du-te o mie de ani sa te duci . ce critici femeia ?
du-te o mie de ani sa te duci . ce critici femeia ?
voi aveti o atractie pt blonde
LRP are, asa ca vreau sa storc de la el o bere, da' vad ca face pe mortu'-ntre blondele alea.
Scoate, bah, beutura pentru peshtele tau, nu fii evreu! ![]()
Mie imi plac si blondele si brunetele , chiar si roscatele...sa fie buna asta conteaza.
Totusi , am vazut azi la Kogalniceanu o negresa , sa-ti bati copiii n-am mai vazut asa ceva de mult timp...craci , cur si tate , tot tacamu....cand a intors fata insa ma simteam ca la eclipsa ![]()
voi aveti o atractie pt blonde
eu sunt ala, adica toata ziua numai blonde visez sunt superbe fetele astea
asa ca aviz amatorilor, postati poze NUMAI cu blonde
Scoate, bah, beutura pentru peshtele tau, nu fii evreu!
gata frate, se rezolva de care vrei la habla, cutie, sticla, galeata, cu sifon fara,
da dupa ce pui pozele lasa-mi si mie timp ca de, batraneste asa cum stiu eu dureaza mai mult
La ce ai pus tu mai sus cred ca nici un poponar nu ar zice ceva...![]()
Cred ca mai bine le-ar contacta pe aceste domnisoare Ciobanul ! Va aduce lumea la stadion prin aceasta metoda ![]()
pi2delor pi2delor =)))))))
A zis cineva ceva de BLONDEEEEEE ![]()
A zis cineva ceva de BLONDEEEEEE
da eu doar ca Lari cum e scartar ca de obicei imi face in ciuda, si i-am si dat aseara bere, da na ca sa vezi ce iti e si cu prietenii astia.
asta a fost asa ca invatare de minte, sa nu mai cer nimic niciodata la nimeni
:(
:(![]()
@Lari + o bere de la mine ![]()
Blonde?...atunci...blonde: