FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Arges - Steaua 2 - 2 (1 - 1)

«1345»
Daniel-Ionut21.03.2009 09:12

Un joc destul de bun, un rezultat destul de prost :(

cornisa5821.03.2009 18:18
Un joc destul de bun, un rezultat destul de prost :(

Din pãcate cu jocuri destul de bune și rezultate proaste nu prea ne merge bine și mai trebuie sã suportãm și pe idiotul de Borcea care îsi bate joc de Steaua și nici nu prea putem zice nimic

alex_costin8026.03.2009 08:55

meci destul de bun dar trebuie sa invatam sa ne mobilizam,iar Ogararu sa mai exerseze la antrenament nu poti bate 11 metri in halul ala! :steag_sah_mic:

«1345»