ba da voi parca sunteti filosofi sa dea dreaq, mai mult vorbiti decat sa puneti poze cu femei. parca v-ar excita maye cu replicile lui
Bine le zici!
Ori poze,ori la culcare!... ![]()
ba da voi parca sunteti filosofi sa dea dreaq, mai mult vorbiti decat sa puneti poze cu femei. parca v-ar excita maye cu replicile lui
Bine le zici!
Ori poze,ori la culcare!... ![]()
ba da voi parca sunteti filosofi sa dea dreaq, mai mult vorbiti decat sa puneti poze cu femei. parca v-ar excita maye cu replicile lui
Simt puțină malițiozitate ?
Pentru un Domn ca Fane, o doamna pe masura.
Si deci gata cu acuzele ca as prefera un admin unui moderator ![]()
baaa.. azido spunea fara pasarici la vedere:))) warn
)
Lari...brunete tata,brunete ![]()
@AG..e in apa,nu se pune !
fara pasaroaie la vedere.
Lari, oricum era naspeta. n-ai vazut ce silicoane naspa avea ?
Lari, oricum era naspeta. n-ai vazut ce silicoane naspa avea ?
Ia uite, bah, incerc si io sa par echidistant si tu-mi dai la gioale...
Ce daca era nashpeta? Era pentru Fane, nu pentru noi... ![]()
LE: Sorry pentru randunica, am ratat acel detaliu din regulamentu' topicului. ![]()
@Lari
ce inuman poti fi uneori ![]()
Interesanta pozitie!
In timp ce o iei pe la spate ea iti poate numara ouale... ![]()
Vai, ce imaginatie aveti! ![]()
deci io nu ma mai joc, asta e discriminare pe fata, numai brunte sau dracu stie ce, da nici picior de blonda! ce inseamna asta?
Tipa din poza de mai sus nu e blonda? Sau vad eu stramb?!
Nu, e roscata spalacita si decolorata. Ochii tai probabil vad bine, creierul s-ar putea sa proceseze gresit. ![]()
Semnat ghita contra
Corect... sa se uite la Miami inca sa o vada pe asta: ![]()
