Sa-ti bati copii ce tate are...tunata tunata da tot le are ![]()
Sa-ti bati copii ce tate are...tunata tunata da tot le are ![]()
Cica e cam photoshopata,ar spune gurile rele.E drept,in poze e aproape de perfectiune,daca si numai daca perfectiunea are sani imensi,fata angelica si unghii de curva.La 28 de ani i s-a deschis usa showbiz-ului cam tarziu lu` Adina Barbu.Totusi...
Tipa de mai jos are nu-stiu-ce legatura cu ''Chicarito'' Hernandez de la Manchester United!
![]()
E buna rau Adina ma...!!!
!!!
Adina aia din pagina de mai devreme...auu.Daca nu va place dati-o incoa ![]()
Ceva pt maine...e luni si trebuie sa incepem saptamana cu dreptul sau dreapta ![]()
http://www.showbiz.ro/monden/7460750-50-de...poze/foto3#foto
Si ce ziceti...futeem Dinamo ? ![]()
http://www.showbiz.ro/monden/7457138-cele-...poze/foto4#foto
Bart simpson e vecina de la parter ![]()
Elvis ala e Homer da ma rog am inteles ideea:))
Elvis ala e Homer da ma rog am inteles ideea:))
![]()
![]()
Ia sa ma duc si eu dupa varza poate o gasesc pe aia ![]()
E somera ? O angajez eu , am nevoie de cineva cu care sa fac flotari ![]()
E somera ? O angajez eu , am nevoie de cineva cu care sa fac flotari![]()
te'ai satura de impingeri la calorifer
Da i-as spune ca e un fir de praf pe calorifer si sa se aplece sa il stearga ca o sterg si eu pe ea dupa ![]()
Azzido tu ai facut poza?
nu
el impingea masina
DAMN!
