Nu asta ii face sa uite fotbalul,dar nici faptul ca ii critica Gigi.Cred ca unii dintre ei au fost supraapreciati prin provincie....gen Szekely,Surdu,Plesan s.a.
Nu frate, noi amvem norocul de a fi antrenati numai de celebritati. O echipa o cladesti pe o structura, cand formezi o echipa trebuie sa ai o clarviziune in perspectiva, sa "vezi" jocul tuturor.. nu sa iei un jucator neaparat pt ca s-a afirmat la alta echipa! de unde si zicala lui Mirel "parca majoritatea cand vin la Steaua uita sa joace"
