FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«18910111239»
Maye01.08.2010 12:59

Ba Robi, pune o poza cu sora ta,daca zici ca nu e asta :D

AG01.08.2010 13:04

un fel de adevar sau provocare

RobYnho01.08.2010 13:10

Il las pe Minunatu'. :))

Poate mai descopera vreuna.

AG01.08.2010 13:22

in plm. pe fb toate pi2dele Nagy sunt bune, asa k pune tu o poza cu sorta.. speram sa nu semene cu tine

Maye01.08.2010 13:23

Ar fi tragic.

RobYnho01.08.2010 13:24
in plm. pe fb toate pi2dele Nagy sunt bune, asa k pune tu o poza cu sorta.. speram sa nu semene cu tine

 

Pai ai luat-o la mumu, ma, ca nu are cont pe fb. :))

Lari03.08.2010 09:51

O americanca si inteligenta, si desteapta. Si frumoasa:

image001.jpg

blindica03.08.2010 12:35
Azzido04.08.2010 06:52

.

nice_view_151.jpg

clausblaus04.08.2010 08:07

Sa-ti traiasca!

steaua_radu04.08.2010 08:14
Sa-ti traiasca!

MULTUMESC

 

lidia

Daniel-Ionut04.08.2010 10:56

Bah, aici este topic cu femei semidezbracate :w00t:

 

Nu iti mai pune fetitele aici :)

razvan2804.08.2010 19:39
AG04.08.2010 19:53

ce muuie i'as da in buzele alea

Ronnie04.08.2010 19:59

Ar trebui sa facem un topic special si pentru AG: "Cu si despre acordeoane".

AG04.08.2010 20:12

si unul separat la bancuri cu si despre moldoveni

Daniel-Ionut04.08.2010 20:16
si unul separat la bancuri cu si despre moldoveni

 

Cu si despre barbati ma.

 

sexy.jpg

blindica04.08.2010 21:24
Una mica :))

 

 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...i_Benz_2009.jpg

 

Star de filme XXX. Asta parca a aparut in ziar cum ca ar avea tarif de 5000 euro pe secunda.

 

Lucy Pinder

 

Lucy_pinder_46b81ca609762.jpg

razvan2805.08.2010 01:00

5000 euro pe secunda ? Gen la Stella Artois , pretuieste o bere adevarata , aici ar fi pretuieste fiecare secunda :))

 

Ce tate are asta care ai pus-o tu :bananadance:

blindica18.08.2010 21:31

Larissa Riquelme

Acum stim de ce au trenurile intarziere.Infierbanteaza Larissa Riquelme atmosfera si se dilata sinele. :blush:

 

3695_11.jpg

iNsTiGaToR18.08.2010 21:36

Ce comentariu de labar :))

blindica18.08.2010 22:47

Labar esti tu,ma.Eu faceam misto.

Nu trebuia sa faci tu posthunting ca sa treci noaptea mai linistit?

 

AG19.08.2010 07:27

ahaha :))))) tare aia cu sinele

iNsTiGaToR19.08.2010 09:51
Labar esti tu,ma.Eu faceam misto.

Nu trebuia sa faci tu posthunting ca sa treci noaptea mai linistit?

Glumeam ma glumeam, ce te aprinzi asa? :))

razvan2822.08.2010 19:50

Lu asta ii cam place sa se dezbrace cred ca ii cam place si stiuca :))

«18910111239»