@Axle,ai numaru` ei de telefon ? ![]()
@Axle,ai numaru` ei de telefon ? ![]()
nu le da ma numaru',fii rau .
@Axl,e pe maini bune site-ul asta cu moderatori ca tine
))
...daca stau si ma gandesc,asa moderatori asa useri,vad ca au inceput s-a ceara astia nr de tel
Am eu adresa ei...Cimitirul Reinvierea , Aleea 4 , Cavou B2
Da creeaza-ti domle topic "cu si despre barbati" ce ne bagi femeia-barbat aici ![]()
Daniele,Daniele,iar iti petreci timpul pe topice deocheate,iar cel de concursuri a facut panze de paianjeni!... ![]()
Stai mah ca am avut treaba, nu am stat pe la pc, dar se rezolva si pronosticurile.
Bai ce sunt aratarile astea aici ??? Intra omu cu chef de clatit ochii si dau peste masa lu tutankamon si peste un travestit cu peruca ![]()
on : http://www.kitmeout.com/blog/2007/01/03/tw...iller-savannah/
Draguta tipa ![]()
http://inyourface.ocregister.com/2009/05/2...via-wilde/6329/
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/ce..._morrison_2.jpg
Amandoua sunt din House...genial seriale , superbe actrite ![]()
B
:w00t: BS ![]()
ia uite ce de-a bunaciuni! ![]()
Iulia Mladin o cheama si a castigat titlul miss facebook.



bine ca a inventat adobe photoshopu ca daca nu, asta era topic horor,
cu exceptia a 2,3 poze restul numai layers effect, blending options, mask efftects etc.
Asta cu Miss Facebook e nasoala , nu stiu cine a ales-o.Am vazut tipe mult mai bune pe Facebook decat asta..e asa frumoasa zici ca a pupat-o tramvaiu...
Le reseau pansant,zi-ne cum e cu efectele in poza de mai jos.
pe langa ajustarea contrastului in photoshop (ca sa-i dea luminozitate fetei) si orice altceva iti va spune Trestia ganditoare, mai adaug: fond de ten, fard iluminator sub sprancene,putina pudra sub ochi,fard maroniu care se intrepatrunde cu iluminatorul, fard negru-cenusiu pe pleoapa superioara, contur ochi cu dermatograf negru, mascara pentru gene, pometi evidentiati printr-un blush, gloss transparent pentru buze, body shimmer (pudra) pe picioare'; putin subponderala, dar e ok si asa.
Femeile au inventat fardul, barbatii au inventat berea:))))
Femeile au inventat fardul...
Asa cum spunea Platus, o femeie fara culoare este ca mancarea fara sare".
Referitor la ceea ce am scris mai sus, as mai adauga body bronzer pe picioare si sprancene evidentiate cu un creion cu textura cremoasa ![]()