Cat as juli la astaa.....![]()
Cat as juli la astaa.....![]()
Cat as juli la astaa.....
Aia te juleste ea pe tine;). Doamne ajuta ![]()
Uhuu....macar de m-ar juli putin acolo jos ![]()
De dragul normalitatii, lasa cartea pt mai tarziu si arde-o pe bruneta ! ![]()
cine peleu e urata asta?
gio_stgloria sau aia din poza?
Ce-are ma ca merge...are niste tateee ![]()
@Razvan;Tu umbli pe strada cu tatele sau cu fata ei?Dupa mintea unora,o femeie nu are nevoie de cap,tatele* sunt singurele care conteaza.![]()
*majoritatea pitipoancelor din ziua de azi avand tate siliconate desigur
ba bulangiilor , cum adica e urata ma ?
cine vrea adresa de facebook , sa-mi dea mesaj
De ce tine in fiecare poza botu ala pregatit s-o ia in el?
De ce tine in fiecare poza botu ala pregatit s-o ia in el?
o fi ramas asa de la cine stie ce activitate ![]()
Pina acum nu colaborasem cu nimic aici,asa ca...
http://img831.imageshack.us/img831/2746/chica0043.jpg
Si inca una...
http://img821.imageshack.us/img821/4385/foro011.jpg
Hai ca sa nu postez de mai multe ori,bag 3 odata,scuze admin. macar o fac pentru ceva ce merita:
http://img32.imageshack.us/img32/5482/foro031.jpg
http://img264.imageshack.us/img264/8315/da8bfee4e6.jpg
http://img827.imageshack.us/img827/4028/foro019.jpg
Am un pisoi in casa,si ...l-am prins intr-o ipostaza: http://img696.imageshack.us/img696/7401/nueva222.jpg
se cam uita pe net cu mine.
Deci,cu calm...ia sa vedem...
http://i65.photobucket.com/albums/h202/Las...nology/yyty.jpg
si in final...
http://img254.imageshack.us/img254/4479/nueva312.gif
![]()
o sa mai revin saptamina viitoare,pina atunci vai de amarul nostru de Stea !?
Ia sa mai vedem una:
http://4.bp.blogspot.com/_Kh5oo0laxpY/TDkT...-esq-0810-1.jpg
Daca mai doriti dezbracate sa-mi spuneti.Sa incerc s-o reincarc pe cea cu pisoiul: http://img696.imageshack.us/img696/7401/nueva222.jpg
Daca nu puteam sa verific, s-o vad, de-aia am repetat linkul,dar sa revin cu ceva nou: