FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«13456739»
danimarcu17.01.2010 23:23
ba da voi parca sunteti filosofi sa dea dreaq, mai mult vorbiti decat sa puneti poze cu femei. parca v-ar excita maye cu replicile lui

Bine le zici!

Ori poze,ori la culcare!... :ce_oameni:

Maye17.01.2010 23:28
ba da voi parca sunteti filosofi sa dea dreaq, mai mult vorbiti decat sa puneti poze cu femei. parca v-ar excita maye cu replicile lui

Simt puțină malițiozitate ?

Lari18.01.2010 15:26

Pentru un Domn ca Fane, o doamna pe masura.

 

Si deci gata cu acuzele ca as prefera un admin unui moderator :D

AG18.01.2010 16:08

baaa.. azido spunea fara pasarici la vedere:))) warn :)))

Fane18.01.2010 16:11

Lari...brunete tata,brunete :angry:

 

@AG..e in apa,nu se pune !

Le reseau pansant18.01.2010 16:20
baaa.. azido spunea fara pasarici la vedere:))) warn :)))

si ce fratie nu ai buletin sau ce?

main.jpg

Si deci gata cu acuzele ca as prefera un admin unui moderator

stiu tu vrei un redactor

Azzido18.01.2010 17:47

fara pasaroaie la vedere.

Lari, oricum era naspeta. n-ai vazut ce silicoane naspa avea ?

Lari18.01.2010 18:11
Lari, oricum era naspeta. n-ai vazut ce silicoane naspa avea ?

 

Ia uite, bah, incerc si io sa par echidistant si tu-mi dai la gioale...

 

Ce daca era nashpeta? Era pentru Fane, nu pentru noi... :bananadance:

 

LE: Sorry pentru randunica, am ratat acel detaliu din regulamentu' topicului. :banned:

Fane18.01.2010 18:13

@Lari

 

ce inuman poti fi uneori :hypocrite:

Lari19.01.2010 00:48
Lari...brunete tata,brunete :angry:

 

Bah, pe vremea mea, io eram ciudatu' care prefera brunetele... Ce mai evolueaza lumea, nene...

 

Fane, m-a durut nespus sa ma crezi inuman...

08.jpg

gio_stgloria06.02.2010 08:10

:>

normal_LA1.jpg

Super_Bella_pentru_Super_Bowl___Kombat.ro_1265443625314.png

Lari26.02.2010 21:08

Pentru cei care prefera sexu' iecstrem:

flexible_55.jpg

danimarcu26.02.2010 21:35

Interesanta pozitie!

In timp ce o iei pe la spate ea iti poate numara ouale... :bananadance:

MikStelista26.02.2010 21:38

Vai, ce imaginatie aveti! :blink:

Le reseau pansant28.02.2010 22:37

deci io nu ma mai joc, asta e discriminare pe fata, numai brunte sau dracu stie ce, da nici picior de blonda! ce inseamna asta?

MikStelista01.03.2010 08:08

Tipa din poza de mai sus nu e blonda? Sau vad eu stramb?!

sabin130701.03.2010 08:53

Nu, e roscata spalacita si decolorata. Ochii tai probabil vad bine, creierul s-ar putea sa proceseze gresit. :P

Semnat ghita contra

axl04.03.2010 20:40
dtrhhtrdh.jpg
Lari14.03.2010 17:35
Lari18.03.2010 00:12

Rugam fetele/femeile sa fie responsabile:

FiiResponsabil.jpg

David08.04.2010 20:30

Uai tata uai!

2922_boobs_08.jpg

2920_image_1.jpg

Lari10.04.2010 16:47

Pentru nazisti, iata o ariana:

Clipboard02.jpg

dulcicutza13.04.2010 09:17
:)

poza.jpg

poza2.jpg

MikStelista13.04.2010 09:33

Chris Nunez :whistle:

Chris_Nunez_Miamiink.jpg

nunez_photo.jpg

Daniel-Ionut13.04.2010 10:26

Corect... sa se uite la Miami inca sa o vada pe asta: :naughty:

MiamiInkKatVonD.jpg

«13456739»