FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«167891039»
AG18.06.2010 11:56

ba.. e vara.. toate pi2dele sunt in cracii goi .. si voi labari o ardeti cu poze pe forum , iesi'ti ma la agatat :)) acolo unde e cazul .. Daniel =))

blindica21.06.2010 22:13

Arianny Celeste.

 

arianny-celeste.jpg

axl24.06.2010 09:01
IMGP5698.JPG
blindica24.06.2010 23:09

@axl,tu ai facut poza respectiva,nu?

 

Daca axl a ridicat stafeta la poze mai cu gust,astazi servim light.

Bai Ling: nascuta in 10 octombrie 1966 in Chengdu, China .Numele e nostim,varsta...

 

bai_ling.jpg

S.S.Lazio25.06.2010 10:03

bai ling :))))))))))))))))

Azzido25.06.2010 20:12

eu zic sa facem un porn.fcsteaua.ro :D

04__1_.jpg

06.jpg

139232.jpg

1302594605.jpg

Made_in_Romania_by_nicoletaf42.jpg

ph_001.jpg

snapshot20080602172406.png

1on25.06.2010 22:18

Sau fcsteaua.xxx, mai nou.

blindica25.06.2010 22:27

Ce sa mai,la cereri de torrente,inca o sectiune XXXL :))

David25.06.2010 23:16
eu zic sa facem un porn.fcsteaua.ro :D

Sunt pentru! :worthy:

Ro.OBert26.06.2010 18:58

OK Daniele uita-te aici sa-ti revina pofta de mancare :))dsc00807.jpg danielacrudu_b.jpg

 

mai a-ti sterso pe nikita :))) sau n-am postat eu unde trebuia....mai devreme o gasisem ...daca am postat in alta parte sute de mii de scuze :D

David26.06.2010 19:11

Hmmm,banuiesc ca a mai mancat ceva de atunci. :ce_oameni: Ca nu si-a pierdut pofta de mancare "pana la noi ordine". :cool:

Fane28.06.2010 12:11

Nunta la Romani :))

 

Wedding.wmv

blindica28.06.2010 14:59

Ivanka Trump.

A platit ca sa fie postata aici.

 

 

ivanka2.jpg

axl28.06.2010 20:04

Leah Remini

bw2.jpg

leah_remini_in_leather_002.jpg

leah_remini_wet.jpg

Maye28.06.2010 20:32

M-am indragostit.

 

dana_rogoz_3.jpg

danarogozmaxim5zl.jpg

Ro.OBert29.06.2010 09:43
39_0.jpg angelina_jolie_9.jpg angelina_jolie_18.jpg ce putere de absorbtie or avea buzele alea :hump:
Ro.OBert30.06.2010 11:06
DSC00577.JPG Asta e singura buna pe care am vazut-o la Venetia...Si totusi cred ca era rusoaica :D numa pocite in Italia -.-(sa nu va aud.. ca eram mai mic si pozam toate cladirile cand mi-a fugit aparatu pe ea :))) :D)
Daniel-Ionut30.06.2010 11:09
M-am indragostit.

 

Urata-i abramburica asta.

Maye30.06.2010 11:19

Esti poponar.

Daniel-Ionut30.06.2010 11:27

Poti sa o iei si acasa.

blindica02.07.2010 14:56

Cica tipa e arbitru,dar nu-i mai tin minte numele,si nici de unde este...

 

monkeynews_07_ilustrada_bandeirinha.jpg

Ro.OBert02.07.2010 16:43

Ma intreb la cate accidentari am fi asistat intr-un meci condus la centru de ea si in loc de sort sa fi avut fusta :-??

MikStelista02.07.2010 23:08
:shifty:

wjlxybyv_1259248558.jpg

Maye02.07.2010 23:22

Parlita rau gasca.

navodarean04.07.2010 15:13

Aia nu-i Versace , shit?

 

 

«167891039»