FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1202122232439»
S.S.Lazio23.10.2010 18:17
E week-end, bah, hai sa ne relaxam!

 

 

nu e goala e = 0 .

Lari23.10.2010 18:37

Uite-asa, ca sa-ti fac in ciuda:

1.jpg

S.S.Lazio23.10.2010 19:41

n-ai reusit . :))

da' e buna fraiera.

Alex88pl23.10.2010 19:51
4476_4288_tumblr_kvz4cdeOmf1qzikyio1_1280.jpg
Lari23.10.2010 20:02

Baaah, ce cauta femei dezbracate pe topicu' asta???

6.jpg

Alex88pl23.10.2010 20:28

cauta loc calduros, ca e frig afara:D

290_0.jpg

 

Lari23.10.2010 20:30

Cristinuta, hai cu noi, cu yachtu', ai loc si tu ;)

7.jpg

S.S.Lazio23.10.2010 20:33

material de laba pt unii :))

blindica23.10.2010 20:44

Ce-mi place cand apare un macho man si decide ca aici e material de laba.

Seriously ?!!!

 

Maria Dinulescu.Bis.

 

maria_dinulescu_262965l_poza.png

S.S.Lazio24.10.2010 10:10

raule .

Robert Aeroth24.10.2010 12:01

Un site clasic :))

AG24.10.2010 12:53

daca s-ar face o revista inspirata din acest topic ,ar fi cea mai porno ever.... si va daiunii ca material pentru generatii intregi ... labarilor

Lari24.10.2010 13:22

... spuse cel care intra atat de des p-aci. Doar sa critice, normal... :yes:

razvan2824.10.2010 15:11

Uitati-va si taceti :))

AG24.10.2010 17:49

uite cine-l are-n mana =))

suporterbetiv24.10.2010 19:57

speeachless

big_C_27_photogallery_1979_GroupPhotogallery_listphoto_itemPhoto_10_immagine.jpg

Lari24.10.2010 20:05

Asa cum mi-a zis mie un nene de vreo 60 de ani, betivii sunt cei mai adevarati oameni. Nu s-a inselat, fratele meu! :thumbsup:

 

@SuporterBetiv, asta e DOAR pentru tine, nenica!

4.jpg

5.jpg

suporterbetiv24.10.2010 20:40

@Lari

frate,sfarcurile ei sunt ca ochii Giocondei,te urmaresc din orice colt al pc-ului :))

serios acum,e prea despuiata,nu-mi place(da imi place) :beer2:

Lari24.10.2010 21:11

Bine, bre, atunci uite cu una cu ceva mai mult mister, daca tot esti atat de rafinat ;)

3.jpg

axl24.10.2010 21:29
08.jpg
Lari24.10.2010 21:31

Axle, te stiam gentleman, bre, nu golan ordinar, sa te lauzi prin ce paturi treci... :bananadance:

suporterbetiv24.10.2010 22:06

Da nu e aceeasi??oricum cravata de inimioare mi-as face din "chiloteii" ei

app prima (daca nu e aceeasi) pare italianca,cine e??

@ AXL,omule ...e ca Dinamo aia :) ...da bea,e bine ca bea :))

Lari24.10.2010 22:15
app prima (daca nu e aceeasi) pare italianca,cine e??

 

Da' nu-i vrei, mah, si numaru' de telefon? :gathering:

 

blindica24.10.2010 23:22

Jenna Presley.

N-are treaba cu Elvis,dar are 2 stelute tatuate,fiindca n-a mai prins tricouri cu Steaua.

 

0008.jpg

Azzido25.10.2010 06:06

baaa, era sa imi stea guma-n gat de la poza ta.

huuooooo!

«1202122232439»