E week-end, bah, hai sa ne relaxam!
nu e goala e = 0 .
E week-end, bah, hai sa ne relaxam!
nu e goala e = 0 .
n-ai reusit . ![]()
da' e buna fraiera.
material de laba pt unii ![]()
raule .
Un site clasic ![]()
daca s-ar face o revista inspirata din acest topic ,ar fi cea mai porno ever.... si va daiunii ca material pentru generatii intregi ... labarilor
... spuse cel care intra atat de des p-aci. Doar sa critice, normal... ![]()
Uitati-va si taceti ![]()
uite cine-l are-n mana =))
@Lari
frate,sfarcurile ei sunt ca ochii Giocondei,te urmaresc din orice colt al pc-ului ![]()
serios acum,e prea despuiata,nu-mi place(da imi place) ![]()
Axle, te stiam gentleman, bre, nu golan ordinar, sa te lauzi prin ce paturi treci... ![]()
Da nu e aceeasi??oricum cravata de inimioare mi-as face din "chiloteii" ei
app prima (daca nu e aceeasi) pare italianca,cine e??
@ AXL,omule ...e ca Dinamo aia
...da bea,e bine ca bea ![]()
app prima (daca nu e aceeasi) pare italianca,cine e??
Da' nu-i vrei, mah, si numaru' de telefon? ![]()
baaa, era sa imi stea guma-n gat de la poza ta.
huuooooo!