FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1212223242539»
Fane25.10.2010 06:58

@Axle,ai numaru` ei de telefon ? :))

S.S.Lazio25.10.2010 19:52

nu le da ma numaru',fii rau .

suporterbetiv25.10.2010 21:01

@Axl,e pe maini bune site-ul asta cu moderatori ca tine :))))

...daca stau si ma gandesc,asa moderatori asa useri,vad ca au inceput s-a ceara astia nr de tel

razvan2826.10.2010 19:00

Am eu adresa ei...Cimitirul Reinvierea , Aleea 4 , Cavou B2

MikStelista26.10.2010 20:05

.

sinceritate_maxima.jpg

Daniel-Ionut26.10.2010 20:08

Da creeaza-ti domle topic "cu si despre barbati" ce ne bagi femeia-barbat aici :dry:

danimarcu26.10.2010 20:35

 

Daniele,Daniele,iar iti petreci timpul pe topice deocheate,iar cel de concursuri a facut panze de paianjeni!... :gathering:

Daniel-Ionut26.10.2010 20:36

Stai mah ca am avut treaba, nu am stat pe la pc, dar se rezolva si pronosticurile.

Robert Aeroth26.10.2010 20:37

Bai ce sunt aratarile astea aici ??? Intra omu cu chef de clatit ochii si dau peste masa lu tutankamon si peste un travestit cu peruca :|

 

on : http://www.kitmeout.com/blog/2007/01/03/tw...iller-savannah/

danimarcu26.10.2010 20:49
Stai mah ca am avut treaba, nu am stat pe la pc, dar se rezolva si pronosticurile.

Ok,atunci ia de-aici:

 

post-7836-1288126181.jpg

blindica28.10.2010 19:37

Anne Hathaway.Actrita.

 

Anne_Hathaway101.jpg

razvan2828.10.2010 21:10

Draguta tipa :D

 

 

http://inyourface.ocregister.com/2009/05/2...via-wilde/6329/

 

 

 

http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/ce..._morrison_2.jpg

 

 

 

Amandoua sunt din House...genial seriale , superbe actrite :wub:

Azzido29.10.2010 08:56

.

01.jpg

9c30d8a3ffee05f3e9c7db60d63dd6a2.jpg

belt2.jpg

xM004.jpg

razvan2829.10.2010 13:27

B :w00t: :w00t: BS :wub:

Alex88pl29.10.2010 13:39

ma si am tot zis ca ma duc la doctor

2879_2365_phap669.jpg

Omdrem29.10.2010 14:05

ia uite ce de-a bunaciuni! :wub:

suporterbetiv29.10.2010 16:05

keira knightley englezoaica /nora amile italianca (ce scarbe)

keira_knightley_36.jpg

amile12.jpg

S.S.Lazio29.10.2010 21:25

:)

 

74354_448513202465_176796467465_5796366_7268983_n.jpg

gio_stgloria30.10.2010 13:43

Iulia Mladin o cheama si a castigat titlul miss facebook.

 

iulia-mladin-miss.jpg

 

 

iulia-m..jpg

iulia-3.jpg

 

Le reseau pansant30.10.2010 16:18

bine ca a inventat adobe photoshopu ca daca nu, asta era topic horor,

 

cu exceptia a 2,3 poze restul numai layers effect, blending options, mask efftects etc.

razvan2802.11.2010 12:11

Asta cu Miss Facebook e nasoala , nu stiu cine a ales-o.Am vazut tipe mult mai bune pe Facebook decat asta..e asa frumoasa zici ca a pupat-o tramvaiu...

blindica02.11.2010 17:47

Le reseau pansant,zi-ne cum e cu efectele in poza de mai jos.

Geanina Varga. :thumbsup:

geanina_varga_1.jpg

dee02.11.2010 18:32
Le reseau pansant,zi-ne cum e cu efectele in poza de mai jos.

 

pe langa ajustarea contrastului in photoshop (ca sa-i dea luminozitate fetei) si orice altceva iti va spune Trestia ganditoare, mai adaug: fond de ten, fard iluminator sub sprancene,putina pudra sub ochi,fard maroniu care se intrepatrunde cu iluminatorul, fard negru-cenusiu pe pleoapa superioara, contur ochi cu dermatograf negru, mascara pentru gene, pometi evidentiati printr-un blush, gloss transparent pentru buze, body shimmer (pudra) pe picioare'; putin subponderala, dar e ok si asa.

Robert Aeroth02.11.2010 18:35

Femeile au inventat fardul, barbatii au inventat berea:))))

dee02.11.2010 18:51
Femeile au inventat fardul...

Asa cum spunea Platus, o femeie fara culoare este ca mancarea fara sare".

Referitor la ceea ce am scris mai sus, as mai adauga body bronzer pe picioare si sprancene evidentiate cu un creion cu textura cremoasa :P

«1212223242539»