Brody nu are silicoane ![]()
Brody nu are silicoane ![]()
:*
Bai drogatilor puneti ma nene poze cu femeile noastre nu cu altele
Se stie ca suntem printre putinele tari cu femei frumoase si apropo`de asta la intoarcerea din Cehia in tara,ma indragosteam din 5 in 5 minute comparativ cu ce am vazut la ei.
Pai mai Fane , eu am pus poza cu femeile lui Mo ![]()
Inca n-a ajuns si ea sa filmeze in Japonia?
Bv.Azzido...e buna rau asta mica de la Antena ( Oancea tre` sa stie
)
AHHHHH...Lari mai subtire cu favoritismele tata ca nu-i corect.
Intai batranii si-apoi bibanii ( ce daca ala-i admin ! ) ![]()
Bai Lari!As putea sa stiu de unde ai tu poze cu nevasta-mea? ![]()
Asta da femeie, nu siliconatele de mai sus
trebuie sa-i dau dreptate , cum se numeste specimenu acesta rar ?
--------------------------------------------------------------------------------------------------
SI mai jos ceva frumos de la mine.

trebuie sa-i dau dreptate , cum se numeste specimenu acesta rar ?
Catherine Zeta-Jones
Uite inca o poza cu ea ![]()

frumos ce sa zic ![]()
offtopic: ti-am zis in ziua aia ca poti sa-mi trimiti id , ce s-a intamplat , ti-a picat netu ? ![]()
dar numai poze cu 2 tone de photoshop?