FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«15678939»
axl13.06.2010 20:08

E cu si despre femei, nu fetite.

2.jpg

2__1_.jpg

2__2_.jpg

Daniel-Ionut13.06.2010 20:24

Pai aia de la sport e fetita ma? :huh:

Le reseau pansant13.06.2010 20:24
cristina-dochianu.jpg

asa ma tata asa te vreau, vezi ca stii!

 

ba axele tu stii meserie? vroiai sa iti puna o mumie?

 

PS: manca-o-ar tata de blonda

AG13.06.2010 21:23

CC si nimic mai mult <3

 

16661_1232356381506_1607060756_30602057_

32193_1390934305855_1607060756_30945606_

weedandweird15.06.2010 06:11

10.jpg

 

o tanti blonda lipsita de inhibitii

kaymack15.06.2010 08:47
cele mai misto femei sunt alea in uniforma:

 

pilot_mig.jpg

 

iar daca uniforma e una de pilot de mig 21, atunci e irezistibila.

 

 

 

 

jandarmetite nu ai? :))

Virgil16.06.2010 12:30

Glumita.

mime_attachment1515.jpg

David16.06.2010 12:38

 

 

10.jpg

 

o tanti blonda lipsita de inhibitii

Mutra babei e geniala! :clap:

3498_tumblr_kqb2hzqvyZ1qa0yzwo1_500.jpg

blindica17.06.2010 16:07

Kelly-Brook

 

kelly_brook1.jpg

Daniel-Ionut17.06.2010 18:48

Urat.

RobYnho17.06.2010 18:52

Desene animate.

Azzido17.06.2010 20:07

Nadal si Nadala :D

hisca.jpg

Maye17.06.2010 20:24

Ce veverita grasa are Nadala.

blindica17.06.2010 20:39
Urat.

 

Asta a fost azi pe desfasurator.Poate maine...

Daniel-Ionut17.06.2010 21:06
Asta a fost azi pe desfasurator.Poate maine...

 

nu gasesti tu poze cu persoana care sa imi placa mie :)

David17.06.2010 21:07

Poza e facuta de mine. :whistle:Mi se mai spune si digital desire.

3513_tumblr_kpj89reOsh1qzbc9vo1_500.jpg

Maye17.06.2010 21:13
nu gasesti tu poze cu persoana care sa imi placa mie :)

pariu ca fac rost de poza cu Dana?

Daniel-Ionut17.06.2010 21:14
pariu ca fac rost de poza cu Dana?

 

pe ce?

Maye17.06.2010 21:16

Ce vrei tu.

Daniel-Ionut17.06.2010 21:19

Orice ;)

blindica17.06.2010 21:29

I-am facut eu screenshot-uri la toate avatarele.Ala alb-negru imi place.

Daniel-Ionut17.06.2010 21:31
Ala alb-negru imi place.

 

:wub:

cine ti-a zis :dry:

Le reseau pansant17.06.2010 22:17

corina

 

corina.jpg

Maye17.06.2010 22:26

Asta e aia de la Candy?

Daniel-Ionut18.06.2010 11:28

Hai blindica... sa te vad pe ziua de azi.

«15678939»