FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Bistrita 1 - 0 (0 - 0)

«12345»
Marius01.04.2009 07:59

Suporterii ie alaturi de jucatori, bai agramatule!

dangeor01.04.2009 08:04

agramaticule se spune, bai!

mountytoma01.04.2009 21:20
sau probabil ca nu ma intereseaza nationala si de aceea nu m-a interesat data meciului.

 

desteapta decizie ai luat cu nationala.

marcko02.04.2009 13:10

salut

nu am avut timp sa citesc toate mesajele, dar unele sunt chiar penibile gen: 'sa piarda Steaua' , sa jucam in a 2-a Liga...

baieti, voi tine cu Steaua ??!?!

treziti-va! echipa are nevoie de supportul nostru si trebuie incurajata!

sper ca lumea sa vina la meci si Steaua sa castige.

 

Forza Steaua!!!

 

Bekali, pleaca din Ghencea!!!

axl03.04.2009 08:34

Ce chestie, eu credeam ca jucam cu Buzaul.

bijoux_bz03.04.2009 14:04

Eu zic sa protestam la meciul de maine din nou impotriva ciobanului. propun pentru galerie unbanner cu ciobanul incatusat si cu un mesaj de genul : " te vrem asa mereu " .

ar fi super. poate are TV in arest si vede cat de mult il iubim... abia astept meciul, sunt curios sa vedem atitudinea galeriei, sper sa protestam acum si mai mult si nu sa il sustinem ca pe o victima ca nu este in niciun caz.

Stefan8803.04.2009 16:53

Sper sa pierdem cu 10-0 si sa ne suspende terenul iar ciobanului i urez sa mai ramana vreo cateva luni sa sufere si el cum am suferit si noi!!! :finger:

Ic3MaN03.04.2009 19:45
Sper sa pierdem cu 10-0 si sa ne suspende terenul iar ciobanului i urez sa mai ramana vreo cateva luni sa sufere si el cum am suferit si noi!!! :finger:

 

 

Nu crezi ca asta ar afecta mai mult echipa si nu pe Jiji.Cred ca in situatie in care e acum numai la Steaua si la rezultatele ei nu-i sta gandul lui Jiji.Las mai bine sa batem noi si sa urcam in clasament,pe Jiji am putea sa nu-l mai bagam atat in seama si astfel o sa-i facem mai mult rau daca nu l-am mediatiza atat,noi l-am facut "mare".Hai Steaua!!! Cu tine spre victorie!!!

Ionut Iancu04.04.2009 08:22

sal lume. stie cineva daca baietii de la peluze s-au decis daca se va face o coregrafie speciala pentru astazi? eu zic ca ar fi un moment de descatusare pentru Templu....nu ar trebui sa ratam ocazia asta.

razvan198304.04.2009 12:39

Am si eu o intrebare. M-am decis de-abia acum sa merg la meci dar nu pot ajunge in Bucuresti pana inchid casele. Mai gasesc bilete dupa 16.30 la cese, eu sunt din Targoviste, mai raman casele deschise si dupa 16.30?

Kellerman04.04.2009 12:41

Forta Steaua ! Si LA MULTI ANI Gigi ! (daca va place avatarul il puteti folosii).

weeezer04.04.2009 15:32

Bai, unde vedem si noi meciul? Ca pe cool-TV vad ca nu mai merge :|

crysty1404.04.2009 15:32
i0nutz8304.04.2009 15:52

Mi se pare mie sau cand striga sudul anti-Gigi ceilalti spectatori fluiera ?

Robinson Rufay Zapata04.04.2009 17:39

Steaua invinge greu , dar totusi golul lui Kapetanos ne aduce victoria , de remarcat in acest meci Semedo , care a fost cel mai activ jucator al Stelei

D4v1dstelist04.04.2009 17:42

Se vede ca lipseste Gigi!In primul rand Lacatus a comandat la echipa ce a vrut el,a jucat Szekely,Toja si Semedo au fost foarte dezghetati,si minune,Cernea titular cand Zapata nu are probleme!Oricum,jucatorii au jucat fotbal,erau mult mai relaxati.Ce bannere au fost ca nu le-am vazut bine?Am vazut meciul de acasa si niciodata nu se insista pe bannere,nu insista GSP.

Catalyn0704.04.2009 17:45
Mi se pare mie sau cand striga sudul anti-Gigi ceilalti spectatori fluiera ?

da...din pacate asa s-a intamplat

crossman04.04.2009 18:37

Becali nu scapa SAPUNUL HAHAHAHHAHA

Melku04.04.2009 18:54

Eu unul sunt in stare de soc, nu credeam ca am sa traiesc momentul in care "suporteri" stelisti fluiera alti suporteri stelisti. Am cateva sezoane consecutive de mers pe stadion dar nu credeam ca o sa ajung sa vad asa ceva. Pur si simplu nu mai inteleg nimic.

