOT, e cam dubioasa,.....iar lotul de azi......cel putin comentabil,....!!
Aaaa, am jucat bine ??? Am atacat ??? Puteam sa mai atacam vreo ora si ceva, rezultatul era acelasi !!! Desi cred ca Piturca wstw antrenor competent, inclin sa cred ca e mai bine pt el sa-i lase dracu pe Dragomir si M.Sandu sa se descurce de acum inainte !!! oricum va fi pus la zid de pressa !!!