FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«123439»
ssilviu_1912.01.2010 10:17
http://www.obsessedwithfilm.com/wp-content...fox-panties.jpg

 

megan fox :D ce bine arata asta...:-o

MikStelista12.01.2010 10:18
Mik Stelista, ai cazut in plasa. :whistle:

 

aaaaa? :unsure:

NicoSoulSteaua12.01.2010 10:20

cuvintele tale : dar toti i-ati trage-o pe la spate

cuvintele lui Daniel : Seamana cu tine

 

afla tu unde-i plasa :rolleyes:

ssilviu_1912.01.2010 10:21
cuvintele tale : dar toti i-ati trage-o pe la spate

cuvintele lui Daniel : Seamana cu tine

 

afla tu unde-i plasa :rolleyes:

 

La Daniel e plasa:))

sabin130712.01.2010 10:22

Daniel-Ionut probabil voia sa stie daca semeni cu domnisoara din prima poza postata de tine, deci a blufat si i-a mers pentru ca ai confirmat. :)

Asta daca nu mi se pare mie.

 

Uite ca altii au inteles altceva..pfff.

ssilviu_1912.01.2010 10:24
Daniel-Ionut probabil voia sa stie daca semeni cu domnisoara din prima poza postata de tine, deci a blufat si i-a mers pentru ca ai confirmat. :)

Asta daca nu mi se pare mie.

 

Uite ca altii au inteles altceva..pfff.

Cred ca mai degraba avea ganduri necurate Daniel :wanker:

MikStelista12.01.2010 10:24

Phai io de serena ziceam ca i-ati trage-o toti....iar el mi-a zis ca seman cu tipa din poza postata de mine....Numai eu am inteles asta?! Aiurea :ce_oameni:

ssilviu_1912.01.2010 10:25
Phai io de serena ziceam ca i-ati trage-o toti....iar el mi-a zis ca seman cu tipa din poza postata de mine....Numai eu am inteles asta?! Aiurea :ce_oameni:

femeile au un mod de gandire diferit de cel al barbatilor :D

sabin130712.01.2010 10:29

@MikStelista

Da´ varianta mea mai light, cu bluful, tot nu cred ca ai inteles-o. :ce_oameni:

MikStelista12.01.2010 10:31
femeile au un mod de gandire diferit de cel al barbatilor :D

 

Numa' la prostii va sta gandul....stiam :yes:

sabin130712.01.2010 10:32
Numa' la prostii va sta gandul....stiam :yes:

E un risc asumat de ambele parti. :thumbup:

Daniel-Ionut12.01.2010 10:32

:ce_oameni:

Am zis ca seamana cu bruneta aia maa.. nu cu purcica de Williams!!! :D

Nici o secunda nu mi'a fost gandul in alta parte :whistle:

MikStelista12.01.2010 10:36

.

Marius12.01.2010 11:03

cat porti la sutien?

Fane12.01.2010 11:03

Baa sunteti off...mutati-va pe topicul de sto`uri.

f234567k12.01.2010 15:57

Mi se pare superba tipa care a jucat-o pe Gretchen Morgan in Prison Break.

gretchen1.jpg

gretchen_2.jpg

gretche3.jpg

gretchen4.jpg

Marius12.01.2010 16:02

cele mai misto femei sunt alea in uniforma:

 

pilot_mig.jpg

 

iar daca uniforma e una de pilot de mig 21, atunci e irezistibila.

Daniel-Ionut12.01.2010 16:05

Si prima pitipoanca a tarii arata bine in uniforma militara? :D

elena-uniforma-274x300.jpg

Maye12.01.2010 16:13

Visul lui Calin:

 

1222434022.jpg

Daniel-Ionut12.01.2010 16:14

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa ma pregateam sa mananc!!! :chair:

Maye12.01.2010 16:19

Si vroiai sa vezi piele inainte sa mananci?

 

Asta e cea mai frumoasa matza.

Audrey%20Bitoni.jpg

Daniel-Ionut12.01.2010 16:20

Eeeeeeeeee e altceva... :rolleyes:

Ma duc sa mananc linistit.

Ronnie12.01.2010 16:21

Pe mine ma innebuneste gagica din "Yes Man!"

 

zooey-deschanel-2.jpg

Maye12.01.2010 16:23

Brody :X

 

brody38.jpg

MikStelista12.01.2010 16:32

catherine-zeta-jones-6.jpg

 

 

Asta da femeie, nu siliconatele de mai sus :yes:

«123439»