FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Politehnica Iasi

«12345»
SteauaB14.03.2009 20:11

Asa TIAGO, sa fie ma - antifotbal!!!

White_R14.03.2009 20:16

au si tampitii o ocazie si bouleanu are orgasm

SteauaB14.03.2009 20:18

Hai sa vedem, cat de "brazilian" e si Ochirosii..

zloty14.03.2009 20:19

ia dat ma si lui 10 minute ca a fost ziua lui

ros-albastru4ever14.03.2009 20:28

alta panarama de meci...n-am mai jucat si noi un fotbal in viteza de nu mai stiu cand...am si uitat cum e sa joci cu combinatii si mai in viteza :| ...se vede de la o posta ca jucam sa terminam cu amaratu asta de 1-0,dar jocul ramane la fel de mizerabil ca si la Brasov si ca si in a 2-a jumatate a turului :|

SteauaB14.03.2009 20:33
alta panarama de meci...n-am mai jucat si noi un fotbal in viteza de nu mai stiu cand...am si uitat cum e sa joci cu combinatii si mai in viteza :| ...se vede de la o posta ca jucam sa terminam cu amaratu asta de 1-0,dar jocul ramane la fel de mizerabil ca si la Brasov si ca si in a 2-a jumatate a turului :|

 

Dar cu ce jucatori vrei tu sa jucam cu combinatii in viteza si cu tehnica?

alexmk1714.03.2009 20:34

Sa nu uitam ca Baleanu rapidistul a strigat "OFFSIDE" cand am dat golul 2 sub pod din corner in sfertul de UEFA!

 

UF! S-a terminat ! Am invins! Am tras de timp in Ghencea si am scos varfuri si am baga inchizatori! Esteeeeee! Am rezistat eroic in fata lui Poli Iasi care a venit fara 7 titulari si fara aparare! Bravo LACAAAA! Esti mare! Am ajuns de tot rasul!

Piece of Mind14.03.2009 20:34

Avem sanse mari la titlu! :))))

gio_stgloria14.03.2009 20:35

in sfarsit am invins , dupa un joc de rahat.

White_R14.03.2009 20:36
alta panarama de meci...n-am mai jucat si noi un fotbal in viteza de nu mai stiu cand...am si uitat cum e sa joci cu combinatii si mai in viteza :| ...se vede de la o posta ca jucam sa terminam cu amaratu asta de 1-0,dar jocul ramane la fel de mizerabil ca si la Brasov si ca si in a 2-a jumatate a turului :|

chiar asa sa fie? esti deprimant de pesimist :)

xDaJACKALx14.03.2009 20:36

Incredibil frate nici un minut n-a trecut de la terminarea meciului si astia deja l-au bagat pe Becali pe post.

Marius14.03.2009 20:37

Gigi:" foarte bine ca a intrat Tiago" :))))

 

sau

 

"foarte bine ca l-au injurat pe Argaseala" mwahahahahaha

 

Ciudat, ciobanu' nu a spus nimic de suporteri.

zloty14.03.2009 20:37

incepe echipa sa se descatuseze cica:))=))

 

@Marius pai el a inteles unde a gresit si vrea impacare:))=))

gio_stgloria14.03.2009 20:38

@White R

 

nu suntem pesimisti , realisti

 

cine-i proasta aia care-i ia interviu lui Becali ? a draq vaca ce intrebari pune.

Urli14.03.2009 20:40

iar au inceput aia cu "lacatu.s lacatu.s" .... jenanti

redondo14.03.2009 20:44
Avem sanse mari la titlu! :))))

Am reintrat in lupta...fara ironie.

gio_stgloria14.03.2009 20:44

am ajuns la un post al carui nr nu-mi place, asa ca mai postez o data , sa se mai adune 1.

SteauaB14.03.2009 20:46
Am reintrat in lupta...fara ironie.

 

Unde naiba am reintrat noi in lupta? Ca luam max locul 4.

 

Stancu din afara de golul ala norocos. Nu a facut absolut nimica.

 

.

ThereauRistul14.03.2009 20:48

Am a multumi celui care reuseste sa-mi explice si mie de ce Dayro Moreno a fost huiduit de fani intr-un meci in care columbianul a jucat chiar bine, si Steaua la fel. Multumesc anticipat !

ros-albastru4ever14.03.2009 20:49
Dar cu ce jucatori vrei tu sa jucam cu combinatii in viteza si cu tehnica?

 

cu jucatori de la tineret nu vrajeli gen kapetanos,Nicolita s.a.m.d

 

 

chiar asa sa fie? esti deprimant de pesimist :)

 

chiar asa ESTE...nu-mi spune,tie ti-a placut la nebunie cum am jucat,luam sigur Liga Campionilor anul asta...ce sa mai,am invins Poli Iasi,una din fortele mondiale cu 1-0,scor istoric si dupa un joc admirabil... :sick: :sick:

danimarcu14.03.2009 20:51
Am reintrat in lupta...fara ironie.

Poate ati reintrat voi,suporterii lui Jiji.

Cu jocul asta chinuit nu ai cum sa intri in nici o lupta.

Sa fim seriosi,daca tragem de timp cu Iasi-ul,nu cred ca putem emite pretentii.

 

razvani14.03.2009 20:52

Contrar opiniei majoritatii, pot spune ca asta-seara mi-a placut mai mult jocul Stelei, macar s-a vazut ca se incearca (deocamdata fara multa reusita si precizie, dar e o incercare care uneori chiar a mers) practicarea pe alocuri a unui joc ceva mai in viteza, cu pase din prima (atat cat se poate) si cu incercari (unele chiar reusite) de pase pe pozitii viitoare sau filtrante. In opinia mea este un progres, care in mod clar trebuie continuat si perfectionat. Am avut chiar un numar bun de ocazii importante, insa avem in continuare cunoscuta noastra "hiba" legata de finalizare---daca aveam mai multa eficienta scorul ar fi trebuit sa fie cel putin 3-4 la 0.

 

Nu comentez finalul de joc, care intr-adevar a fost dezamagitor, stilul "autobaza", si care m-a tinut in serioase emotii. Multumim Zapata!! Azi a prins o zi foarte buna si a scos doua suturi grele, altfel... Din pacate, aceasta idee de aparare disperata in fata unor echipe modeste nu ne face deloc cinste, si trebuie eliminata. Insa si aici e totusi un mic progres, in sensul ca s-a bagat "autobaza" in jurul min. 80---alta data imi amintesc meciuri unde ne aparam asa de prin min. 50 sau chiar 30 (vezi CFR-Steaua in tur).

 

Pe ansamblu, jocul Stelei de azi mi s-a parut multumitor (vorbesc strict in raport cu meciurile precedente, nu in valoare absoluta). Si protestul suporterilor absolut superb! Si trebuie continuat pana la victoria finala (plecarea definitiva a creditorului).

 

 

SteauaB14.03.2009 20:53
cu jucatori de la tineret nu vrajeli gen kapetanos,Nicolita s.a.m.d

 

 

Daa clar, noi suntem Arsenal nu? Avem si pe Wenger ca antrenor?

 

Catalyn0714.03.2009 20:55

mda... nu mai merg in tribuna II in viata mea :death: de la goarne la dobitoci care vin in min 25 si zic ca ala e locu lor

SteauaB14.03.2009 20:56

Vreti sa stiti de ce am reusit un joc relativ mai bun? Fiindca pur si simplu, Poli Iasi este o echipa cu mult sub Brasov.

«12345»