Ma sincer,eu as vrea sa retrogradeze Sa vedem cine mai vine sa sustina Steaua in divizia a 2.Oau iti dai seama super deplasari,pe la navodari, ramnicu valcea,piatra neamt,tulcea a si binenteles buftea.Mama de vis, stiu ca pot sta intr-o peluza de 100 locuri,la ora 11 dimineata numai eu si ai mei,intr-un orasel uitat de lume co bere in mana ca acolo p... jandarmi,decat vreo 2 mosnegi care se tin de gard de batranete.Fara stelisti falsi care sustin Steaua doar pt ca venea ciobanul sa faca poze cu ei sau pt ca joaca in CL. Acum doar eu si echia mea de suflet fara fitze pe un maidan uitat de lume.Atunci da voi sustine Steaua,pana atunci.....ma doare in pix de echipa...de tot.Nu am pt ce sa ma bucur, mercenari,sclavi,vanduti si un muc nu-i cunosc,voi??? 