FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1192021222339»
razvan2807.10.2010 19:49

Sa-ti bati copii ce tate are...tunata tunata da tot le are :blink:

blindica08.10.2010 07:15

Cica e cam photoshopata,ar spune gurile rele.E drept,in poze e aproape de perfectiune,daca si numai daca perfectiunea are sani imensi,fata angelica si unghii de curva.La 28 de ani i s-a deschis usa showbiz-ului cam tarziu lu` Adina Barbu.Totusi...

 

Tipa de mai jos are nu-stiu-ce legatura cu ''Chicarito'' Hernandez de la Manchester United!

 

principalahernandez.jpg

 

:worthy:

bogdinho'08.10.2010 13:05

E buna rau Adina ma...!!! :) !!!

razvan2808.10.2010 18:58

Adina aia din pagina de mai devreme...auu.Daca nu va place dati-o incoa :))

 

 

Ceva pt maine...e luni si trebuie sa incepem saptamana cu dreptul sau dreapta :))

 

 

 

http://www.showbiz.ro/monden/7460750-50-de...poze/foto3#foto

 

 

 

Si ce ziceti...futeem Dinamo ? :))

 

http://www.showbiz.ro/monden/7457138-cele-...poze/foto4#foto

Elvis17.10.2010 21:33

Il stiti pe Bart Simpson?

 

Simson.jpg

RaMs3s17.10.2010 22:26

Bart simpson e vecina de la parter :|

blindica17.10.2010 22:39
Il stiti pe Bart Simpson?

 

Da,Bart era copilul.

 

Maria Dinulescu. :kisstogether:

 

5492_112083742492_56674662492_2621443_2809889_n.jpg

S.Mariuss18.10.2010 07:38

:> :>

 

elenabasescu.jpg

 

EBa :> hai ca stiu ca va place :)))

Robert Aeroth18.10.2010 13:30

Elvis ala e Homer da ma rog am inteles ideea:))

Elvis18.10.2010 14:31
Elvis ala e Homer da ma rog am inteles ideea:))

:oops:

:wall:

Azzido19.10.2010 09:43

the bad pedowolf

meh.ro5625.jpg

Lari19.10.2010 12:20

Bai, Azzido, ce pui frate toate tarancile p-aci?

8.jpg

razvan2819.10.2010 14:48

Ia sa ma duc si eu dupa varza poate o gasesc pe aia :))

blindica19.10.2010 22:32

Vecina mea mereu sta la geam,cred ca e somera.N-are ce face!

 

roxana_ungureanu_dec_playboy_3.jpg

 

Roxana Ungureanu,bis.

razvan2820.10.2010 12:16

E somera ? O angajez eu , am nevoie de cineva cu care sa fac flotari :D

AG20.10.2010 17:40
E somera ? O angajez eu , am nevoie de cineva cu care sa fac flotari :D

te'ai satura de impingeri la calorifer

razvan2820.10.2010 17:42

Da i-as spune ca e un fir de praf pe calorifer si sa se aplece sa il stearga ca o sterg si eu pe ea dupa :))

Azzido21.10.2010 16:35

.

coolpics03.jpg

Robert Aeroth21.10.2010 16:37

Azzido tu ai facut poza?

Azzido21.10.2010 17:52

nu

Dragoshel21.10.2010 18:06

el impingea masina

axl22.10.2010 14:30

DAMN!

Robert Aeroth22.10.2010 17:37
Lari23.10.2010 13:34

E week-end, bah, hai sa ne relaxam!

2.jpg

David23.10.2010 17:08
anastasiya_natural_003.jpg
«1192021222339»