Mik Stelista, ai cazut in plasa.![]()
aaaaa? ![]()
cuvintele tale : dar toti i-ati trage-o pe la spate
cuvintele lui Daniel : Seamana cu tine
afla tu unde-i plasa ![]()
cuvintele tale : dar toti i-ati trage-o pe la spatecuvintele lui Daniel : Seamana cu tine
afla tu unde-i plasa
La Daniel e plasa:))
Daniel-Ionut probabil voia sa stie daca semeni cu domnisoara din prima poza postata de tine, deci a blufat si i-a mers pentru ca ai confirmat. ![]()
Asta daca nu mi se pare mie.
Uite ca altii au inteles altceva..pfff.
Daniel-Ionut probabil voia sa stie daca semeni cu domnisoara din prima poza postata de tine, deci a blufat si i-a mers pentru ca ai confirmat.Asta daca nu mi se pare mie.
Uite ca altii au inteles altceva..pfff.
Cred ca mai degraba avea ganduri necurate Daniel ![]()
Phai io de serena ziceam ca i-ati trage-o toti....iar el mi-a zis ca seman cu tipa din poza postata de mine....Numai eu am inteles asta?! Aiurea ![]()
Phai io de serena ziceam ca i-ati trage-o toti....iar el mi-a zis ca seman cu tipa din poza postata de mine....Numai eu am inteles asta?! Aiurea![]()
femeile au un mod de gandire diferit de cel al barbatilor ![]()
@MikStelista
Da´ varianta mea mai light, cu bluful, tot nu cred ca ai inteles-o. ![]()
femeile au un mod de gandire diferit de cel al barbatilor![]()
Numa' la prostii va sta gandul....stiam ![]()
Numa' la prostii va sta gandul....stiam![]()
E un risc asumat de ambele parti. ![]()
![]()
Am zis ca seamana cu bruneta aia maa.. nu cu purcica de Williams!!! ![]()
Nici o secunda nu mi'a fost gandul in alta parte ![]()
.
cat porti la sutien?
Baa sunteti off...mutati-va pe topicul de sto`uri.
Si prima pitipoanca a tarii arata bine in uniforma militara? ![]()

Visul lui Calin:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa ma pregateam sa mananc!!! ![]()
Si vroiai sa vezi piele inainte sa mananci?
Asta e cea mai frumoasa matza.

Eeeeeeeeee e altceva... ![]()
Ma duc sa mananc linistit.
Pe mine ma innebuneste gagica din "Yes Man!"

Brody :X


Asta da femeie, nu siliconatele de mai sus ![]()