Si mai e si fata de preot...
sa vina sa se confeseze la mine. daca vrea ma imbrac cu sutana
sa vina sa se confeseze la mine. daca vrea ma imbrac cu sutana
Ce spui e ciudatel. Vad 2 (doua) posibilitati, ambele aiurea.
1. Tatal ei e preot deci tu presupui ca ea ar fi atrasa de dpdv sexual de preoti.
2. Tatal ei e preot ceea ce te atrage pe tine dpdv sexual.
Dragutica cantareata lui gio stgloria!!!!
Cistigatoarea "Play Boy",pe luna Ianuarie,Crystal Harris:
http://www.playboytvla.com/imagenesContent..._9IMG294444.jpg
http://www.playboytvla.com/imagenesContent..._1IMG155234.jpg
http://www.playboytvla.com/imagenesContent..._2IMG155234.jpg
http://www.playboytvla.com/imagenesContent..._3IMG155234.jpg
http://www.playboytvla.com/imagenesContent..._4IMG155234.jpg
Safura t cantareata...heheheh
Propun sa deschidem un nou topic,un fel de concurs,"Cele mai frumoase foto coborite de cei din forum,ex:primele 100 de foto,dupa care sa votam(cele mai frumoase fete,baieti si sa specifice din start daca au voie cele "nud").Astept raspunsul vostru,iar daca cineva deja vrea sa se ocupe de acest topic...sa-i dea drumul...Run !!! P.s.:Sa faca exceptie cele afisate pina acum.
Propun sa deschidem un nou topic,un fel de concurs,"Cele mai frumoase foto coborite de cei din forum,ex:primele 100 de foto,dupa care sa votam(cele mai frumoase fete,baieti si sa specifice din start daca au voie cele "nud").Astept raspunsul vostru,iar daca cineva deja vrea sa se ocupe de acest topic...sa-i dea drumul...Run !!! P.s.:Sa faca exceptie cele afisate pina acum.
Pai daca tot ai propus acest lucru , cel mai bn ar fi sa te ocupi tu
E o idee buna...
Propun sa deschidem un nou topic,un fel de concurs,"Cele mai frumoase foto coborite de cei din forum,ex:primele 100 de foto,dupa care sa votam(cele mai frumoase fete,baieti si sa specifice din start daca au voie cele "nud").Astept raspunsul vostru,iar daca cineva deja vrea sa se ocupe de acest topic...
propun sa pui mai mult poza ca ai mana buna, si sa le pui aici sa nu umblu creanga pe cine stie ce saituri, si asa ca de final mai mult blonde, nu pisici ca nu suntem zoofili.
PS:prima poza dupa pagina asta (ma rog primul link din primul post) e deja la colectie, blonda lui tata
Propun sa deschidem un nou topic,un fel de concurs,"Cele mai frumoase foto coborite de cei din forum,ex:primele 100 de foto,dupa care sa votam(cele mai frumoase fete,baieti si sa specifice din start daca au voie cele "nud").Astept raspunsul vostru,iar daca cineva deja vrea sa se ocupe de acest topic...sa-i dea drumul...Run !!! P.s.:Sa faca exceptie cele afisate pina acum.
sau nu.
Fain thread,iti mai clatesti ochii.... ![]()

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA =)))))))))))))))))))))))


Nu-mi plac chiar deloc negresele da pe asta n-as refuzao ![]()
cu o blonda nu puteai sa pui atatea poze, pusesi cu asta pe care in unele poze nici nu o deosebesti de background
sau mai stii o fi citind si Banel forumul si sa ii faci si lui o bucurie, cum esti tu asa marinimos