Daca pierde Steaua dau de baut!!! ![]()
Daca pierde Steaua dau de baut!!! ![]()
ati pus toti pe Arges ca are cota mare si acu va rugati sa va imbogatiti peste noapte..ce looseri=))
Cum poti sa iti doresti ca echipa pe care o iubesti asa mult...daca o iubesti...sa iti doresti sa piarda?cum poti sa fi fericit cnd echipa ta pierde?nu pot sa inteleg...sper sa faca un meci frumos echipa si sa castige cu 2-0 cam greu da sper
Cum poti sa iti doresti ca echipa pe care o iubesti asa mult...daca o iubesti...sa iti doresti sa piarda?cum poti sa fi fericit cnd echipa ta pierde?nu pot sa inteleg...sper sa faca un meci frumos echipa si sa castige cu 2-0 cam greu da sper
La fel cum stiu ca "sa fii" se scrie cu doi "I", ca trebuie sa pun virgule ca sa ma fac inteles si ca e necesar sa pun punct la sfarsitul unei idei puse pe foaie. Sau pe forum
Nu cred ca e vreun stelist care sa se bucure cand pierde echipa, pana una alta d-aia si protestam, pentru ca jocul nu merge datorita unui cioban cu port ilegal de creier care isi baga coada unde nu trebuie. Acest cioban e ca o satana care poseda aceasta echipa, iar noi trebuie sa facem exorcizarea. Din pacate acest drac este unul puternic, care nu renuta asa usor la Steaua, si de aceea, nici noi nu trebuie sa renuntam la exorcizare (aka protest), ci sa ne stradium mai mult.
Cand ati zis ca vreti sa piarda Steaua, va inteleg perfect, si nu va condamn sau acuz de absolut nimic. Este un rau necesar echipei, ca pana una alta si satana chinuie gazda pana iese. In acest moment Steaua se chinuie, noi exorcizam, si satana lupta si face si mai rau.
Nici nu ma mai intereseaza rezultatul de la Arges, nu m-ar incalzi cu nimic... la cate s-au petrecut in ultimii trei ani...asta e un fleac... Dar totusi, sper sa nu castige echipa... va fi o palma data ciobanului tocmai cand nu se astepta... ca deh, ii trebuie o palma sau doua, ca a inceput din nou sa viseze... si cand viseaza nu e bine..
Daca pierde Steaua dau de baut!!!![]()
Pe tine nu te baneaza nimeni?
Preturi bilete:
20 Lei - intrare generala
40 Lei - tribuna 0
Biletele pot fi achiziționate de la Hypermarket PIC și de la Casa de Bilete de langã Casa Armatei.
Vom fi pozitionati la Peluza 2.
ati pus toti pe Arges ca are cota mare si acu va rugati sa va imbogatiti peste noapte..ce looseri=))
E pierderea lor.
Aici e meci de X2,jocul Stelei este in crestere dupa victoria cu Iasiul,sunt constient ca avem un meci extrem de dificil,dar daca intr-adevar vrem sa mai avem sperante la titlu,trebuie sa plecam neinvinsi de la Pitesti,si cel mai preferabil ar fi sa plecam cu toate cele 3 puncte.
Ma,daca doresti ne vedem pe la meci sa vezi ce te banez eu de te lasi fotbal.
Pe tine nu te baneaza nimeni?
Nu, ma, nu il baneaza nimeni pentru ca ii cunosc motivele pentru care scrie lucrurile astea. Doar ca el nu se teme de cuvinte, ca sa zic asa. Ma indoiesc de faptul ca ar fi scris chestia asta in sectiunea de hochei, de exemplu.
buna ziua
citesc forum de cateva luni si am observat un lucru ca exista (suporteri) care doresc sa piarda Steaua ,dau de baut,etc....reeeeeeeee trezitiiiivaaaa suporteriiii si la bine si la rau,echipa mea din grecia a fost la prima Liga a cazut la 3la si anul asta revenim la prima ligka din cauza suporterilor care nu au lasat echipa singura !!!!!FITI SUPORTERI
VICTORIE AZI!!!!!!!
ps:scuze pt greseli in limba romana ![]()
![]()
![]()
acestia nu sunt suporterii Stelei acestia sunt niste suporteri pomanangii care vor doar sa li se dea ! ar vrea mereu bilete gratis sa se imparta seminte si cola la meciuri si sa castigam mereu dar nu e asa baieti
MAI AVEM SI FAZE NASOALE PESTE CARE TREBUIE SA TRECEM !
daca nu suntem impreuna NE DUCEM DRE*
E destul de rau, dupa parerea mea, daca s-a ajuns sa se vb asa!!
