Ba Robi, pune o poza cu sora ta,daca zici ca nu e asta ![]()
Ba Robi, pune o poza cu sora ta,daca zici ca nu e asta ![]()
un fel de adevar sau provocare
Il las pe Minunatu'. ![]()
Poate mai descopera vreuna.
in plm. pe fb toate pi2dele Nagy sunt bune, asa k pune tu o poza cu sorta.. speram sa nu semene cu tine
Ar fi tragic.
in plm. pe fb toate pi2dele Nagy sunt bune, asa k pune tu o poza cu sorta.. speram sa nu semene cu tine
Pai ai luat-o la mumu, ma, ca nu are cont pe fb. ![]()
Sa-ti traiasca!
Sa-ti traiasca!
MULTUMESC
lidia
Bah, aici este topic cu femei semidezbracate ![]()
Nu iti mai pune fetitele aici ![]()
ce muuie i'as da in buzele alea
Ar trebui sa facem un topic special si pentru AG: "Cu si despre acordeoane".
si unul separat la bancuri cu si despre moldoveni
si unul separat la bancuri cu si despre moldoveni
Cu si despre barbati ma.

Star de filme XXX. Asta parca a aparut in ziar cum ca ar avea tarif de 5000 euro pe secunda.
Lucy Pinder
5000 euro pe secunda ? Gen la Stella Artois , pretuieste o bere adevarata , aici ar fi pretuieste fiecare secunda ![]()
Ce tate are asta care ai pus-o tu ![]()
Ce comentariu de labar ![]()
Labar esti tu,ma.Eu faceam misto.
Nu trebuia sa faci tu posthunting ca sa treci noaptea mai linistit?
ahaha
))) tare aia cu sinele
Labar esti tu,ma.Eu faceam misto.Nu trebuia sa faci tu posthunting ca sa treci noaptea mai linistit?
Glumeam ma glumeam, ce te aprinzi asa? ![]()
Lu asta ii cam place sa se dezbrace cred ca ii cam place si stiuca ![]()