FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1234539»
Maye12.01.2010 16:42

Brody nu are silicoane :D

axl12.01.2010 17:24
cr19.jpg
Ronnie12.01.2010 17:27

:*

Fane12.01.2010 18:03

Bai drogatilor puneti ma nene poze cu femeile noastre nu cu altele

Se stie ca suntem printre putinele tari cu femei frumoase si apropo`de asta la intoarcerea din Cehia in tara,ma indragosteam din 5 in 5 minute comparativ cu ce am vazut la ei.

David12.01.2010 18:04

Heidi Klum.

heidi_klum_013.png

Maye12.01.2010 18:04

Pai mai Fane , eu am pus poza cu femeile lui Mo :)

Lari13.01.2010 00:31
nu-i plac blondele....incearca cu o bruneta BUNA ;)

 

Saluta-l pe Azzido din partea mea, te rog! ;)

jessica_chobot_lead_18.jpg

Marius13.01.2010 06:40

sa-mi bag plua, ce buna s-a facut Sandra Isbaza :thumbup:

 

sandra_izbasa_hanorac.jpg

f234567k13.01.2010 06:41

Inca n-a ajuns si ea sa filmeze in Japonia?

 

Azzido13.01.2010 07:29

cu mici exceptii, ati postat o gramada de petarde, nu femei...

:ce_oameni:

n1485769615_215448_3871045.jpg

3318_1058742677229_1485769615_204466_447520_n.jpg

Fane13.01.2010 07:34

Bv.Azzido...e buna rau asta mica de la Antena ( Oancea tre` sa stie :hump: )

sabin130713.01.2010 08:30

Chiar, si poze cu femei mai putin sintetice.

 

images_4_.jpg

images_7_.jpg

Marius13.01.2010 09:08

Cristina Dochianu e buna rau!

 

apropo:

 

katy11.jpg

Lari15.01.2010 15:30

Bai, jos labele, asta e tributul pentru Azzido:

alice_goodwin_03.jpg

alice_goodwin_10.jpg

alice_goodwin_12.jpg

Fane15.01.2010 15:32

AHHHHH...Lari mai subtire cu favoritismele tata ca nu-i corect.

Intai batranii si-apoi bibanii ( ce daca ala-i admin ! ) :D

Azzido15.01.2010 16:15
:bananadance:

sarah_09.jpg

girls_with_charm_16.jpg

girls_with_charm_60.jpg

Marius15.01.2010 18:25

deci da

 

keeley.jpg

danimarcu15.01.2010 19:02

Bai Lari!As putea sa stiu de unde ai tu poze cu nevasta-mea? :chair:

gio_stgloria15.01.2010 19:30
catherine-zeta-jones-6.jpg

 

 

Asta da femeie, nu siliconatele de mai sus :yes:

:inlove: trebuie sa-i dau dreptate , cum se numeste specimenu acesta rar ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SI mai jos ceva frumos de la mine.

 

 

Jennifer-Love-Hewitt-jennifer-love-hewit

MikStelista15.01.2010 19:34
:inlove: trebuie sa-i dau dreptate , cum se numeste specimenu acesta rar ?

 

Catherine Zeta-Jones

Uite inca o poza cu ea :)

Catherine%20Zeta-Jones-1.jpg

gio_stgloria15.01.2010 19:43

frumos ce sa zic :thumbup:

offtopic: ti-am zis in ziua aia ca poti sa-mi trimiti id , ce s-a intamplat , ti-a picat netu ? :blink:

bodanelu15.01.2010 21:02

dar numai poze cu 2 tone de photoshop?

danimarcu15.01.2010 21:26

Sa le vezi pe astea de mai sus dimineata cand se trezesc! :crazy:

 

Papusa asta e mai frumoasa chiar si decat vocea sau muzica ei.

 

post-7836-1263590807.jpg

f234567k15.01.2010 21:28

De-a noastra

daiana.jpg

STELIST 8615.01.2010 21:52
De-a noastra

:alcoholic::thumbup::thumbup::thumbup:

 

Catrinel Menghia :

CatrinelMenghia_1_.jpg

catrinel_menghia_fund_1_.jpg

«1234539»