Sa vedem datele problemei :

- ne intoarcem putin in timp, in perioada dinaintea arestarii lui Becali, cand TOT stadionul striga impotriva lui Becali, momentul culminant fiind cand a fost coregrafia cu "Piei Satana din Ghencea", moment savurat pe deplin de intreg stadionul

- revenim la ora meciului cu Bistrita, momentul in care incepe meciul, debuteaza cu bannere pro-Becali dinspre peluza 0, cu "Eliberati-l pe Becali" si inca unul ceva gen "....si uneori ciudat, acum trebuie aparat" (nu mai retin bine, oricum era pro-Becali), eu in momentul ala am ramas stupefiat. Ulterior am aflat ca acel al doilea banner care era bine realizat (probabil la o firma de advert) era trimis de catre? CEI DE LA CLUB !!!

 

Nu mai inteleg nimic, cum acei suporteri care scandau anti-Becali pana in momentul in care a fost acesta arestat si-au schimbat brusc opinia? Aceeasi suporteri care in urma cu 2-3 saptamani scandau impotriva oierului, azi l-au sustinut frenetic?

andrey_ptm_steaua04.04.2009 19:11

cetatenii pe final la 1-0 au prins si ei glas...pana atunci sclavii lui Jiji au fost mielusei...din pacate celor din PN nu le prea convenea cand strigam ANTI Jiji si faceau semne sa tacem... :steag_cruce_invers:

RaMs3s04.04.2009 19:11

Peluzele au strigat impotriva lui Gigi...

Si treaba cu fluieraturile a fost alta....Sudul striga " cetateni m**e cetateni" " scavi lui Gigi...." si O PARTE din peluza fluiera ...Nu toti...SI TOTI SUNTEM IMPOTRIVA CIOBANULUI indiferent de unde vedem meciul Sud Nord sau tribuna !

@ andrey_ptm_steaua eu nu fac parte din nici o brigada din N dar nu cred ca iti spunea cineva asa ceva ( am fost la meci deci nu vorbesc din auzite)

BAF-kimi04.04.2009 19:15
Eu unul sunt in stare de soc, nu credeam ca am sa traiesc momentul in care "suporteri" stelisti fluiera alti suporteri stelisti. Am cateva sezoane consecutive de mers pe stadion dar nu credeam ca o sa ajung sa vad asa ceva. Pur si simplu nu mai inteleg nimic.

Sa vedem datele problemei :

- ne intoarcem putin in timp, in perioada dinaintea arestarii lui Becali, cand TOT stadionul striga impotriva lui Becali, momentul culminant fiind cand a fost coregrafia cu "Piei Satana din Ghencea", moment savurat pe deplin de intreg stadionul

- revenim la ora meciului cu Bistrita, momentul in care incepe meciul, debuteaza cu bannere pro-Becali dinspre peluza 0, cu "Eliberati-l pe Becali" si inca unul ceva gen "....si uneori ciudat, acum trebuie aparat" (nu mai retin bine, oricum era pro-Becali), eu in momentul ala am ramas stupefiat. Ulterior am aflat ca acel al doilea banner care era bine realizat (probabil la o firma de advert) era trimis de catre? CEI DE LA CLUB !!!

 

Nu mai inteleg nimic, cum acei suporteri care scandau anti-Becali pana in momentul in care a fost acesta arestat si-au schimbat brusc opinia? Aceeasi suporteri care in urma cu 2-3 saptamani scandau impotriva oierului, azi l-au sustinut frenetic?

Pai si eu am fost la meci, ca la orice meci de casa. Mai intai am o intrebare, unde ai stat, la tribuna sau la peluza?

The Flyer04.04.2009 19:20
salut

nu am avut timp sa citesc toate mesajele, dar unele sunt chiar penibile gen: 'sa piarda Steaua' , sa jucam in a 2-a Liga...

baieti, voi tine cu Steaua ??!?!

treziti-va! echipa are nevoie de supportul nostru si trebuie incurajata!

sper ca lumea sa vina la meci si Steaua sa castige.

 

Forza Steaua!!!

 

Bekali, pleaca din Ghencea!!!

 

da,****!tu esti unul dintre cei mai im.bec.ili. suporteri si-mi vine sa-ti rup capul!doar asa,din simpatie!

 

 

Mi se pare mie sau cand striga sudul anti-Gigi ceilalti spectatori fluiera ?

 

 

bai,din nefericire,aici s-a ajuns!sa fim injurati si huiduiti ca-l injuram pe oier!E TRAGIC!pacat!

andrey_ptm_steaua04.04.2009 19:36

@ RaMs3s de unde se porneau injuraturile impotriva ciobanului in PN??iti zic eu de unde:de sus,nicidecum de jos de unde ar trebui sa fie asa zisii lideri

fedora04.04.2009 19:37

Andrei are dreptate in ceea ce priveste PN. Am fost acolo si pot sa confirm. Mai multe nu am de comentat.

«12345»