Pai aia de la sport e fetita ma? ![]()
asa ma tata asa te vreau, vezi ca stii!
ba axele tu stii meserie? vroiai sa iti puna o mumie?
PS: manca-o-ar tata de blonda
CC si nimic mai mult <3


Urat.
Desene animate.
Ce veverita grasa are Nadala.
Urat.
Asta a fost azi pe desfasurator.Poate maine...
Asta a fost azi pe desfasurator.Poate maine...
nu gasesti tu poze cu persoana care sa imi placa mie ![]()
nu gasesti tu poze cu persoana care sa imi placa mie![]()
pariu ca fac rost de poza cu Dana?
pariu ca fac rost de poza cu Dana?
pe ce?
Ce vrei tu.
Orice ![]()
I-am facut eu screenshot-uri la toate avatarele.Ala alb-negru imi place.
Ala alb-negru imi place.
![]()
cine ti-a zis ![]()
Asta e aia de la Candy?
Hai blindica... sa te vad pe ziua de azi.