FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1232425262739»
razvan2819.12.2010 20:17

Cat as juli la astaa.....:))

Robert Aeroth19.12.2010 21:08
Cat as juli la astaa..... :))

 

Aia te juleste ea pe tine;). Doamne ajuta :))

razvan2823.12.2010 21:52

Uhuu....macar de m-ar juli putin acolo jos :))

blindica24.12.2010 19:52

christmas_eve_crackers_200927.jpg

christmas_eve_crackers_200914.jpg

bogdinho'29.12.2010 11:58

Hai inca una asa ca de final de an :D

 

fete_tatuate.jpg

 

O poshtam sh noi ? :bananadance:

Robert Aeroth06.01.2011 20:42

Ce draguta e:))))

post-68319-1294346512.jpg

blindica12.01.2011 17:42

De dragul diversitatii,citeste o carte! :))

 

andreea_popescu_3.jpg

Azzido12.01.2011 20:44

De dragul normalitatii, lasa cartea pt mai tarziu si arde-o pe bruneta ! ;)

gio_stgloria12.01.2011 22:33

:>

sasa.jpg

sasan.jpg

AG13.01.2011 20:29

cine peleu e urata asta?

 

Lari13.01.2011 21:01

gio_stgloria sau aia din poza?

AG13.01.2011 21:05
:)) aia din poza
razvan2813.01.2011 22:25

Ce-are ma ca merge...are niste tateee :wub:

DelPiero1019.01.2011 13:32

@Razvan;Tu umbli pe strada cu tatele sau cu fata ei?Dupa mintea unora,o femeie nu are nevoie de cap,tatele* sunt singurele care conteaza.;)

 

*majoritatea pitipoancelor din ziua de azi avand tate siliconate desigur

gio_stgloria19.01.2011 13:46

ba bulangiilor , cum adica e urata ma ?

 

cine vrea adresa de facebook , sa-mi dea mesaj

 

35054_134266416605214_100000655707807_212739_1285017_n.jpg

34594_136781926353663_100000655707807_224038_1590617_n.jpg

blindica19.01.2011 22:24

Urasc cararea pe mijloc in par :)).

 

sani_39.jpg

Robert Aeroth19.01.2011 22:58
Urasc cararea pe mijloc in par :)) .

 

post-13385-1295475876.jpg

 

Asta e femeia perfecta , adica fara cap:)))

iNsTiGaToR20.01.2011 19:24
ba bulangiilor , cum adica e urata ma ?

 

cine vrea adresa de facebook , sa-mi dea mesaj

 

De ce tine in fiecare poza botu ala pregatit s-o ia in el?

gio_stgloria20.01.2011 19:42
De ce tine in fiecare poza botu ala pregatit s-o ia in el?

 

o fi ramas asa de la cine stie ce activitate :confused:

butcher_6921.01.2011 20:56

Pina acum nu colaborasem cu nimic aici,asa ca...

 

http://img831.imageshack.us/img831/2746/chica0043.jpg

 

Si inca una...

http://img821.imageshack.us/img821/4385/foro011.jpg

 

Hai ca sa nu postez de mai multe ori,bag 3 odata,scuze admin. macar o fac pentru ceva ce merita:

http://img32.imageshack.us/img32/5482/foro031.jpg

http://img264.imageshack.us/img264/8315/da8bfee4e6.jpg

http://img827.imageshack.us/img827/4028/foro019.jpg

 

Am un pisoi in casa,si ...l-am prins intr-o ipostaza: http://img696.imageshack.us/img696/7401/nueva222.jpg

se cam uita pe net cu mine.

butcher_6921.01.2011 21:26

Deci,cu calm...ia sa vedem...

http://i65.photobucket.com/albums/h202/Las...nology/yyty.jpg

 

 

si in final...

http://img254.imageshack.us/img254/4479/nueva312.gif

:crazy:

o sa mai revin saptamina viitoare,pina atunci vai de amarul nostru de Stea !?

butcher_6923.01.2011 15:14

Ia sa mai vedem una:

http://4.bp.blogspot.com/_Kh5oo0laxpY/TDkT...-esq-0810-1.jpg

Daca mai doriti dezbracate sa-mi spuneti.Sa incerc s-o reincarc pe cea cu pisoiul: http://img696.imageshack.us/img696/7401/nueva222.jpg

butcher_6923.01.2011 16:04
gio_stgloria23.01.2011 18:58

nu ne intereseaza pisicile si nu trebuie sa le pui de 10 ori :|

 

 

 

63588_178876915457339_176059332405764_652209_5704869_n.jpg

butcher_6923.01.2011 19:08

Daca nu puteam sa verific, s-o vad, de-aia am repetat linkul,dar sa revin cu ceva nou:

 

http://img502.imageshack.us/img502/2070/foro024.jpg

«1232425262739»