@ blindica
te-a prins iNsTiGaToR, nu te mai ascunde, ai si tu idealuri ...
@ steaua_radu
Cruda stiam ca e stelista, dar ma intreb daca stie vreun jucator in afara de Dodel ![]()
@Stryker :
1.esti offtopic,ca vad ca rostul thread-ului ar fi altul.
2.aveti discutii de clasa a 4 a
3.nu ma cunosti,vezi-ti de treaba.iNsTiGaToR mai stie,cat de cat,ceva despre mine.Dar tu sa nu iti permiti sa faci misto-urile astea cu mine,fa-le cu prietenii tai reali,daca iti permit aceia.
Pentru mistocareli si presupuneri din spatele lanului de canepa este alt thread deschis.
@Stryker :1.esti offtopic,ca vad ca rostul thread-ului ar fi altul.
2.aveti discutii de clasa a 4 a
3.nu ma cunosti,vezi-ti de treaba.iNsTiGaToR mai stie,cat de cat,ceva despre mine.Dar tu sa nu iti permiti sa faci misto-urile astea cu mine,fa-le cu prietenii tai reali,daca iti permit aceia.
Pentru mistocareli si presupuneri din spatele lanului de canepa este alt thread deschis.
colega ce este te-ai simtit ofensat,eu nu am vrut asta,ca topicul este pentru toti,si ne spunem parerea fiecare,dar vad ca este problema cu tine.
K,am inteles la adresa ta nu mai comentez,sta este in tara asta exista oameni foarte multi care la o mica atingere se simt ofensati.
![]()
Ba, s-au umflat muschii in voi?
Na d'aici sa revenim on topic:

Asa asa Daniele nu dabogea esti moderator,chiar imi era dor de ea!
Daniel si Peridrome zi de zi pe site-uri 18 plus.
Portocala obosită ce esti.
Maye dansand pe ritmurile lui AG.
Daniel si Peridrome zi de zi pe site-uri 18 plus.
Pai ca sa mai ai si tu ocupatie mah, orange-man care esti!
Laber boys!
Danni Kalifornia. Pentru Daniel-Ionut.
brunetica, pirs, pot sa o iau acasa?
Da tot mai bine arata mama natura ![]()
Da parca mama natura e mai naturala asa......heheheh
Uhuuu o noapte cu asta si esti cel mai fericit ![]()
da ia pune-ti ma zmeilor poze cu femeile voastre ![]()
@ AG
si i-am zis sa nu mai iasa asa dezbracata pe strada

in ciuda ta.. o cunosc pe andreea mantea ![]()
unde-i doru sa le vada =))
da ia pune-ti ma zmeilor poze cu femeile voastre![]()
Da tu cu a ta nu pui?
Da tu cu a ta nu pui?
tie ti-ar placea ca toti labarii gen maye sa se destrabaleze la poze cu gagicata?
Serios?![]()
Pe tate scrie "cra". ![]()
Prost mai mare ca Ashley Cole n-am vazut....
http://www.showbiz.ro/muzica/7023308-calen...poze/foto2#foto