Eu nu va mai recunosc,ma jur
...Unde sunt suporterii de altadata??
Cu Steaua pana la moarte si asa sa ramanem!!
![]()
![]()
![]()
Un suporter normal la cap isi va dori sa nu castige Steaua azi. De ce?
Pai sa vedem, daca o sa castigam, o sa o facem in urma unui joc slab (ca de obicei), o victorie la limita cu care UNII se imbata cu apa rece, pornind de la Gigel, la Lacatus, la jucatori, terminandu-se la suporteri. Sperand ca ne apropiem de contracandidate, ca o sa prindem un loc de CL. Pentru ce? Treziti-va, acolo nu merge cu asemenea joc, mergem sa ne batem joc de blazon? De un palmares european ok?
Daca o sa pierdem, poate asta o sa grabeasca decizia ciobanului de a pleca sau macar o sa se vada mai acut probleme imense pe care le avem in momentul asta.
Eu unul nu vreau sa luam campionatul prin meciuri basite si butoane. E timpul sa infruntam realitate oricat de nasoala e. O victorie nu ne va ajuta cu nimic atata timp cat nimic nu se va schimba la club, patron, presedinte, antrenor, management, etc. ci doar le va mai cumpara timp celor de la club sa isi ascunda erorile.
@Melku
Pentru unii este mai greu de inteles ceea ce ai explicat tu.
Nu ca ar fi asa de complicat,doar ca ei sant interesati,strict,de rezultatele Stelei,lasand la o parte,voit sau nu,adevaratele probleme.
Nu cred ca exista suporter stelist care sa nu sufere in urma unor rezultate negative,insa de data asta................
Vorba aia:scopul scuza mijloacele!
vai de Steaua noastra ,Lacatus trebuie sa plece pina nu este prea tirziu ,nu jucam nimic .
Luam gol repede,dam gol mai repede,meciuri mai dinamice,dar hai Banele!Nu te amari!Vezi ca ai centrat superb.Oricum,cu panarame ca Lovin si Toja in teren,cum sa castigam?
Nu'mi vine sa cred ceea ce se intampla , doua greseli doua goluri
Final frumos,oricum!Dar nu pentru Steaua.....
Nu pot sa cred, incredibil de-a dreptul inimaginabil imposibil.... nu credeam ca putem juca intr-un asa hal!jucam cu Lovin, cu torje si alte renume x( rusine fata de suporterii Stelei!!!
Nu e vorba de bucurie, ma, e vorba de scarba la extrem. E vorba ca nu mai poti sa te bucuri nici cand castiga.
subscriu...cu litere MARI
Nu pot sa cred, incredibil de-a dreptul inimaginabil imposibil.... nu credeam ca putem juca intr-un asa hal!jucam cu Lovin, cu torje si alte renume x( rusine fata de suporterii Stelei!!!
Care TORJE ba ?
+1
Penalti rata
ce cauta Ogararu la lansarea penaltiului cu b. Stancu in teren! sunt foarte suparat pe Steaua. e PREA DE MORAL si se lasa usor. Laca nu e asa si nu inteleg ce se intampla! cum putem sa primim gol dupa 1 min cu o erroare incredibila a lui zapata NICIODATA NU SE RESPINGE IN FATA mai ales cand ai doi jucatori adversi in fata ta
La omul sarac nici boii nu trag.
Asta seara am fost tradati de cei mai de incredere oameni din echipa noastra. George Ogararu si Zapata. Incantatati de atatea ori si salvati de altele, asta seara au fost eroi negativi. Culmea, intr-o seara in care Semedo nu si-a dat cu stangul in dreptul si Kapetanos nu a mai dat impresia ca alearga in gol, degeaba. Tin sa il remarc din nou pe Tiago, sunt fanul lui, este SINGURUL mijlocas central din lotul nostru care urca cu mingea la picior si privirea inainte, si Lovin si Ov. Petre paseaza la 2 secunde dupa ce primesc, nu au tupeul sa urce cu ea. Rareori pierde balonul, este bataios, are dribling si pasa. Per total a fost un meci in care jocul a avut o imbunatarire fata de etapa trecuta, am putea chiar sa aruncam pe ghinion faptul ca am fost privati de victorie. Gol norocos in min. 15, penalty ratat, gol luat pe imensa greseala de portar. Mai tin sa remarc faptul ca se vede blazarea la Goe, calitatea lui principala este plasamentul, defectul fiind viteza. Se pare ca transferurile ratate au lasat urme, de doua etape merita eliminarea si atacurile sunt sunt foarte imprecise.
Cu Dumnezeu inainte si speram ca cu Becali in urma.