FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1789101139»
MikStelista04.07.2010 18:32

Asta e Donatella

 

donatella-versace.jpg

Daniel-Ionut04.07.2010 18:37

Aooooollllleeeeeeeeeeuuuu Andreeo!!! :judge:

 

Gina_seduce_Marica_Bundesliga.jpg

navodarean06.07.2010 10:02

Secsy Marioara e Donatella aia...

 

Era sa dau la pui :)

9unl-7755649-02.jpg

 

Andrea Teodorova :wub:

 

Daniel-Ionut06.07.2010 10:04

Da-o ba in ma-sa ca prea arata a papusa Barbie.

MikStelista06.07.2010 11:12

Daca si la plaja se machiaza in halul ala.....

 

Eva Mendez

 

eva_mendez.jpg

Stanici06.07.2010 11:22

Miko, tu-ti fata aia. Mi-am scrantit mana.

MikStelista06.07.2010 11:29

De ce, ma? :))

Lari06.07.2010 11:37

Dovada ca masturbation is NOT for everyone! :nono:

Virgil06.07.2010 11:39

Poate ca se preface ca nu stie. E imposibil sa nu fi auzit de laba la varsta ei. :D

 

Apropos de laba. Am o ghicitoare pentru voi.

 

S-a-ntalnit un urs c-o baba

Si i-a dat in pizd-o laba.

Care-i ursul, care-i baba,

Care-i ****, Care-i laba? :))

blindica06.07.2010 11:59
9unl-7755649-02.jpg

 

Andrea Teodorova :wub:

 

Am mai pus-o si eu p-asta :)),bulgarii :boxing: ...

 

In alta ordine de idei : Jesikah Maximus

vixens269_jesikah_maximus.jpg

blindica23.07.2010 16:56

Post consecutiv :

 

AG01.08.2010 12:41

sora unuia de pe forum ..

 

21974_103963522962466_100000464552093_10

 

30780_124209767604508_100000464552093_25

Daniel-Ionut01.08.2010 12:44

Hahahahaaa :w00t::))

Ba imediat s'a populat topicul :D

Maye01.08.2010 12:45

:(

 

Sterge ba...

Daniel-Ionut01.08.2010 12:46
:(

 

Sterge ba...

 

N-ai cu cine domnle, 'niste' taran AG asta! :D

AG01.08.2010 12:46

1-0 la arogante :))

RobYnho01.08.2010 12:47

Baaaaaaa, ce parodie esti, maaaaa! :))))))))))

De unde plm ai scos-o pe asta ??? =))))))))

Poate o fi vreo sora vitrega si eu nu stiu.

:))))))

 

PS: Nu arata rau. :))))

Maye01.08.2010 12:48

Sa tot ai surori de astea vitrege.

 

E incest daca iti tufi sora vitrega?

AG01.08.2010 12:50
Baaaaaaa, ce parodie esti, maaaaa! :))))))))))

De unde plm ai scos-o pe asta ??? =))))))))

Poate o fi vreo sora vitrega si eu nu stiu.

:))))))

 

PS: Nu arata rau. :))))

 

hai dai drumu, acuma nu o mai recunosti pe sorta :))) sa'i faci un blow lu calin sa stearga postul,

P.S. VENIM MULTI LA Brasov :)))))))

 

Maye01.08.2010 12:52

Ce m-as deplasa la Brasov....

 

aaaaaaaaaaa

RobYnho01.08.2010 12:52

=))))))))))))

Ba, sincer, nu mi-ar displace s-o am "sora" p-aia de mai sus.

Nici macar la prieteni n-o am. :))

Pai de ce sa stearga postarea, ma ? :))

Las-o acolo. Daca tot nu-i sor-mea, ma doare-n plua.

AG01.08.2010 12:53

are si id'ul postat in profilul de facebook

Daniel-Ionut01.08.2010 12:54
sora unuia de pe forum ..

 

Ba ag, da e romanca? :)) toata lumea la Brasov! :shifty:

RobYnho01.08.2010 12:57

=))))

Imbecilule, aia e nascuta pe 15 mai 1989.

Inca un pic si eram gemeni. :))))))))

Daniel-Ionut01.08.2010 12:58

Ba minunatule induci lumea in eroare... ne-ai dezamagit! :no:

«1789101139»