Asta e Donatella

Asta e Donatella

Aooooollllleeeeeeeeeeuuuu Andreeo!!! ![]()

Secsy Marioara e Donatella aia...
Era sa dau la pui ![]()

Andrea Teodorova ![]()
Da-o ba in ma-sa ca prea arata a papusa Barbie.
Daca si la plaja se machiaza in halul ala.....
Eva Mendez

Miko, tu-ti fata aia. Mi-am scrantit mana.
De ce, ma? ![]()
Dovada ca masturbation is NOT for everyone! ![]()
Poate ca se preface ca nu stie. E imposibil sa nu fi auzit de laba la varsta ei. ![]()
Apropos de laba. Am o ghicitoare pentru voi.
S-a-ntalnit un urs c-o baba
Si i-a dat in pizd-o laba.
Care-i ursul, care-i baba,
Care-i ****, Care-i laba? ![]()
Post consecutiv :
sora unuia de pe forum ..


Hahahahaaa ![]()
![]()
Ba imediat s'a populat topicul ![]()
![]()
Sterge ba...
Sterge ba...
N-ai cu cine domnle, 'niste' taran AG asta! ![]()
1-0 la arogante ![]()
Baaaaaaa, ce parodie esti, maaaaa!
))))))))
De unde plm ai scos-o pe asta ??? =))))))))
Poate o fi vreo sora vitrega si eu nu stiu.
))))
PS: Nu arata rau.
))
Sa tot ai surori de astea vitrege.
E incest daca iti tufi sora vitrega?
Baaaaaaa, ce parodie esti, maaaaa!))))))))
De unde plm ai scos-o pe asta ??? =))))))))
Poate o fi vreo sora vitrega si eu nu stiu.
))))
PS: Nu arata rau.
))
hai dai drumu, acuma nu o mai recunosti pe sorta
) sa'i faci un blow lu calin sa stearga postul,
P.S. VENIM MULTI LA Brasov
)))))
Ce m-as deplasa la Brasov....
aaaaaaaaaaa
=))))))))))))
Ba, sincer, nu mi-ar displace s-o am "sora" p-aia de mai sus.
Nici macar la prieteni n-o am. ![]()
Pai de ce sa stearga postarea, ma ? ![]()
Las-o acolo. Daca tot nu-i sor-mea, ma doare-n plua.
are si id'ul postat in profilul de facebook
sora unuia de pe forum ..
Ba ag, da e romanca?
toata lumea la Brasov! ![]()
=))))
Imbecilule, aia e nascuta pe 15 mai 1989.
Inca un pic si eram gemeni.
))))))
Ba minunatule induci lumea in eroare... ne-ai dezamagit! ![]()