@LRP
Bai, nici educatie nu mai poti face tineretului in ziua de azi fara sa sara unii cu gura pe tine. RASISTULE! ![]()
De ziua ta, iti pregatesc o surpriza, promit! ![]()
@LRP
Bai, nici educatie nu mai poti face tineretului in ziua de azi fara sa sara unii cu gura pe tine. RASISTULE! ![]()
De ziua ta, iti pregatesc o surpriza, promit! ![]()
Bai, nici educatie nu mai poti face tineretului in ziua de azi fara sa sara unii cu gura pe tine. RASISTULE
ho piranda ceva? tot afumate din astea?
pune frate o ariana, blonda cu ochii albastri inalta svelta, 90/60/90, educata, finuta, din familie buna, studenta la matematica (de preferabil din Munchen)

are ochii verzi, tate mici si pistrui, ai mai dres-o fata de afumatura de mai sus, oricum abia o astept pe Helga (aus Munchen) :x :x :x

Helga ai vrut,Helga primesti ![]()
Nu fii, bai, magar!
daca ma mai plang nitel imi dai una reala
Helga ai vrut,Helga primesti
manca-i-as eu helgu' ei, si ce tate are frate (miam miam miam)
Asa da , asa da....da-le in **** mea de negrese
ma insor pe a doua o iau de nevasta
Asa da , asa da....da-le in **** mea de negrese
asa tata, uite cine stie
naiba cu negresele voastre daca e seara ai lumina stinsa si esti beat ai toate sansele sa nici nu o vezi sau sa "dai" pe langa.
Sa traiesti lari, adevarat prieten, nu ca altii care pun numai negriciuni! dau o bere cand ne intalnim
cat despre casa lasa in seama mea, inca 2 ani si se rezolva si asta

Nu prea ma incanta negresele,mai ales de cand joaca Banel la Steaua,dar la asta ultima,pusa de Maye,n-as zice nu! ![]()


Lari,
dau divort, am cautat-o pe goagal pegagica aia si e curva porno, eu vreau studenta la matematica nu actrite prono.
red and blue si leo
multumesc baieti, frumusele fetele daca ar stii sa rezolve si cum se descompune o matrice quaternionica bipolara de tip hamilton ar fi ideal;
Bai, zici ca e sport.ro aici ![]()



Bai, zici ca e sport.ro aici
e clar MO e gay