FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1222324252639»
blindica02.11.2010 18:56
pe langa ajustarea contrastului in photoshop (ca sa-i dea luminozitate fetei) si orice altceva iti va spune Trestia ganditoare, mai adaug: fond de ten, fard iluminator sub sprancene,putina pudra sub ochi,fard maroniu care se intrepatrunde cu iluminatorul, fard negru-cenusiu pe pleoapa superioara, contur ochi cu dermatograf negru, mascara pentru gene, pometi evidentiati printr-un blush, gloss transparent pentru buze, body shimmer (pudra) pe picioare'; putin subponderala, dar e ok si asa.

 

Rog stergerea acestui comment offtopic (cel citat) si te rog,dee,daca te simti cumva inferioara lui Geanina Varga,sa postezi poze cu tine dimineata,cand nu ai toate cele mentionate mai sus.Multumesc!:) .

 

Subponderabilitatea,2.

geanina_varga_30.jpg

dee02.11.2010 19:03
Rog stergerea acestui comment offtopic (cel citat) si te rog,dee,daca te simti cumva inferioara lui Geanina Varga,sa postezi poze cu tine dimineata

 

sincer, nu ma simt inferioara ei .Exista alte femei care starnesc invidie in mine, insa nu Geanina , care e si ea o femeie frumoasa. Poza am postat la debutul pe site, nu mai e cazul, prea multa "popularitate"strica.

 

later edit: n-am vrut sa-ti "ating"febletea, am evidentiat micile artificii prin care o femeie poate iesi in evidenta, ca tot se vorbea despre efecte speciale. Uita-te de exemplu la pozele cu miss facebook, care n-au fost facute de un fotograf profesionist ( care cu siguranta ar fi aranjat-o in alte pozitii) si deasemenea , care n-a beneficiat de un machiaj profesional, coafura si autobronzant si care a trezit reactii de genul "e asa frumoasa zici ca a pupat-o tramvaiu..." (razvan28) Daca ar fi stapanit mai bine arta machiajului, ar fi stiut cum sa-si corijeze micile imperfectiuni ( dandu-si volum la buze), nu s-ar fi pensat atat de tare (tinzand spre vulgar), nu si-ar fi conturat ochii cu negru (ea fiind blonda), facandu-i sa para mult mai mici etc. etc... si cu toate acestea a castigat, pentru ca emana feminitate si o gratie naturala (zic eu).

 

foto: (putin) subponderala 3

geanina_varga.jpg

Robert Aeroth02.11.2010 20:36

Prea multa popularitate nu strica niciodata:)))

 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...a_Grey_2010.jpg

 

 

 

Dee sa nu imi zici ca tu esti in poza aia....

dee02.11.2010 20:51

oi fi eu bruneta, insa nu, nu sunt eu! e subponderala lui Blindica, Geanina Varga. ( n-ai citit replicile noastre).

Pune si o poza cu tine

nu e cazul sa transformam forumul in facebook2.

Robert Aeroth02.11.2010 20:54

Pune si o poza cu tine :oleole:

 

 

 

Atunci spune ce id de facebook ai :)))))

blindica02.11.2010 21:50

@Dee : Geanina Varga nu e febletea mea,de altfel,in seara asta am auzit prima data ca exista,e un thread pe tema si,astfel,i-am pus poza.De asemenea,nu ma pasioneaza ''solatele'' si tin ca femeia sa fie cat mai naturala.DAR,asta nu ma impiedica sa postez ce postez si sa apreciez unele aspecte.Iar daca si poza aceea o gasesti cu elemente de vulgaritate din cauza ca Miss Feisbuc este pensata ''atat de tare''cand pe thread-ul acesta sunt femei despuiate,atunci chiar nu am ce sa spun. Din punctul meu de vedere,ori pui poza cu tine,ori cu altele,orice alta discutie nu isi are locul aici !

 

Emily Blunt.Emily_Blunt1.jpg

dee03.11.2010 05:24
daca si poza aceea o gasesti cu elemente de vulgaritate din cauza ca Geanina Varga este pensata ''atat de tare''cand pe thread-ul acesta sunt femei despuiate,atunci chiar nu am ce sa spun.

 

tu citesti macar o data integral commenturile carora le raspunzi? :) nu era vorba de Geanina, ci de miss facebook. Sa revenim on topic: ghiceste originalul ( Selena Gomez) si copia din ceara.

selena_gomez_idol_10th.jpg

selena_gomez_statuie_de_ceara.png

Robert Aeroth03.11.2010 07:53

Stiu ca este doar un desen dar simbolizeaza femeia ideala in viziunea mea 8->

post-68319-1288770802.jpg

Dragos_G03.11.2010 12:25

Polonia

 

stewardlechwisla.jpg

 

Daca ar fi in Romania stewarzi destia, ar veni drogatii si huliganii cu flori la meciuri :))

Fane03.11.2010 12:27

Romania :D

Responsabilitate_Social_Sexuala.jpg

Maye03.11.2010 13:13
GIULIA8498130.jpg
Arian03.11.2010 13:47

3258491l.jpg

3258492l.jpg

3258494l.jpg

3258496l.jpg

Fane04.11.2010 06:33

O plaja plina de pietre.

image001.jpg

bogdinho'04.11.2010 09:58

Nicole " Coco " Austin...

 

Nicole_Austin.jpg

 

Musca rau :D

Maye04.11.2010 10:06

alicia-keys-sexy-legs-brown-dress-idea-g

 

137407_large.jpeg

bogdinho'05.11.2010 10:02
Fara fofoloance!
red&blue_boy05.11.2010 10:48

"bogdinho",pervers mai esti! :)

bogdinho'05.11.2010 14:47
"bogdinho",pervers mai esti! :)

 

 

Nu poti sa treci neobservata o asemenea " creatura " :D ! Am dreptate red&blue_boy ? :)

Robert Aeroth06.11.2010 21:56
:wanker:

post-68319-1289080567.jpg

blindica11.11.2010 22:20

B.D. la munte si la mare.

bianca_dragusanu_45.jpg

bogdinho'10.12.2010 11:58

Ati cam neglijat topicul asta in ultima vreme :))

 

Va prezint pe Darlene Rosas...

 

darlene_rosas5.jpg

 

Singura care il poate face pe Lavezzi sa nu joace la 100% cu Steaua :))

David11.12.2010 12:24
miho_mimamura_009.jpg
razvan2811.12.2010 20:08

Cred ca prefera Lavezzi sa o bage in aia decat in poarta Stelei :D

 

 

 

blindica11.12.2010 20:14

O romanes anonima. Pe facebook,noul ''punct virtual de desfacere'' a curvasariei.

 

facebook47121_124226854292996_100001170464181_127971_4482115_n.jpg

bogdinho'18.12.2010 11:54

Pai ori e capra ori nu mai e...

 

fete_tatuate_54.jpg

 

O julim sh noi ? :bananadance:

«1222324252639»